Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Latanie + dalekie skoki
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafol
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 4


PostWysłany: 12 marca 2009, 20:22    Temat postu: Latanie + dalekie skoki Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich.
Nie wiedziałem gdzie napisać ten temat, więc jeżeli jest w złym miejscu proszę o przeniesienie. A teraz przejdźmy do sedna sprawy.
W jaki sposób można kierować autem w locie, mam namyśli tutaj wybicie się w górę na takim podjeździe(mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi)
A drugi problem to jest jak można daleko skakać... ? Pełna prędkość i samo powinno lecieć a nie dolatuje dosyć często do drugiej strony trasy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 marca 2009, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

strzalkami kierujesz autem w locie, musisz szybciej jechac, zawsze jest jakiś sposob
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* wasciu
Jeździ konno


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 82


PostWysłany: 12 marca 2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie da się kierowac autem w locie... mozesz co najwyzej puscic gaz ( lub nacisnac hamulec ) to po prostu szybciej spadniesz.
Co do dolatywania, grasz pewnie nan jakichś mapach typu FS ( Full speed), gdzie trzeba przejechac trase maksymalna predkoscia i jest wszystko ładnie wyliczone.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 marca 2009, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze jest mozliwosc przed skokiem postawic samochod tak, zeby w locie się lekko krecil na lewa czy prawa, np aby wyladowac w kierunek dalszej trasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?