Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Brawo Jakub, ale ja mam też coś...
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 20:14    Temat postu: Brawo Jakub, ale ja mam też coś... Odpowiedz z cytatem  

Jakub szczerze Ci gratuluje ze nawiazales wspolprace z ESL. naprawdę szczerze bo to dobre dla sceny. Cieszy mnie ze masz poparcie pgsu i itd. Ale kilka slow wyjasnien się przyda. Bowiem nie dokonca jest tak ze ja zawalilem temat z ESL - jak napisales miedzy slowami.

O wspolpracy chodzilo mi o promocje sceny potem jakes cupy itd. Werkoss mial się dogadac ze scarym jako wlascicielem tmpl.info. Jak mi scary powiedzal oferta dla niego byla dosc nie atrakcyjna. Po chwili wyszlo ze utworzony zostal jakiś tam ladder, po mialy trwac dalsze negocjacje. Szkoda ze się nie dogadali, ja trafilem do szpitala, potem troszke dochodzilem do siebi + sprawy osobiste noi trochę mnie nie było. - Fakt po czesci moja wina, zaniedbalem.

Ale nie podoba mi się, a raczej nie spodziewalem się, ze teraz od razu mnie się skresla i nie trkatuje powaznie. Bo PL 7 nie uklada się tak jak powinno to od razu admin jest do bani. Nie jest to pierwszy turniej jaki robię. Nie jestem botem i nie Wszystko musi mi się udawac. Ale zeby zaraz skreslac i odrzucac ?

Ok. proszę bardzo, skoncze sobie na PL 7 i nie będzie problemu co ? Tak chyba będzie Jakub najlepiej co ?

Ale szczerze zycze powodzenia ! Szkoda ze niektorzy nie doostrzegaja pewnych istotnych spraw....

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix ja tylko do siebie napiszę: ja Ciebie nie skreślam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 28 stycznia 2009, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix każdy z 4 wybiera swojego admina także ja nie widze przeszkod, zreszta mysle, ze jakub tez nie, zebys to ty był adminem ze strony hardplay.

Wiesz, ze cie lubie, twoje tabelki sa zawsze prze ch.. ;* no ale po zajebistym pl6, bo tam nie było naprawdę zadnych problemow teraz trochę jak sam mowisz nie mogles wszystkiego dopilnowac przez szpital itd. Ja do Ciebie o to nie mam pretensji, no bo w koncu kazdemu może się coś stac, taki już jest swiat. Jakub nie majac z toba dobrego kontaktu zaczal sam myslec, bo jak wiesz nie podoba mu się wspolpraca z tmpolska, która rzeczywiście nie jest dobra również w moich oczach. PL z zalozenia było turniejem od graczy dla graczy, dlatego mysle, ze system z 4 adminami powinien się sprawdzic, bo sa to ludzie aktywni, obecni na scenie od dawna, znajacy poprzednie edycje.

Z drugiej strony na pewno czujesz się pominiety w tym wszystkim, no i mozna zrozumiec twoje zdenerwowanie.

Po prostu wlacz się w to wszystko i rob swoje, a wszystko wroci do normalnosci Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 28 stycznia 2009, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix glosowalem na Ciebie w "najbardizje zasluzony dla sceny" Smile I widzisz ze nie tylko ja ;d
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Odkad w PL ktos mial "oficjalne stanowisko" admina, zawsze coś się fajdalo. Nie ma to jak na poczatku wszyscy jakos się dogadywali i nie było problemu. Teraz jedna pierdola nie tak w stotunku do regulaminu i już burza. Czy was pogielo wszystkich?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 28 stycznia 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja sądzę, że tutaj nie chodzi o oficjalne stanowisko, ale bardziej o to, że o organizację PL6(PL7 pomijam, problemy zdrowotne itd. - to jest inna kwestia) przyczepić się nie można i wix ma prawo czuć się jednak pominięty w kwestii prowadzenia przyszlych rozgrywek. Jednak to nie jest sprawa, którą ja mogę osądzić i chyba tylko Jakub jest w stanie to zrobić w sprawiedliwy i liberalny sposób na dzień dzisiejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 stycznia 2009, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wix, wszystko co wiem, wiem od adminow ESL, a oni niestety maja zle zdanie o tym co się dzialo z TMN na ESL.
mowiono mi, ze wiele objecales, a mało mogles utrzymac.
ja nie mam zamiaru się z nimi o to chadryczyc, oni maja swoje zdanie, tyle.

niestety piszac do Ciebie w ostatnim czasie, albo byles niedostepny, albo pisales dosyc prowokatywnie, jak proponowalem zmienic pewny punkty regulaminu (np ten, ze zmiany do 2. bylyby wielka bzdora).
ogolnie wydawało mi się, ze nie jesteś za bardzo chetny na wspolprace i mowiac ostroznie zachowales się trochę jak wielki pan piszac parę dni temu twoj temat gdzie chodzilo o to by pisać do Ciebie, jak coś tam nei tak.

podobnie to tego co napisal khasius, mysle, ze wlasnie to nie powinna być droga, jak adminuje się lige polskich drużyn.
trzeba kazdego w to wciagnac, a nie być obrazony, jak ktos coś proponuje, czy krytykuje.

ze wzgledu, ze nia da się toczyc rozmowy przez internet z 100 graczami, wydawało mi się wiec, ze jest to dorby pomysl, z kazdego z prowadzacych teamów wziasc po jednego gracza jako admina reprezentujacy swoj team.

także nigdy nie uwazalem adminowania za jakos fajna rzecz, która warto się chwalic i zawsze (już w czasach mor_olo) mowilem, ze nie widze, ze admin ma az tyle pracy, jak on i ty zawste mowilisce.
teraz tak samo mysle i nie mam zamiaro jakos się wywyzszac bedac adminem i mam nadzieje, ze inni admini tez tak nie będą robić.
chcialbym, zeby wszyscy gracze mogli wyrazac swoje zdanie i zeby nie było jakiś bezsensownych ostrzezen za jakieś prywatne klutnie z adminami.

niestety po ładnie prowadzonej PL6, gdzie chetnie ta TS przychodziles, pytales się o zdanie innych itp tym razem tego już absolutnie nie było.
odwrotnie sam wybierales jakiś adminow absolutnie bez doswiadczenia i pozwalales na to zeby doswiadczeni gracze musieli się tlumaczyc np yo_oo, która z te gra ma do roboty tyle ile mor_olo z byciem grubym.
trochę przestraszajace takie zachowanie, taka ignoracja graczy, patrzac na to, ze ten obecny, to dopiero twoj drugi pl jako admin, a jednak już wiele stereotypow i panowania się.

poza tym uwazam, ze ty przez to adminowanie poprostu przestales się starac w ogole być graczem. naprawdę nie pamietam jak dawno temu widzialem cie na trasach tm.

napisalem wiec do xardasa, z prosba o wybraniu gracza z Hard Play jako admina. dogadal się z szymem i z markiem z wynikiem, ze będzie to wlasnie on.

nie chciałem cie jakos skreslic czy coś, ale wydaje mi się, ze moglbys dac szanse komus innemu z wlasnego teamu, komus wiecej aktywnego, komus kto gra w te gre, wie co się aktualnie w niej dzieje, jacy sa nowi gracze itp i jest dostepny czesciej niz ty.

ja mysle poprostu, ze jak zmiana, to calkowicie.
mysle, ze nowa krew poprostu będzie wiecej zmotywowana i aktywna.
a jako gracz Hard Play i tak masz pewny wplyw na to wszystko przez xardasa, a poza tym zawsze będziesz mogl się zemna zkontaktowac, jak bedzies mial jakiś problem, propozycje, czy co tam zawsze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 stycznia 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
tyle ile mor_olo z byciem grubym.


Musiałbym zacząc grać mmorpg Very Happy http://i39.tinypic.com/2j42dm8.jpg

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 29 stycznia 2009, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

E tam Olek, ja od 5,5 roku w Lineage 2 siedze i nic się nie zmienia z moja waga. Very Happy

A generalnie to paranoja z tymi adminami i tyle. Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 stycznia 2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Khasius napisał:
E tam Olek, ja od 5,5 roku w Lineage 2 siedze i nic się nie zmienia z moja waga. Very Happy

A generalnie to paranoja z tymi adminami i tyle. Razz


Może za mało się starasz...studiowałeś, poświecasz czas na znajomych, trackmanie TSa itd.... co z Ciebie za gracz MMORPG Very HappyVery Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 29 stycznia 2009, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wydaje mi się Jakub ze po czesci czytasz tylko to co chcesz przeczytac a nie dokonca zastanawiasz się nad sensem calosci. Ale ok Wink Forum to nie jest racej miejsce do takich dyskusji. może po prostu się nie dogadujemy bo z Toba jeszcze nie pilem albo nie wiem. W każdym bądź razie luzno.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?