Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z trybem online :(
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skt_tails
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 2


PostWysłany: 19 lutego 2009, 15:35    Temat postu: Problem z trybem online :( Odpowiedz z cytatem  

Witam, mam problem z trybem online w trackmanii. Nie mogę zalogowac się do gry (TMNF), co gorsza nie chodzi mi ani www.trackmania.com ani www.nadeo.com Sad. Problem pojawil się nagle, mam już tak od trzech dni, wie ktos co może być nie tak ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 19 lutego 2009, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak widze internet ci dziala normalnie oprocz tmnf, sprawdzales antywira? może poblokowal ci porty odpowiedzialne za gre w tmnf?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
skt_tails
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 2


PostWysłany: 19 lutego 2009, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sprawdzałem Sad, nawet odinstalowalem go i wylaczylem zapore. Z laptopa również nie mogę się polaczyc Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?