Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Turniej 1on1 na Clanbase
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 22 lutego 2009, 13:22    Temat postu: Turniej 1on1 na Clanbase Odpowiedz z cytatem  

A konkretnie: ClanBase TMF Rounds OpenCup Spring 2009

Link: http://clanbase.ggl.com/news_league.php?lid=8740
Zapisy: do 1 marca

Turniej jest międzynarodowy, ale ma kilka wad. Po pierwsze trwa od końca marca aż do początku lipca, a to sporo czasu. Po drugie jest na ClanBase, a zatem nie ma co liczyć na bardzo dobrą obsadę, można za to liczyć na zupełnie nieznanych, oddających walkowerami mecze graczy (w poprzednim takim turnieju na CB zdyskwalifikowano ponoć około połowy). To nie znaczy, że grają tam tylko i wyłącznie kompletne nooby; wśród zarejestrowanych graczy są m.in. Etukas (Litwa, KomaCrew.Aplus), connect (Estonia), Salvatore (Węgry, KomaCrew.Aplus), JWH (Holandia, Above Team), Tamarillo (Holandia, Above Team), a także spora ilość graczy reprezentujących drużyny na średnim europejskim poziomie. Ogólnie rzecz biorąc może to być alternatywa dla przeciętnych graczy, którzy do PITMC albo się nie dostaną, albo szybko z niego odpadną, a mają wolny czas przez najbliższe kilka miesięcy. Ja się w każdym razie zapisałem z ciekawości i jestem "aż" drugim Polakiem na liście (przy czym pierwszego z nicka w ogóle nie kojarzę).

Do zarejestrowania się w turnieju potrzebna jest oczywiście rejestracja na ClanBase, podanie swojego loginu (guid) do TMF (bo jest też TMN, zapewne dla zmyłki) i dokonanie samooceny (proszą o podanie ilości rozegranych ostatnio meczów i ocenę umiejętności). Znajomość języka angielskiego jak najbardziej wskazana.

Jeśli ktoś wie coś więcej o turniejach TMN i TMNF rozgrywanych w przeszłości na ClanBase, to jestem ciekaw opinii na ich temat.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 lutego 2009, 14:03    Temat postu: Re: Turniej 1on1 na Clanbase Odpowiedz z cytatem  

Scooter Fox napisał:

Jeśli ktoś wie coś więcej o turniejach TMN i TMNF rozgrywanych w przeszłości na ClanBase, to jestem ciekaw opinii na ich temat.


Spojrz chociazby na (chyba) trwajacy jeszcze Nations Cup i sam sobie wyrob ocene:F

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 22 lutego 2009, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow, mi chodzi ogólnie o organizację, czy były jakieś zgrzyty, problemy z adminami itd., a nie o to, że clanbase'owy NC reprezentacje olały, by nie robić konkurencji dla "prawdziwego" Nations Cup. Wink
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22 lutego 2009, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mimo wszystko wole laddery i cupy na esl, lepiej zrobione, czytelniejszy interfejs

btw. jakie nagrody?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 lutego 2009, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trackmania jest głównie grana na ET. tam graja ci najlepsi gracze swiata.
clanbase ma jeszcze wieksze problemy z trackmania niz esl i jego turnieje sa jeszcze mniej znaczace.
wcale nie chce nie zachecac na branie udzial, ale wygrana na clanbase naprawdę nie jest dużo warta.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 lutego 2009, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter Fox napisał:
Shadow, mi chodzi ogólnie o organizację, czy były jakieś zgrzyty, problemy z adminami itd., a nie o to, że clanbase'owy NC reprezentacje olały, by nie robić konkurencji dla "prawdziwego" Nations Cup. Wink


no przeciez mowie o organizacji, o wyborze map, o glosowaniu na kapitanow (!), badziewnym systemie rozgrywek itd...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?