Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nie mogę czegoś znaleść w edytorze tras.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jankus47
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 5


PostWysłany: 14 lutego 2009, 22:32    Temat postu: Nie mogę czegoś znaleść w edytorze tras. Odpowiedz z cytatem  

Nie mogę znaleść w edytorze tras tych strałek które się umieszcza aby trasa nie była łamigłówką. Zrobiłem jedną traę i by się ni bardzo to przydało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 15 lutego 2009, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W edytorze kolejno działami 5 (Pętle) 1 (ten sam obrazek) i 7 element (Fragment z dużym napisem TM) Teraz wystarczy wcisnąć całkiem z prawej ikonę. Wszystkie elementy które można zmienić będą zaznaczone na niebiesko. Klik na niego i masz całe menu do wyboru w tym kierunkowskazy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jankus47
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 5


PostWysłany: 15 lutego 2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Klikałem na ten Napis TM i nic mi się nie pojawiało. Możesz nieco jaśniej napisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 15 lutego 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po wybraniu elementu, na którym się strzałki da zapisać ( np. ta tablica podana przez Ekwadora) i umiaszczeniu go na trasie wybierz kubeł z farbą - po prawej. Dalej już chyba wszystko jasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?