Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Sezon 3?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Liga F1 » Sezon 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 23 stycznia 2009, 21:40    Temat postu: Sezon 3? Odpowiedz z cytatem  

Wiem, że jeszcze nie skończyliśmy 2, ale mam pomysła. Otóż: pozostało nam 7 wyścigów. Jeśli nie będzie przerw, skończymy sezon 13 marca. 29 marca zaczyna się sezon prawdziwej F1, i w związku z tym pytanie: może by tak nie robić przerwy za dużej po 2 sezonie, i byśmy jechali 3 sezon zgodnie z prawdziwym kalendarzem, np. 29 marca jest GP Australii - my w piątek 27 marca jedziemy takiż wyścig w naszej lidze, i tak dalej. Wtedy wyścigi nie byłyby co tydzień, ale zawsze w piątek poprzedzający prawdziwy wyścig. Co wy na to?

Aha. Co do mapek na 3 sezon. Będzie można przysyłać mapki na ile rund się chce, kto chce przysyła na jakie chce. Wybierze się jakąś komisję, która będzie wybierała na każdą rundę najlepszą mapkę, która pójdzie do zrobienia MT. Ewentualnie można jakoś zorganizować wybieranie mapek przez wszystkich uczestników ligi, w formie ankiety na jakimś zewnętrznym forum chociażby.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 23 stycznia 2009, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem, czy pomyślałeś ale pewnie po 2 sezonie będzie full transferów. Myślisz, że w kilka dni się wszystkie teamy uwiną z wypisaniem składu?
Poza tym... Honda nie startuje chyba w nowym sezonie (z tego co wiem, nie interesuje się tym), więc jaką nazwę mam do wykorzystania na następny sezon? ;d.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 23 stycznia 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IMO Dobry pomysł z tym "równoległym" sezonem. Smile

EDIT:

Bilus napisał:

Poza tym... Honda nie startuje chyba w nowym sezonie (z tego co wiem, nie interesuje się tym), więc jaką nazwę mam do wykorzystania na następny sezon? ;d.


Honda jest aktualnie na sprzedaż i jest to bardzo prawdopodobne, że ktoś ją kupi przed sezonem...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 23 stycznia 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mamy jeszcze czas. ustalanie składów można zacząć jeszcze przed końcem sezonu, a co do hondy to się zobaczy jak się sytuacja rozwinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NN~ ziomek_pol_
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 340
Skąd: ?wiebodzice

PostWysłany: 23 stycznia 2009, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lox, a nie myślałeś o skróceniu eF1 o chociaż jedną rundę? tak aby było więcej czasu na wprowadzenie zmian w składach ;] Frekwencja i tak nie jest imponująca, więc jednego wyścigu nikt żałować nie będzie, tak mi się zdaje ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 stycznia 2009, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Frekwencja i tak nie jest imponująca, więc jednego wyścigu nikt żałować nie będzie, tak mi się zdaje ;]

Ja będę żałować, bo mapka będzie zajebista! ;d.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 stycznia 2009, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus napisał:
Cytat:
Frekwencja i tak nie jest imponująca, więc jednego wyścigu nikt żałować nie będzie, tak mi się zdaje ;]

Ja będę żałować, bo mapka będzie zajebista! ;d.


Zostało 7 GP. Gdy zajdzie taka potrzeba zawsze mozna zapytać zawodników jakie GP można by wywalić, choć z tym byłoby cieżko (Spa, Monza, Singapur, Abu Dabi...)

Co do mapek IMO dobrze by było gdyby wszystkie mapki byłyby znane zaraz po rozpoczęciu sezonu tj. ogłośić "przetarg" na mapki podobny do tego z PL7, wybrać najlepsze przez rozpoczęciem i przyszykować cały MapPack. Można by (ze wzgledu na ilość czasu) taki "konkurs" od razu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Mtik333
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163


PostWysłany: 24 stycznia 2009, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W sumie to dobrze by było. Jednak trzeba patrzeć na kalendarz, bo często są przerwy 2-tygodniowe, mam nadzieję że będzie tak odwzorowane. Widzisz Lox, mówiłeś że nie wiesz czy w ogóle będzie sezon 3, a tu taki pomysł dajesz ;d. Widać że te punkty ci pomogły. Być może jeszcze jakiś zespół zgłosi się do real F1 (mowa tu o ProDrive, które miało się podobno zgłosić) ale tak czy siak, jestem za 3 sezonem, a rozpoczęcie przyjmowania tras od 1 lutego do 1 marca. Myślę że większość twórców map zdąży mape zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 stycznia 2009, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to ja prosilbym o jakieś glowne zasady na jakich ma się opierdac trasa F1, co w niej zawierac, czego nie zawierac, jaka na trudnosc itd, chetnie bym sprobowal sil w robieniu tras F1
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 24 stycznia 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasy F1 mają odwzorowywać prawdziwe trasy. Czyli bierzesz zdjęcie np. GP Hiszpani i robisz tak żeby jak najbardziej ją przypominała, czyli zakręty pit-stopy itp. Najlepiej żeby trasy były płaskie. Wink
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 24 stycznia 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mtik333 napisał:
Jednak trzeba patrzeć na kalendarz, bo często są przerwy 2-tygodniowe, mam nadzieję że będzie tak odwzorowane.

No o to się rozchodzi, że tak by miało być. ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Liga F1 » Sezon 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?