Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TrackMania Nations Championship (www.topela.info)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 01 marca 2006, 22:24    Temat postu: TrackMania Nations Championship (www.topela.info) Odpowiedz z cytatem  

wiadp1 napisał:
Chciałem was poinformować o bardzo ciekawym nowym turnieju dla TMN. Myślę,że wielu z was może on zainteresowac Smile

TRACKMANIA NATIONS CHAMPIONSHISPS

Zapowiada się to bardzo fajnie.
Zacznę może od początku.

Jeśli chodzi o ideę zawodów to bardzo przypomina to prawdziwy wyścig F1.
Kilkunastu graczy będzie rywalizować na trasie wyścigowej w trybie ROUNDS. Kilkanaście okrążeń, około 5-6 minut jazdy.

Jednak,żeby rywalizacja byłą dość wyrównana obecnie przeprowadzane są kwalifikacje polegające na tym, że ookreślonych godzinach tworzony jest specjalny serwer w trybie TIME ATTACK. Wszyscy zainteresowani mogą na niego wejść.Osiągnąć jak najlepszy czas,poinformować admina o tym, że chcą wziąć udział w turnieju,poczymon zapisze wasz czas.

Następnie po wsszytskich sesjach kwalifikacyjnych na podstawie rekrdów poszczególnych graczy wszyscy zostaną podzieleni na dywizję pokilkanaście osób. W ten sposób powstaną w miarę wyrównane grupy i walka powinna być bardzo zacięta. Zanim jednak weźmiecie udział w kwalifikjacjach najpierw trzeba zarejestrować się na oficjalnej stronie turnieju.

http://www.topela.info

Gorąco zachęcam was do udziału w tej zabawie

Ja od siebie mogę dodac, ze zawody wygladaja na bardzo dobrze zorganizowane, ja już bralem udzial w kwalifikacjach i wszystkich tez zachecam, trasa pierwszej rundy nie jest latwa, ale po paru przejazdach wydaje się bardzo fajna Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
misHa
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 marca 2006, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasa kwalifikacyjna bardzo fajna Very Happy
Niech jak najwiecej osob się rejestruje Razz
Pozostalo niewieli czasu.
W piatek, sobote, niedziele sa jeszcze kwalifikacje a pozniej zaczyna się już liga.
będzie ciekawie Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 marca 2006, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jest dobrze. Skończyły się już kwalifikacje i 2-óch polskich graczy osiągnęło 2-a najlepsze czasy. Mowa tu o nawro i Yardzie. Ja też nie wypadłem najgorzej. Mam 4-y czas kwalifikacji. misHa osiągnął bardzo dobry, 13-y czas. 21-y czas osiągnął MOR_OLO. Póki co wszystko wskazuje na to, że Yard, nawro, ja i misHa znajdą się w najwyższej dywizji i myślę, że możemy powalczyć o bardzo dobre wyniki.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na rozpoczęcie wyścigów.

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?