Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Przeciwnicy
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pacjonek
Jeździ konno


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 10


PostWysłany: 06 marca 2009, 22:37    Temat postu: Przeciwnicy Odpowiedz z cytatem  

W Tmuf w trybie poj. Gracza np. W kampani pokazuje się pytanie o wybranie przeciwnika np Złoty medalista, jak takie coś zrobić w edytorze tras?
_________________
Linux to sprite.Windows?PRAGNIENIE;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 07 marca 2009, 3:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przejedź tą trasę w edytorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 07 marca 2009, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"weryfikacja trasy"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 07 marca 2009, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale mu chodzi o duchy z czasami. nie znacie się to nie piszczie np. w tmuf jak wybierzesz przeciwnika złotwgo to będzie wyglądał jak gracz. to jest powtórka wiem ze jakos mozna wybrac przez esc -> wybierz przeciwników ale zeby okiennko wyskakiwało to nie wiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pacjonek
Jeździ konno


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 10


PostWysłany: 07 marca 2009, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wlasnie o to chodzi ze nie wiem jak taka powtorke zrobić a potem jak ja zlaczyc i dodac do trasy:-( Thx. za szybka odp ale pisze z telefonu
_________________
Linux to sprite.Windows?PRAGNIENIE;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 07 marca 2009, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za to ja znalazłem na to rozwiązanie. Oczywiście najpierw robisz powtóreczkę - jedną lub więcej. Na razie byle jaką nazwą możesz je zapisać. Wchodzisz na Edytor, Edytuj powtórkę i wybierzesz jedną z tych powtóreczek.
Jak będzie dużo ścieżek z MT to usuwasz wszystko oprócz Czas, Kamery i tego ducha. W lewym górnym rogu jest coś jak Importuj ducha i wybierzesz tą drugą powtóreczkę. Duszki nazywaj je jak chcesz + ich skiny. Później to co zrobiłeś, zapisuj ją z tą samą nazwą co trasa. Wyjdziesz z TM, idziesz tam gdzie jest to dzieło czyli w Moje dokumenty/Trackmania/Tracks/Replays/I folderek gdzie go zapisywałeś, wytnij/kopiuj to i wklejaj tam gdzie jest twoja trasa, czyli Trackmania/Tracks/My Challenges (jak to twoja trasa) albo w Downloaded (jeśli robisz oponentów nie w twojej trasie). Powiedzmy że nazwałeś tą trasę d*pa (nic do głowy lepszego nie przyszło Razz) I sprawdź czy w trasie jest d*pa.Challenge.gbx i przy powtórce d*pa.Replay.gbx. Jak tak, to się ciesz swoim dziełem, spradzając tą trasę. Ostrzegam, że po wczytywaniu od razu nie pokazuje ci okna do wyboru przeciwnika. A więc podczas gry Esc/Wybierz przeciwnika i wybierasz Smile
Mała wskazóweczka: Jak je nazywasz w edytorze replayów, tak te nazwy będą widoczne w wyborze oponentów i info nad autem podczas gry.
Mam nadzieję, że nie tylko Pacjonkowi ale też innym przyda się ten poradniczek Very Happy

PS: W TMO i w TMS jest coś w edytorze jak Create/Edit Ghosts (czy jakoś tak) że nie trzeba było się męczyć, tak jak to w moim poradniku. Dziwne, czemu w TM Forever nie ma takiego czegoś...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pacjonek
Jeździ konno


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 10


PostWysłany: 07 marca 2009, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na razie nie ma mnie w domu dlatego nie sprawdze ale dzięki. P.S W ustawieniach profilu w grze jest taka opja "Pokaz dostepnych przeciwnikow w trybie poj. Gracza(czy jakos tak), Corvetter może to pokaze te okno wyboru przeciwnika? Thx.
_________________
Linux to sprite.Windows?PRAGNIENIE;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 07 marca 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Raczej nie, because ta opcja pokazuje okno w solówce w oficjalnych trasach Nadeo. Widać, że customach tak nie jest.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pacjonek
Jeździ konno


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 10


PostWysłany: 07 marca 2009, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To dziwne bo u kolegi bez problemu taki komunikat jest po ZAZNACZENIU tej opcji w swoich trasach a ma TMUF No nic jak w poniedziałek będę w domu to sam zobacze
_________________
Linux to sprite.Windows?PRAGNIENIE;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 07 marca 2009, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Corvetter napisał:
Raczej nie, because ta opcja pokazuje okno w solówce w oficjalnych trasach Nadeo. Widać, że customach tak nie jest.


Chodzi mi właśnie opcję Zapytania przeciwników w jednoosobowej grze, być może kolega grał na Nadeosach. Wątpię, żeby tak miał na customach.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?