Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
[Poradnik] Animowany Avatar
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Poradniki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 12 grudnia 2008, 14:17    Temat postu: [Poradnik] Animowany Avatar Odpowiedz z cytatem  

Ściągasz to: http://www.letmegooglethatforyou.com/?q=Bink%20and%20Smacker%20RAD%20video%20Tools

Otwierasz w nim .gif'a.

Klikasz na Bink it!.

Później bawisz się z ustawieniem liczby w Compress to a data rate (bytes) aby stworzony plik nie miał więcej niż 15Kb, ale też, żeby za dużo nie stracił na jakości. Czasami może to być nawet 230000, a czasem wystarczy 5600 i pliczek będzie ładny Smile

Klikasz Bink i patrzysz ile ma Kb i bawisz się nadal z tamtą liczbą żeby najlepiej osiagnąć te 14,xx Kb Razz Czasem się nie da i plik jest mniejszy, ale i jakość lipna.

Powstały plik wrzucasz tu: Moje dokumenty\TrackMania\Skins\Avatars i wybierasz avka w menu gry Wink

Czasem (rzadko, ale jednak) tak zrobiony avatar powoduje cięcie się menu gry oraz tabelki z wynikami gdy nasz avek jest na niej widoczny, ale to już sam nie wiem czemu Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BlooodyHenrrry
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Kielce

PostWysłany: 01 lutego 2009, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mój avatar na 42kb i działa :-/ ale chciałem dodać drugi i się nie da Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Poradniki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?