Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
hej hej jakub to gej
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 25 stycznia 2009, 12:16    Temat postu: hej hej jakub to gej Odpowiedz z cytatem  

Właśnie dostałem maila, że na praktyki zawodowe nie jedziemy do Turcji, bo te jeb*** szejki miały jakieś wonty, ale jedziemy na KRETE!!! Biczyz k**wa tak się ciesze! i ch** d*pa ch** d*pa ch** ch** ch** kocham was wszystkich niewyrośnięte picze! A teraz k**wa uczyć się, dla kogo jeszcze nie za późno i zamiast oglądać filmy na redtube to byście jakąś książkę po angielsku przeczytali czy coś tam. Ja pierdziele... Grecja.... Kreta.... ale się cieszę Very Happy Very Happy Very Happy

3mcie się!

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless


Ostatnio zmieniony przez SykeS dnia 25 stycznia 2009, 12:59, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Woah, zazdroszczę Wink No powodzenia tam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 25 stycznia 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cu ikar ^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 14:52    Temat postu: Re: hej hej jakub to gej Odpowiedz z cytatem  

SykeS napisał:
Właśnie dostałem maila, że na praktyki zawodowe nie jedziemy do Turcji, bo te jeb** szejki miały jakieś wonty, ale jedziemy na KRETE!!! Biczyz kur** tak się ciesze! i ch** d*pa ch** d*pa ch** ch** ch** kocham was wszystkich niewyrośnięte picze! A teraz kur** uczyć się, dla kogo jeszcze nie za późno i zamiast oglądać filmy na redtube to byście jakąś książkę po angielsku przeczytali czy coś tam. Ja pierdziele... Grecja.... Kreta.... ale się cieszę Very Happy Very Happy Very Happy

3mcie się!


miałeś do mnie przyjechac :X

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GLHF ;p
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 16:01    Temat postu: Re: hej hej jakub to gej Odpowiedz z cytatem  

SykeS napisał:
Właśnie dostałem maila, że na praktyki zawodowe nie jedziemy do Turcji, bo te jeb** szejki miały jakieś wonty, ale jedziemy na KRETE!!! Biczyz kur** tak się ciesze! i ch** d*pa ch** d*pa ch** ch** ch** kocham was wszystkich niewyrośnięte picze! A teraz kur** uczyć się, dla kogo jeszcze nie za późno i zamiast oglądać filmy na redtube to byście jakąś książkę po angielsku przeczytali czy coś tam. Ja pierdziele... Grecja.... Kreta.... ale się cieszę Very Happy Very Happy Very Happy

3mcie się!


zle zrozumiales pojedziecie do kina na Krecika a nie na krete DVery HappyVery HappyVery Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i do gracjana na chate Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 25 stycznia 2009, 17:57    Temat postu: Re: hej hej jakub to gej Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
SykeS napisał:
Właśnie dostałem maila, że na praktyki zawodowe nie jedziemy do Turcji, bo te jeb**** szejki miały jakieś wonty, ale jedziemy na KRETE!!! Biczyz kur** tak się ciesze! i ch** d*pa ch** d*pa ch** ch** ch** kocham was wszystkich niewyrośnięte picze! A teraz kur** uczyć się, dla kogo jeszcze nie za późno i zamiast oglądać filmy na redtube to byście jakąś książkę po angielsku przeczytali czy coś tam. Ja pierdziele... Grecja.... Kreta.... ale się cieszę Very Happy Very Happy Very Happy

3mcie się!


zle zrozumiales pojedziecie do kina na Krecika a nie na krete DVery HappyVery HappyVery Happy

yhyyyyyyyyyyyyyy Very Happy


_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 25 stycznia 2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratuluje Smile Ja byłem na koniec wakacji na innej greckiej wyspie na tydzień. I muszę przyznać, że tam jest po prostu za***iscie. Dla Polaków to pojęcie raju :X Przez 7 dni pobytu nie widziałem chmury. Grecy to zajebisci ludzie. Po prostu bajka.

Porady:
- nie wysilaj się na używanie skomplikowanych konstrukcji językowych. Grecy mówią słabo po angielsku. Łatwo się dogadać!
- spróbuj koniecznie tradycyjnych greckich potraw. Sofrito, stifado i musaka. Jest jeszcze coś trzeciego w czerwonym sosie, ale mi to nie smakowało :X I nie napalaj się na sałatke grecką, bo jest taka sama XD

Ogólnie sceneria bajkowa. Co prawda byłem na Korfu, nie na Krecie, ale sądze, że dużej rozbieznosci nie będzie. Kręte, wąskie drogi. Drzewka cytrusowe. Dużo górek. W każdym razie nawet jak sporo przejdziesz, zmęczysz się i w ogóle to nie pocisz się jak w Polsce. Jakos się nie smierdzi jak swinia. Mimo, że jest ciepło Surprised

Jedyne minusy, które wyłapałem nie muszą się zupełnie pokryć z Twoim pobytem. Hotel, w którym byłem był nad nieźle zasoloną i dosyć mocno wzburzoną częscia wybrzeża. Sporo osób może to odebrać jako minus. Mnie się podobało. Tylko raz przyjebałem w jakiegoś Francuza, bo jak leżałem na materacu porwała mnie fala. Na początku się strasznie wydygałem, bo wleciałem w niego z takim impetem, że omg, ale widok jego dziewczyny niezapomniany. Sądziłem, że się skręci ze smiechu :E
Drugi minus to obsługa lotniska na Korfu. Co prawda było dosyć późno, ale panie mogły trochę szybciej przebierać rączkami. A tak godzina stania Razz


Kiedy jedziesz? Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 25 stycznia 2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jutro poznam dokładną datę, ale prawdopodobnie w okolicach marca. Na miesiąc Wink

Dzięki za wskazówki ;P

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dadi*
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Ateny Grecja

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gRECJA to g*wno..............i co z tego że będziesz się pluskał w śródziemnym..coś o tym wiem......byłem chyba na 70 wyspach.....16lat srażu^....wpadnij do dada do Aten to odechce Ci się Polski i debili z krety.haha ..będę prawdopodobnie na MYKONOS w marcu to się przepłyne do Iraklio/zawodowo/.. ale może się stykniemy.........przy cipuro(grecki bimberek)mniam mniam...i jakiejś zdechłej kreteńskiej ośmiornicy

[ Dodano 25 stycznia 2009, 22:49 ]
..i jakby co!! służe informacją.

_________________
χιερο πεδια

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 31 stycznia 2009, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety wszystko ma swoje dobre i złe strony... Wyjeżdżam 17 kwietnia, wracam 17 maja... Ominie mnie ESWC. Koniec przekazu.
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 31 stycznia 2009, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uuu to jesteś w d*pie Sajks. Razz
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?