Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy Knight'a
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Knight
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 7


PostWysłany: 27 lutego 2009, 16:28    Temat postu: Trasy Knight'a Odpowiedz z cytatem  

Nice Track



OPIS

Cytat:
Żeby ją przejechać trzeba wlecieć w CP które są w powietrzu. Kiedy się zaliczy pierwszy CP trzeba nacisnąć Enter i do następnego jechać i tak w kółko aż wszystkie zaliczymy. Wystarczy wtedy nam dojechać do mety.


Screeny






Link


Proszę o Ocenę

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 27 lutego 2009, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Knight - ta trasa jest świetna! Very Happy widać miałeś fajny pomysł i dobrze go wykorzystałeś, nie mam nic do zarzucenia. chociaż myślę, że to nie pierwsza Twoja trasa, więc dam 9/10. Czekam z niecierpliwością na kolejne. Wink

PS. Award ode mnie. Smile

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Knight
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 7


PostWysłany: 27 lutego 2009, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Thx wielkie, gdybyś widział moją pierwszą trasę to byś padł trupem.. totalny amator Laughing Mam jeszcze jedną trasę, ale nie wiem czy to ma sens ją tutaj dawać Razz Zepsuła by mi chyba ocenę HappyD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?