Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"TrackManii na WCG mówię NIE!"
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 marca 2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mantis, nie mam konta na PGS, więc odpiszę Ci tutaj ;]

"1. Gdzie ja piszę, że TM = ESWC. Ja tylko piszę o wywodzeniu się gier."
Nie pisałem tylko do Ciebie, odpowiadałem również na całą dyskusję (a było takich aż za wiele). Chodziło mi o to, że gdyby na WCG była gra związana z konkurencyjną imprezą, to byłoby to bardzo dziwne. Teraz już tak nie jest, więc wszystko ok.

"Jaką masz gwarancje, że gralibyście w środowisku stadium? JAKĄ?! Żadnej. Admini już wiele razy w różnych grach wykazywali się finezyjnymi pomysłami mającymi odmienić rozgrywke."
Nie mam żadnej gwarancji, liczę po prostu na odrobinę inteligencji. Gdyby grano na środowisku z TMUF, to poziom zawodów byłby o wiele niższy (choć za granicą scena TMUF też trzyma się nieźle). Założyłem tak, i jest wielce prawdopodobne, że tak by było.

"Więc może nie umieścili tam TMNF właśnie ze względu na to, że chcą wymusić z jakiś przyczyn zakup gry dla innego środowiska."
Z jakich przyczyn? Żadnych racjonalnych nie widzę ;]

"Poza tym skąd wiesz że będzie"
Zwykłe uproszczenie, nie czepiaj się Very Happy

"Nie wspomniałem bo NFS, GRID, GTR etc. też jest szybki i niełatwy?"
Znów pisałem ogólnie o dyskusji - kiedyś na esp pisano wielkie wypracowania, dlaczego gra w której używa się 4 strzałek (pomijając, że to nieprawda) nie może być łatwa.

"[...]To nie jest prędkościomierz.[...]"
Jest, nie jest, jakie to ma znaczenie dla rozgrywki?

PS. A porównanie i tak było idiotyczne, howgh. Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 07 marca 2009, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mantis, widać, że tylko imejdży z tm oglądałeś albo tą grę wcale za bardzo nie obadałeś. I żeby nie zobaczyć prędkościomierz!? LOL.
W TM można zrobić kolorowe nicki, robienie własnych tras i aut - w NFS tego raczej nie ma. Tuning w Tm nie ma, ale to właśnie bardzo dobra zaleta, bo każdy ma równe szanse, co się tylko skill liczy, a nie jak tam więcej fuxu (z moich doświadczeń) OK, trochę problemów jest: TM ma bugi w dircie, więcej ludzi botów którzą zdobywać LP niż ulepszyć sobie skilla, ale jak znajdziesz dobry serw to jest pretty pretty good i ma się dobrą opinię o Trackmanię. Co NFS, to tam widzę więcej wad, bugi, wymagania, cena droga i taka kijowa, o wielej mniej ludzi na scenie gdyż większość ludzi piraci komercyjne rzeczy (Very gyd że Nadeo wyposażył w TM'ie niezawodny program antypiracki). I to wniosek taki, że coraz gorsze NFS wychodzą (i się nie dziwię że już na WCG nie wychodzi)... no i żeby podobno następny NFS darmówka!? Muahah...
Gierki nie muszą wykazać realnością co do naszego realu. I jak to z NFS z resztą - nonstop wyścigi, pościgi w jednym dniu?
TMN jest jako gra e-sportowa, żyje dość długo a z następnymi NFS żyje się tylko rok, półroczek, miech albo nawet krócej. Nie wiem, po co taki topic skoro i tak NFS nie będzie w WCG...

PS: W stronce PGS na commentsach Jmmy naprawdę przegiął pałę...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 marca 2009, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja Wam powiem, że i tak i tak nikogo nie przekonamy, bo mamy 13 lat, pijemy piwo i mówimy brzydkie słowa. Ja generalnie próbowałem nawiązać jakąś dyskusję z ludźmi na w/w stronie, ale to zupełnie bezcelowe. Już nawet tego nie czytam. Tym bardziej nie śmiem się tam wypowiadać, bo mam zamiar wyjść dziś z domu, nie wracać, zanim nie zacznę śmierdzieć alkoholem i co gorsza, o ZGROZO!!!, dobrze się przy tym bawić Very Happy. Jednocześnie osobiście, oficjalnie chciałem ogłosić uroczyste złożenie lagi na tym temacie Very Happy. Niech sobie piszą Wink. Nowego NFS'a nie wydali w tym tygodniu to chłopakom się nudzi, zrozumcie Wink
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 marca 2009, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czytałem to wszystko i mnie krew zalewa.

Mantis klarownie i rzeczowo argumentował swoją postawę, nie naskakiwał na nas, ani na naszą grę. Faktycznie Trackmanii daleko do wyścigówki, ale żeby aż tak odradzać i zniechęcać ludzi do niej? To jest przesada jednak. My także nigdy nie dopominaliśmy się "wywalcie NFS z WCG i dajcie TMNF". Tak samo jak my scena NFS na pewno chce się rozwijać. Nie mówię, że kosztem innych i w dziale "samochodówka" ale jako gra w ogóle.

Mam jednak tutaj poważne zarzuty do Mantisa. Porównujesz TMNF do jakiegoś Croca, a to ogromna przesada. Chyba, ze driftujesz we Frogerze albo w Kangurku Kao. Trackmania jak wyścigówką nie jest, tak samo platformówką też nie jest.

NFS zastąpiony TMNF to jak CS zastąpiony Kurką Wodną. Czy zabawa w wyolbrzymianie nie powinna mieć swoich granic? Mantis, tak jak solidnie argumentujesz, tak poziom na którym poniżasz Trackmanię jest poniżej krytyki.

Nie obarczajcie winą Trackmanii, ze EA idzie na ilość, a nie na jakość (tak, przeczytałem cały artykuł dokładnie). Więc czemu tak bardzo pragniecie, żeby akurat Trackmanii nie było na WCG? (oczywiście Mantis powiedział, niestety na szarym końcu, że życzy nam miejsca na WCG, ale w dziale zręcznościówek) Także ten zarzut proszę traktować nie jako osobisty do Mantisa, ale do sceny NFS-a

Już nas straszysz, że wykpią nas i zrobią turniej TMUF na śniegu, albo gdzieś indziej, ale na Stadium mamy szanse taką jak na milion w totka. Uważam, że jednak organizatorzy zaczęli już najpierw myśleć, a później urozmaicać rozgrywkę. Ponownie upominam, że sztuka oratorska polega na odpowiednim dobraniu wyolbrzymień i ironii, a nie rzucaniu ich na każdym kroku.

Na GRID-a NAPALA się scena NFS ponieważ wygodniej im przejść na GRID-a niż na TMNF. To jest oczywiste i nie musisz tutaj jakoś zbytecznie tłumaczyć się, że to dobra gra i nie napalacie się na nią panowie ze sceny NFS, ale to dobra gra i powinna być na WCG ponieważ to dobra gra. Jakby nam mieli zmieniać na ESWC grę to bym wolała oczywiście przesiąść się na Stunt Car GP (taka stara gierka podobna do TMNF) niż na LFS.

Rozumiem stanowisko Mantisa i większości sceny NFS-a. Jednak z pogardą traktuję osoby, które nas obrażają. Nie znasz mnie, nie wiesz ile mam lat, co robię, dlaczego gram w Trackmanię i ile piję alkoholu. Jeżeli margines społeczny pokroju HEJTER2g czy Jimmy uważa, że Trackmania jest zła, nie trzeba tutaj umiejętności itp. a gracze są na niskim poziomie społecznym to zapraszam na ESWC. Sądząc po zaawansowaniu językowym waszych wypowiedzi nie sądzę, żebyście z irRedem czy Fefanem pogadali dłużej niż minutę i wciąż uważali nas, za osoby, których średnia wieku to 14 lat i fałszywy dowód w portfelu, żeby alkohol kupić.

Reasumując:
-Do Mantisa nikt nic nie powinien mieć. Wygłasza swoje stanowisko.
-Jednak do stylu w jakim to robi już można się przyczepić. Zbyt dużo wyolbrzymień i porównań równie sensownych co wypowiedzi naszego Kaczorka o Gabonie.
-Panowie ze sceny NFS-a, opinie o was psuje margines społeczny, który zna więcej przekleństw niż zwykłych słów. Przepraszam, też za wypowiedzi tych, którzy mówią, że wy wyklinacie na nas i nie dajecie nam szansy zaistnienia, a tak naprawdę są 2-3 osoby, które niszczą was wizerunek naprawdę spokojnych i rozsądnych osób.

Mam nadzieję, że spór ten się zakończy, bo to nie od nas zależy czy TMNF zastąpi NFS-a czy nie. Jak sobie organizatorzy pomyślą jak Mantis, to nawet jak TMNF wygra głosowanie to i tak nie będzie go na WCG.

ps. pytanie skierowane otwarcie do Mantisa: Co uważasz za prędkościomierz? Ja osobiście uważam, że prędkościomierz to coś takiego, co pokazuje prędkość.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?