Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Serialowo.
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley do twojej kolekcji przydalby się jeszcze 1 serial "The O.C." polski tytuł "Zycie na fali" ^^ serial genialny ma 4 sezony ktore już stacja tvn emitowala Wink ale spokojnie znajdziesz na torrentach 4 sezony w RMVB ^^ aa i to ejdyny serial gdzie lektor jest genialny Very Happy pozdrawiam

Lost, Prison Break, NCIS, The O.C., 13 Posterunek Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miasteczko Twean Peaks ^^
trochę lostow , prisonow , SG , CIA:Miami etc etc ;D (czy jak to tam Razz) a poza tym anime
B.E.C.K , death Note i standardowe naruto ^^ a i Elfied costam :p

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ta DN rlz :} jedyne anime w polskiej telewizji z lektorem i z krwia xd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Siekierka
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 201


PostWysłany: 22 grudnia 2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eee z seriali z USA to oglądam(łem) The Simpsons, Famyli Guy, South Park, Monk, Psych, Lost, Prison Break, Dexter, Stargare SG1 i Atlantis, Top Gear(UK), Friends... było jeszcze kilka ale teraz nie pamiętam

od jakiś 4-5 lat seriale oglądam tylko na komputerze... dla mnie jest nie do pomyślenia żeby siedzieć i czekać na jakiś serial jak leci w TV

@envy stargate SG1 już nie kręcą było chyba 10-11 sezonów a atlantis jest bodajże 4 sezon... więc jesteś mocno w tyle Wink

_________________
http://intothevoid.cba.pl/ mój blog klik klik klik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 22 grudnia 2008, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co do StarGate SG1 i Atlantis... to ten drugi jak by się "odłączył" kiedy zabili Anubisa (spoiler Razz) i wtedy dopiero ruszył (chyba 6-7 sezon) dlatego tak to wygląda ;-) a z tym kręceniem masz rację Razz nie kręcą SG-1 ale nie dlatego że jest do przodu tylko, że po prostu się skończył Happy znaczy miał wyjść pełnometrażowy film jak wykańczają Ori i na tym teoretycznie mieli skończyć

wracając bardziej do tematu ^.^

to przyznam się że ani Dextera ani Dr. House nie oglądałem chociaż zbieram się już któryś rok... w sumie to samo mam z Heroes Happy. Lost obejrzałem 1 sezon, bardzo mi się podobał, ale od 2 już mi się odechciało... tzn nie wytrwałem w wierze :-P.

a z tego co oglądam to... eee... aktualnie tylko Naruto i Bleach ^^ DN jest fajny ale ponoć tylko w wersji mangi ^^ (dlatego anime nie oglądałem)

ciekawym serialem(anime) też był Code Geass. Naprawdę polecam ^^

do Maybiego!!

nazywam się DiabloS a nie Diablos :-P

_________________




Ostatnio zmieniony przez °XX DiabloS_CRB dnia 22 grudnia 2008, 18:42, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Haha.. Diablos piękny spoiler Wink Jakbym takie na Filmwebie widział to bym chyba poukręcał głowy Very Happy

Ja obecnie tylko Prison Break. Nie chce mi się ściągać wszystkich innych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

siekiera mowie o SGA, ktore leci na AXN Sci-Fi, nie o tym co mozna zassac z neta xd

w ogole nie rozumiem, jak mozna sobie sciagac seriale, zeby zobaczyc je na kompie, na tv się oglada na kompie gra/pracuje/siedzi na necie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja ściągam na kompa, pliczek i napisy na pendrive'a i heja na telewizor z tym. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Siekierka
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 201


PostWysłany: 22 grudnia 2008, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
siekiera mowie o SGA, ktore leci na AXN Sci-Fi, nie o tym co mozna zassac z neta xd

w ogole nie rozumiem, jak mozna sobie sciagac seriale, zeby zobaczyc je na kompie, na tv się oglada na kompie gra/pracuje/siedzi na necie


a ja komputera używam do oglądania seriali... głównie chodzi o to że nie musze czekać do którejś godziny żeby coś obejrzeć albo oglądam kiedy mam chęć... a jesze jedna sprawa, w domu nie mam telewizora Wink tylko 5 komputerów

Loxley napisał:
Ja ściągam na kompa, pliczek i napisy na pendrive'a i heja na telewizor z tym. Razz

nie lepiej kablem podłączyć PC do TV??

_________________
http://intothevoid.cba.pl/ mój blog klik klik klik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tyle, że komp jest u góry a tiwi na dole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To co za problem znieść kompa na dół? Po co się bawić z pendrivem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 22 grudnia 2008, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja od zawsze oglądałem serial LOST i nadal będę. Po słabiutkim sezonie 3, w 4 w końcu akcja nabrała odpowiedniego tempa. Jedyne do czego bym się w tej chwili przyczepił, to zbyt duża ilość nowych bohaterów. Ale LOST jest i będzie nr 1 w mojej krótkiej serialowej liście Smile.
Co do pozostałych: Heroes - po kilku pierwszych odcinkach przestałem ogladać tej mdłej papki. Pierwsze 3 czy 4 odcinki jakoś jeszcze mnie zaciekawiły, reszta z czasem zaczęła mnie nudzić.
Z ulubionych seriali, które mnie kiedyś wciagnęły lub które oglądam to:
Na Imię Mi Earl - pierwszy sezon tego sympatycznego serialu był naprawdę dobry. Krótko i śmiesznie. Wkrótce sprawię sobie następne Smile.
Po Tamtej Stronie - Każdy sezon prezentował średni poziom. Zdarzały się perełki jak i niezłe gnioty. Jednak do tej pory pamiętam niektóre odcinki (bowiem ich nie posiadam, a puszczane w TV były bardzo dawno temu, jakieś 6-10 lat temu), co oznacza, że musiały być bardzo dobre. Serial ten ma też najlepsze intro, znakomity, wprowadzający w nastrój grozy głos lektora i świetną muzykę. Polecam szczególnie sezon 3, w którym jest dużo świetnych odcinków.
Z Archiwum X - klasa sama w sobie, niezły klimat i w ogóle wszystko świetne. Szkoda, że ostatni film kinowy jest kiepski, ale na osłodę pozostały odcinki pierwszych sezonów, które mogę oglądać zawsze Smile
Dr House - nie oglądam regularnie, bo nie mam na razie takiej możliwości, ale jest naprawdę bardzo dobry. 5 sezonów i wszystkie się dzieją w szpitalu... Dla mnie to fenomen. Będzie kasa i czas to zakupię kilka serii i się obejrzy Smile
Z polskich produkcji tylko jedna przypadła mi do gustu: Glina, ale tylko pierwszy sezon.
Nie wiem też, czy serię filmów Tv o losach oficera Sharpe'a podczas wojen napoleońskich można nazwać serialem, ale na pewno jest to świetna seria filmów, którą polecam każdemu. Muzyczne intro rozpierd... i rządzi :-P

Tyle

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

drogi absztacie na AXN Sci-Fi niedawno puszczali już 2 sezon Po tamtej stronie :}
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 23 grudnia 2008, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cóż, w Lublinie nie ogladam tv, a jak jestem w domu, to też nie ogladam, ale skoro puszczali drugi sezonna AXN Sci-Fi, to pewnie gdzies się pojawił na necie lub pojawi, więc poszukam.

Aaa i jakby co - nie "absztacie", Abszt - skrót od Absztyfikanta :wink:
pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 26 grudnia 2008, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak sobie w oczekiwaniu na V sezon oglądam po kolei wszystkie odcinki LOST i... o żesz. Dawno tego nie oglądałem, toteż nawet wydawało mi się, że bardziej lubię Dextera i Californication. Jakże ja głupi byłem... LOST jest najlepszy i kropka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 27 grudnia 2008, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurcze, zastanawiam się czy też nie obejrzeć LOST od nowa. Będzie się to równało dwoma dniami i nocami wyjętymi z życia... no chyba, że wytrwam do końca stycznia do początku V sezonu. Ale racja - LOST jest najlepszy i (też) kropka Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 29 grudnia 2008, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.buddytv.com/closedquiz/personality-quiz.aspx

Genialna stronka, z quizami różnymi, które określają do której postaci z jakiegoś serialu jest się najbardziej podobnym. Trzeba się zarejestrować, ale za darmo i co z tego. Niezła zabawa. Wybór seriali spory, róbcie róbcie i zobaczymy ;d (jak ktoś ma problem z wstawieniem tu obrazków - skopiujcie ten kod html, wyodrębnijcie z niego sam adres zdjęcia i wstawcie z
Kod:
[img][/img]
)

ale to mi nie spasowało nijak Happy





najs ;d

o ja ciee ^^

mhrok ;d



rzal ;f




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 29 grudnia 2008, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wyszlo mi, ze jestem hurleyem, profesorem x, normanem osbornem Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 29 grudnia 2008, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja jestem Housem Very Happy Innych mi się już nie chcialo robić
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 30 grudnia 2008, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W dexterowym tescie wyszla mi rita i wiecej już nie chciałem robić ^^

Co do tematu ogladam wiele seriali , ostatnio XIII francuskiej produkcji.
Jako fan tej idei wymyslonej przez Roberta Ludluma, polecam goraco ten serial.
Równie warte uwagi są ksiązki z cyklu Bourne'a (podstawa XIII) no i komiks XIII (znacznie bardziej rozbudowana wersja fabuly z gry Wink). Co do filmów z Matt Damonem.... żal... dużo akcji, akcji, akcji akcji, skrócenie fabuły, akcja , akcja ..... aczkolwiek niezle zagrane i fajne efektowo...

A jeszcze co do serialu(tak właściwie miniserial bo to 90min odcinki których narazie jest tylko 4)

*Amos odmłodzony o 30 lat....ale świetnie zagrany ... jest ok
*XIII grany przez aktora który wygląda jak Fredrik Ljungberg...... tez daje rade
*ale no Val Kilmer jako.... .... .... Mangusta ?!?!?!?! Kto to wymyślił, domyślam się ze to serial akcji i 60 latek nie zagra scen walki(może Chuck ?) no ale nie Val Kilmer....
*Na szczęście postać Generała Carringtona i jego ??asystentki??(nie pamietam imienia) świetnie pasuje do konwencji

a ogólnie miło się ogląda, narazie obejrzałem 2 odcinki i czekam na następne Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?