Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TrackMania United - pierwsze zapowiedzi
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 02 lutego 2007, 20:16    Temat postu: TrackMania United - pierwsze zapowiedzi Odpowiedz z cytatem  

Po oficjalnej zapowiedzi Techlandu o wydaniu TrackManii United w Polsce w sieci, w serwisach poświęconym grom zaczęły się pojawiać pierwsze zapowiedzi gry pisane na podstawie wersji preview, a więc niepełnej, natomiast dającej namiastkę gry Smile

Są one wg mnie dosyć subiektywne i pełne dziwnych błędów, ale myślę, że warto poczytać czekając na premierę Wink Najlepsza, chociaż niepozbawiona błędów wydaje się ta na Onecie, autor tej na giery.eu mógłby się bardziej przyłożyć, a ta z Miasta Gier jest ogólnikowa aż do bólu, ale to tylko moje zdanie, zobaczcie sami Wink

Linki do zapowiedzi:
- gry.onet.pl
- giery.eu
- Miasto Gier

edit: czwarta zapowiedź


Ostatnio zmieniony przez [CDD] Yard dnia 15 marca 2007, 21:35, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 lutego 2007, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat z giery.eu

"Po parunastu partyjkach z nową Trackmanią mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to bardzo dobry umilacz czasu. Nie jest to produkcja, którą można by maestrować, aby być najlepszym. Jest to gra z gatunku "dawkowania 15-sto minutowego", z którym nie można przesadzić, bo szybko nas od siebie odtrąci"

Kurde, a mnie jakoś od 3 lat nie odtrąca, a zażywam większe dawki Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 03 lutego 2007, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W CDA tez się pojawiła zapowiedz, ale tak uboga, że wątpie, aby autor widział tą gre na oczy. Jednak jak recka trafi do jednego z recenzentów, który dosc chojne ocenił pozostałe tm (Allor dla zoriętowanych Very Happy) to będzie nie gorzej niż 9 ^^.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 03 lutego 2007, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Allor ma ostatnio tendencje do odgrzewanych kotletow Very Happy
Swoja droga fajnie by było jakby przy pisaniu recki znalazl nasza strone Razz
Mysle ze ta rzesza wiernych graczy wplynelaby pozytywnie Very Happy
Coz do tego powyzszego fragmentu recenzji to powiem ze kolo chyba zaliczyl Trackmanie do produkcji takich jak "Terrorist Takedown" lub gral po prostu na solo Very Happy
Coz może i oceny trackmanii nie były super hiper, ale za to za grywalnosc zawsze ocenka byla spoooooora Very Happy

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 03 lutego 2007, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:
Allor ma ostatnio tendencje do odgrzewanych kotletow Very Happy
Swoja droga fajnie by było jakby przy pisaniu recki znalazl nasza strone Razz
Mysle ze ta rzesza wiernych graczy wplynelaby pozytywnie Very Happy
Coz do tego powyzszego fragmentu recenzji to powiem ze kolo chyba zaliczyl Trackmanie do produkcji takich jak "Terrorist Takedown" lub gral po prostu na solo Very Happy
Coz może i oceny trackmanii nie były super hiper, ale za to za grywalnosc zawsze ocenka byla spoooooora Very Happy

Ale mam wrazenie ze Allor dał oceny za Solo ^^ (to już by było lekkie przegięcie Razz).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 03 lutego 2007, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To tak jakby ocenic CS za tryb solo Neutral
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Gering
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 45


PostWysłany: 03 lutego 2007, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cóż.. jeżeli za pisanie zapowiedzi i recenzji wezmą się osoby kompetentne, tzn. takie które wiedzą coś o pisaniu recenzji i mają jakieś pojęcie o serii TM lub chociaż o ścigałkach w ogóle, to podejrzewam że nie będzie tragicznie Smile

P.S. ja mam nadzieje że autorzy tekstów, do których linki podał Yard, nie dostają kasy za swoje wypociny.

_________________
" I never seem to understand the time, the place and who I am... "

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ RuFFy
Jeździ konno


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 82
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: 07 lutego 2007, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja wnosze o wysłanie linka do tej stronki do kanciapy CDA Smile Niech się chopaki nie męczą, będą mieć podany link odrazu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 07 lutego 2007, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
To tak jakby ocenic CS za tryb solo Neutral

Albo ET Razz .

Dodano 07 Lut 2007, 21:23[/i]
To byłaby kaszanka Exclamation Smile

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Saphir
Jeździ konno


Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 12


PostWysłany: 20 lutego 2007, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie rozumiem...
W zapowiedzi na onet.pl pisało, że mamy dostępnych prawie 1000 bloków, a w Mieście Gier, że ponad 1000... To ile w końcu?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 13 czerwca 2007, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa ta recenzja z www.gieromaniak.pl to poprostu.... no nie wiem jak to ująć, hmm , niezły noob ja pisał, kilka akapitów mnie poprostu rozwaliło:

Cytat:
"W grze niestety nie można w żaden sposób oszukiwaćWink. Raz wypadłem z toru i znalazłem się od razu przy mecie. Jednak nie przejechałem bramek. Przez co nie mogę ukończyć wyścigu nie chcę się cofać więc klikam „Enter” przenoszę się w miejsce ostatniej przejechanej bramki. Odradzam oszukiwanie i jazdę na skróty. Nie ma takiej opcji. Jest to bardzo duży plus. Producenci dopracowali to po mistrzowsku"


Cytat:
"Jeżeli osiągniemy czas w pierwszej piątce to zostajemy wpisani na listę graczy, ponieważ nasz czas zostanie wysłany na serwer i będzie on dostępny dla wszystkich graczy. Każdy będzie widział Nasz nick po ukończeniu wyścigu. Świetny bajer. Pierwszy raz spotkałem się z taką nowinką. Sam miałem nie mała chrapkę aby zaistnieć w sieci. Jednak pomimo prób nie udała mi się ta sztuka."


no co za k**wa pleb to testował, albo ja się nie znam albo ten gosciu chyba nigdy nie grał w sieci, nie wspaminając już o trackmani, chyba ktos z 2f2f jest tam testerem Cool

acha sorki ze post po takim czasie ale dopiero teraz przeczytałem to wybitne działo

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?