Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polish League 8 na ESL!
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 28 stycznia 2009, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szynpol napisał:
No wiesz olo. Myslalem ze mogliby się nie wyrobic w czasie gdyby mieli spedzic 6 godzin przy tm ;p. A jeśli chodzi o komentatora to dac Freshowi wolne w tygodniu zeby w weekend nam komentowal ^^


jakbyś wyskoczył z portfela to wszystko się da zrobić... ;p

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* W@ND@L
Team Poland


Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratz Jakub :*, takich osob jak Ty nam trzeba Very Happy
_________________


http://www.neobux.com/?r=wandal33

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To oczywiście bardzo dobra wiadomość, ale i tak mam dwa pytania. Smile

1. Oczywiście PL8 będzie miało, jak poprzednie edycje, własne trasy, a nie mappacki z ESL-owych drabinek, tak?
2. Co z PITMC? A jeśli nie PITMC, to czy będą jakieś indywidualne polskie rozgrywki na ESL? (O drabinkach rodzaju tej obecnej time attack z litości się nie wypowiem.)

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 28 stycznia 2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Scooter

1. Nie ma mowy zeby były mappacki ESL !!!

2. Odnosnie PITMC to jakub nigdy nie mial nic z tym do roboty, pierwsze organizowal Scary, a z drugim chciał wziac się za to Red także niech oni decyduja. No chyba, ze coś się zmienilo i ja o tym nie wiem :]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wspaniale, wspaniale i jeszcze raz wspaniale.... ale...

wszystko ładnie pięknie, Jakub odwalił co do niego należało i to, za co go tak lubimy:) chcecie wszyscy oglądać mecze pl8 w hstv, co nie wiem czy nie okaże się problemem. wiem z głównego źrodła esl (Rafała Wasyluka), że esl ma zamiar stworzyć własną telewizję z meczami z ligi esl. nie wiem jak będzie z prawami do transmisji dla hstv, gdyż to esl je posiada i w chwili gdy wejdzie ich telewizja może to być ich exclusive mający na celu ściągnięcia rzeczy widzów.

więc jeżeli ktoś umie rozwiać te wątpliwości proszę o jak najszybsze uczynienie tego.


co do natury rzeczy to bardzo się cieszę, ze trackmania pnie się w górę i to w dużej mierze dzięki naszej osobowości sceny:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
więc jeżeli ktoś umie rozwiać te wątpliwości proszę o jak najszybsze uczynienie tego.

ESL już ma swoją TV, ale international a nie jakiś polski odpowienik. Nie sądzę aby istniał prawny zakaz streamowania przez nas polskich rozgrywek - była by to decyzja szkodliwa dla wszystkich trzech stron.

Reasumując: chillout Wink

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra robota. Fakt ja nie moglem się dogadac z ESL, potem zaniedbalem temat przez moja absencje i problemy zdrowotne, ale nie musisz od razu "z wyrzutami" o tym pisać.

Przeciez w końcu jesteś najbardziej zasluzony dla scen wiec dla Ciebie takie sprawy to pikus Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:
Dobra robota. Fakt ja nie moglem się dogadac z ESL, potem zaniedbalem temat przez moja absencje i problemy zdrowotne, ale nie musisz od razu "z wyrzutami" o tym pisać.

Przeciez w końcu jesteś najbardziej zasluzony dla scen wiec dla Ciebie takie sprawy to pikus Wink
Ty mi k**wa powiedz gdzie jest moja aplikacja na admina esl która wyslalem milion lat swietlnych temu i miałeś ja zaakceptowac ? Very Happy Moja godzina straconego zycia przez pisanie tego T.T Very Happy
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

KonradM napisał:
Cytat:
więc jeżeli ktoś umie rozwiać te wątpliwości proszę o jak najszybsze uczynienie tego.

ESL już ma swoją TV, ale international a nie jakiś polski odpowienik. Nie sądzę aby istniał prawny zakaz streamowania przez nas polskich rozgrywek - była by to decyzja szkodliwa dla wszystkich trzech stron.

Reasumując: chillout Wink


właśnie Konrad nie chodzi mi o to europejskie, bo tym bym dupy nie zawracał. ma być polska nowa telewizja dla graczy, czy jak to tam powiedział Rafał Wasyluk. na pytanie o was (hstv) i hypera odpowiedział, że będzie bliżej tej telewizji do hstv. może teraz mu się plany zmieniły, bo dużo mówił o planach na początek roku, a jak na razie nie za bardzo to widać i wszystko się opóźnia. a poza tym nie stresuje się, tylko wysuwam wątpliwości, które w celu prawidłowego toku rozwoju sprawy pl8 na esl powinny być wyjaśnione (ale dyplomatycznie powiedziałem, damn Very Happy )
(info o tym mam z wykładów Rafała Wasyluka na polibudzie, żeby nie było, że wyssane z palca)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 stycznia 2009, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:
Dobra robota. Fakt ja nie moglem się dogadac z ESL, potem zaniedbalem temat przez moja absencje i problemy zdrowotne, ale nie musisz od razu "z wyrzutami" o tym pisać.

Przeciez w końcu jesteś najbardziej zasluzony dla scen wiec dla Ciebie takie sprawy to pikus Wink

specialnie nie napisalem nickow, kim byli ci admini, bo nikogo nie chciałem jakos tam wdupic.
sam się teraz przypomniales.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 29 stycznia 2009, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
właśnie Konrad nie chodzi mi o to europejskie, bo tym bym dupy nie zawracał. ma być polska nowa telewizja dla graczy, czy jak to tam powiedział Rafał Wasyluk. na pytanie o was (hstv) i hypera odpowiedział, że będzie bliżej tej telewizji do hstv. może teraz mu się plany zmieniły, bo dużo mówił o planach na początek roku, a jak na razie nie za bardzo to widać i wszystko się opóźnia. a poza tym nie stresuje się, tylko wysuwam wątpliwości, które w celu prawidłowego toku rozwoju sprawy pl8 na esl powinny być wyjaśnione (ale dyplomatycznie powiedziałem, damn Very Happy )

Generalnie ja o telewizji esportowej braci Wasyluk słyszę już od co najmniej roku, i do tej pory nic w sumie w tej sprawie się chyba nie ruszyło. No stress Wink Zresztą, konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Cytat:
(info o tym mam z wykładów Rafała Wasyluka na polibudzie, żeby nie było, że wyssane z palca)

Jak było? Ja niestety nie mogłem dotrzeć.

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 stycznia 2009, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

KonradM napisał:

Cytat:
(info o tym mam z wykładów Rafała Wasyluka na polibudzie, żeby nie było, że wyssane z palca)

Jak było? Ja niestety nie mogłem dotrzeć.


Tutaj masz relację by Chybe Arrow Sport i e-sport... e-sport sportem

chyba o to chodziło Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich po krótkiej przerwie Smile

Co do ESL, to wydaje mi się, że to niezły pomysł, nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta, ale mieliśmy już dawno temu nawet okres współpracy z ESL (marzec-czerwiec 2006, jakoś tak, niestety nie osiągnieliśmy masy krytycznej i laddery naturalnie obumarły) i powiem tak: ESL naprawdę dużą siłę przyciągania ludzi z innych gier. Jeżeli uda się zrobić poważny turniej i jakiś fajny ladderek 1vs1, to jest szansa, żeby zachęcić więcej ludzi do TM Smile

Dlatego życzę powodzenia we współpracy, Jakub, planujecie też jakiś ladder?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yard napisał:
Witam wszystkich po krótkiej przerwie Smile

Co do ESL, to wydaje mi się, że to niezły pomysł, nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta, ale mieliśmy już dawno temu nawet okres współpracy z ESL (marzec-czerwiec 2006, jakoś tak, niestety nie osiągnieliśmy masy krytycznej i laddery naturalnie obumarły) i powiem tak: ESL naprawdę dużą siłę przyciągania ludzi z innych gier. Jeżeli uda się zrobić poważny turniej i jakiś fajny ladderek 1vs1, to jest szansa, żeby zachęcić więcej ludzi do TM Smile

Dlatego życzę powodzenia we współpracy, Jakub, planujecie też jakiś ladder?


Po krótkiej przerwie! Haha Very Happy Mamy (chyba wszyscy) nadzieję, że wracasz na dłużej Very Happy

A co do tematu, bo przegapiłem go chyba... Bardzo fajnie Jakub, że udało Ci się coś zrobić dla sceny, ja myślę i mam taką nadzieję, że to wypali, trochę te laddery 1v1 kuleją, bo często jest tak, że się nie można dogadać z kimś, no ale PL stoi na wysokim poziomie, więc takiego problemu nie ma Smile Ciekawe jak to wypadnie Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yard napisał:
Witam wszystkich po krótkiej przerwie Smile

Co do ESL, to wydaje mi się, że to niezły pomysł, nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta, ale mieliśmy już dawno temu nawet okres współpracy z ESL (marzec-czerwiec 2006, jakoś tak, niestety nie osiągnieliśmy masy krytycznej i laddery naturalnie obumarły) i powiem tak: ESL naprawdę dużą siłę przyciągania ludzi z innych gier. Jeżeli uda się zrobić poważny turniej i jakiś fajny ladderek 1vs1, to jest szansa, żeby zachęcić więcej ludzi do TM Smile

Dlatego życzę powodzenia we współpracy, Jakub, planujecie też jakiś ladder?


narazie sa planowane showmecze reprezentacji i polish league.
ladder narazie nie jest planowany i w zwiazku z wieloma turniejami online i offline watpie, zeby to wyszlo (jak pokazal przyklad z 2008).
oczywiście nic nie jest wykluczone i jak gracze będą chcieli ladder, będzie pewnie tez ladder.

EDIT: jako admin zamiast xardasa, team RBF będzie reprezentowal szym.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli mogę coś doradzić, to akurat ladder 1vs1 jest o tyle fajny, że po pierwsze nie trzeba wielu graczy względnie, żeby miał sens, po drugie nie trzeba sobie wiele czasu rezerwować, wieć jest też szansą dla nowych graczy i bezklanowców do pogranie czegoś, kiedy inni tłuką ligi Wink
Ja grałem sporo w ladderach .eu na ESL w TMO i TMS i wtedy się to fajnie sprawdzało, a wtedy scena światowa TM miała wielkość aktualnej sceny polskiej Wink
Tylko, że wtedy się grało 4fun, więc nie było problemów organizacyjnych, nie wiem jak teraz, ale chyba ESL ma jakiś spory system ostrzeżeń czy cuś.

GL Smile

edit: @Maciek: no niestety na krótko wracam, ale mam nadzieję, że coś zdążę zrobić Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jedno po drugim, yard.

nie chce tego spieprzyc, a akurat ladder 1 vs 1 wydaje mi się być ryzykem.

reprezentacje gra i jest ciekawa może także dla innych = powinno wypalic

polish league, biora udzial wszystkie powazne teamy polskiej scey = powinno wypalic

ladder 1 vs 1 zalezy od zainteresowanie pojedynczych graczy, w wypadku malego zainteresoania i nie wpisaniu się mocnych gracze, jest nie ciekawa = duze ryzyko, ze będzie mało zainteresowania
tymbardziej, ze iniwidualnie jest i bedzi masa turniejow online i offline z wiekszym znaczeniem i zainteresowaniem

wiec jak mialby być ladder 1 vs 1, to dopiero bo udanym wejsciu repry i polish league, ktore by tworzyly już mocny fundament obecnosci tmn na esl.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 05 lutego 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, rozumiem, wszystko po kolei, nie ma co się spieszyć, jasne, że jeśli tm zdobędzie najpierw pozycję, to z ladderem będzie łatwiej Smile
natomiast brak mocnych graczy nie jest aż takim problemem, bo dużą zaletą ladderów jest to, że każdy może grać z ludźmi na swoim poziomie i nigdy nie odpada w przeciwieństwie do cupów Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 lutego 2009, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja proponuje między Repra, PL , a ladderem dac jeszcze wczesniejszy krok czyli cup mysle ze to pewniejsze na pcozatek niz ladder Wink
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?