Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polish Rounds reaktywacja (?!)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chciałbyś odrodzenia Polish Rounds?
Oczywi?cie!
83%
 83%  [ 51 ]
Bardzo chetnie, jednak mysle, ze na polskich mapach nie będzie mial powodzenia ...
9%
 9%  [ 6 ]
Nie, nie ma to jak dobre Lolmapy
6%
 6%  [ 4 ]
Tak, ale i tak nie będę gral na tym czym? :P
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 61

Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 31 marca 2009, 12:41    Temat postu: Polish Rounds reaktywacja (?!) Odpowiedz z cytatem  

Witam serdecznie!

Pamiętamy czasy swietnosci serwerka Polish Rounds. Coz, mysle, ze mozna go odnowic z jeszcze większą pompą i animuszem !

Pierwsza sprawa, to załatwienie jak najlepszego źródła hostującego ze tak powiem Razz Mianowicie, co uwazacie za niezbędne by taki serwer mogl istniec?
Osobiscie, bardzo podoba mi się dedi na ps mini, i to nie ze wzgledu ze jestem czlonkiem tego klanu, a bardziej ze wzgledu na dobre zorganizowanie i otoczke.

Kolejna sprawa to platnosc. Fajnie by było, jakby ten serwer nie był uzalezniony od jednej osoby. I stad moje pytanie. Czy istnieje jakieś zrodlo finansowania przez scene, gdzie każdy dokladal malutka cegielke a z tej calosci wychodzilaby niezla chatka ? Lepiej jakby to był serwer od wszystkich dla wszystkich, ale jeśli takie coś nie istnieje, mysle ze warto byloby poszukac kilku osob zainteresowanych dorzuceniem tej malej cegielki Wink

I sprawa najwazniejsza czyli ideologia:
Super byloby, aby serwer zwierał jedynie POLSKICH adminow oraz JEDYNIE POLSKIE TRASY!
Z tym drugim zwiazana jest moja prośba.
Potrzebujemy porządnych Polskich tras na rundy.

Oto kryteria takiej trasy:

Długość - około 45 sek (+/- 15 sek).
Styl - dowolny Exclamation
Pełne oznakowanie (prosilbym o kierunkowskazy na trasie, tak, by nawet osoba, która widzi trase po raz pierwszy, mogła dojechac do mety w limicie czasowym.
Niezbyt trudna, liczy się zabawa, i gdy do mety dociera wiekszosc zawodnikow, a nie po 2, bo reszta rozbila się w jakichś trudnych miejscach.
Brak dlugiego intra (max 3sek, totalne minimum, bądź brak)
Łatwy start - tak, by wiekszosc graczy nie zniechecala się samym startem trasy i każda runde ogladala z pozycji obserwatora, im prostszy start, tym wiecej osob dojedzie do mety, ponadto niektorzy moga miec problem z plynnoscia na starcie, wiec lepiej będzie jeśli to nei będzie mega wyzwanie.
Prosilbym także o to, by trasa nie byla zbyt banalna, dosc zroznicowana, ciekawa.
Dodatkowy wazny element trasy: Rzadko spotykany element na kazdej trasie. By trasy te posiadaly dusze, nie były wszystkie jak robione na jedno kopyto.
I ostatnia moja taka sugestia - Ciekawy finisz. Fajnie, jak do konca trasy nie wiadomo, czy ten który prowadzi od poczatku wygra ta runde. Warto wiec zrobić jakieś male utrudnienie Wink byle nie takie, ktore będzie eliminowalo 80% scigajacych się Very Happy Zawsze jest super, jak po rundzie pojawia się wiele "hahahaha" itd Smile
i najwazniejsze, RESPAWN CP MUSI działać NIEZAWODNIE !


Jako wzorzec, proponuje trasy MrA Rounds Perfect, były to najfajniejsze trasy specjalnie na rundy jakie udalo mi się spotkac Smile Bardzo ciekawe.
Zachecam serdecznie wszystkich do wspierania tej inicjatywy, jeśli dostane 15 tras nadajacych się na rundy, będzie mozna startowac z serwerem Smile
Trasy proszę wysylac w tym temacie, postaram się je w miare sprawnie ocenic. również jak zbuduje jakas swoja trase, wrzuce ja tutaj, abyscie zobaczyli o co mniejwiecej chodzi jeśli te opisy nie daly wam jasnego obrazu sytuacji Wink

A no i zachecam do kombinowania z dirtem i platformami Wink może cala dirtowa trasa nie przejdzie, ale skladajaca się z samych platform i ciekawa, ma duze szanse !

pozdrawiam i czekam na wasze propozycje i komentarze co sadzicie o tym pomysle !

Trasy zaakceptowane na serwer :



_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...


Ostatnio zmieniony przez P4G Wally dnia 02 kwietnia 2009, 16:42, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 31 marca 2009, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mysle, ze najpierw powinnismy ocenic mapki z PL7/PiTMC i w ten sposob pokazac jak trasa powinna wygladac a jak nie powinna, to by bardzo pomoglo w okresloniu tego co jest dobre jak również tego co jest chlamem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 31 marca 2009, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trasy na PL a na serwer z rundami to zupelnie inna sprawa Razz
Na rundki musza być prostsze i trochę mniej techniczne. A dobra trase może poznac każdy Wink
Na rundy np sprawdzilaby się dużo lepiej niz na PL trasa Abszta. Bo jest dosc prosta, przejrzysta a zarazem techniczna i ma jakieś decydujace elementy.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 31 marca 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proste trasy hmmm, może coś się znajdzie Very Happy








_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 31 marca 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zrobie coś. xd :]
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 31 marca 2009, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znaczy, że znów hackujemy ladder Very Happy ?! Good ajdija Łoli Wink Serwer może się znajdzie, trzeba popytać Wink
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 31 marca 2009, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak już serwer "Polish", to mogę przetłumaczyć aseco, myślę, że byłoby to fajne Wink A sama idea to też świetnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 31 marca 2009, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ciekawie ciekawie, tylko traski to proponuje tak miedzy 30-50sec. Dluzszych nie ma sensu, bo się ludzie zraza szybko, a tak to nie będzie problemu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 31 marca 2009, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no masz kasia racje z tym 50 sek max. Potestuje tyta traski Twoje dziś lub jutro.
Tez Mirs pisal ze coś zrobi i Maxer ma zamiar Razz
Fajnie by było jakby coś zrobil Jurek i Cobham Very Happy ale ta ostatnia opcja chyba dosc mało realna Sad
No ale ciesze się, mam nadzieje ze dużo będzie chętnych na rundy, bo mi się nawet nie chce tmnf odpalac zbyt czesto bo nie ma fajnych rundowych serwerow, jedynie jakieś dziadostwa na dircie Razz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR' pawcio
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31 marca 2009, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A i może ja cóś zrobię Wink
Troszkę ciężko będzie z tym, że trasa ma być łatwa ;p, ale może się uda.

(Dodano 31 marca 2009, 16:07)
Kiedyś zrobiłem coś takiego, może się nadać.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ketchup
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 45


PostWysłany: 31 marca 2009, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A może np. każdy z klanów zapodał by po 2 mapki i możnaby je wstawić na serwer?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devt
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 168


PostWysłany: 31 marca 2009, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli to będzie serwer z envirem stadium to na pewno jakieś pieniądze na ten serwer dam Smile inicjatywa mi się podoba ale niestety jestem nowym graczem i nie pamiętam takiego serwa jak Polish Rounds Sad
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 31 marca 2009, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Byłoby wprost super, nie ma, albo są w niewielkiej ilości takie serwy, gdzie można pograć na techach z naprawdę dobrymi graczami, więc ten serwer, jeśli jego reaktywacja dojdzie do skutku, będzie się cieszyl bardzo dużą popularnością Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 01 kwietnia 2009, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rano wyskrobałem coś do tego typu rund.Traska łatwa, z początku dosyć płynna ale końcówka jest trochę wolniejsza ( przyznam, że nie posiedziałem przy niej długo ) ale chciałbym tylko wiedzieć czy ide w dobrym kierunku bo mam zamiar posiedzieć przy następnej trasce i ją dokończyć odpowiednio.trochę wyszła za krótka bo tylko 33s ale łatwo ją opanować więc ma to swoją dobrą strone.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 01 kwietnia 2009, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ Tyta
z Twoich tras najbardziej nadaje się Pleasant Drift, ma wszystko czego trzeba mysle, jedyny minus to ponad 1800 CC :/ nie wiem czy to przejdzie. Oznakowanie znośne.
@ Pawcio
Tez jest niezle Wink Jednak trasa ma zdecydowanie zbyt slabe oznakowanie. Brak jakichkolwiek warningow przy ostrych zakretach i czasami problemy z odnalezieniem drogi niestety.
@Glooch
Super, o to mi chodzilo Smile Widac ze dlugo nie posiedziales bo trasa bardzo prosta, ale super finisz, taki o jaki mi chodzilo. Jedyne czego brak to oznakowan na 2 ostatnich zakretach, sa niewidoczne wiec oznakowania niezbedne.

Wiadomo, jeśli zakret widac dobrze, oznakowanie się nie przyda, jednak w sytuacji gdy to bardzo mocny drift, powinno dawac się warning, a w sytuacji gdy nie widac zakretu - strzalki.

W 1 poscie będę wklejal trasy ktore się dostaja na ten moment, proszę autorow o poprawki jeśli takowe sa mozliwe, bo jednak na rundy dobrze się sprawdzaja dosc specyficzne mapki, zreszta może jakas zaraz uda mi się skleic Wink

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 01 kwietnia 2009, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

u mnie teraz licho z czasem -.- jak go trochę znajde to może coś zrobię ;]
_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 01 kwietnia 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bez #E-P Pain na ten server nie wejde :'(
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 01 kwietnia 2009, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  




Ok poprawiłem trochę oznakowania na końcu i w środku.Na jednym czy dwóch zakrętach podarowałem sobie bo są raczej pewne Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 kwietnia 2009, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  




PS: Replay który pomoze w poznaniu trasy -> http://www.speedyshare.com/474328743.html

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 02 kwietnia 2009, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok teraz kolej na moje propozycje Wink

To sa moje trasy robione za czasów Nations, i pewnie zanim przerzucilem się na united swego czasu czyli sa bardzo stare Very Happy Ale mysle, ze oddaja to co w rundach wazne Wink kiedyś potrafilem skleic traske dużo szybciej, a i tak nie dostawala po tylko plynnoscia.

Ubostwiany przez niektorych dziwakow pain Wink


Tutaj małe wyzwanie, ale bardzo smieszne i niesamowita walka o wr Very Happy Ach pamietne czasy Very Happy Płynnosci zero ale o to chodzilo Smile


Kolejna trasa z historia, swego czasu dostala się do konkursu organizowanego przez wiadpa, polish summer league. Jak ja robilem, bylem kompletnym noobem w robieniu tras, ale jako pierwsza moja mapka otrzymala awarda Very Happy I bylem mega szczesliwy ! Smile (kurde 2006 rok tak jak i powyzsze ;d)


Stosunkowo młoda trasa (czerwiec 2007 Very Happy ), zrobiona specjalnie na rundy. Wg mnie pasuje idealnie, jak ja jeżdzę to się dziwie ze sam coś takiego zrobilem ;p


Tutaj kolejna i ostatnia mapka serii <3 rounds Razz również plynna, ale posiada dosc kontrowersyjny skok na poczatku Very Happy a raczej takie podbicie, zrobilem to, by mozna było stosowac tricki i zyskiwac kilka setnych airbrake Wink


I tutaj, wg mnie moja NAJLEPSZA trasa z tamtych czasów, nadajaca się idealnie na rundy, szybka, plynna, parę driftow, ciekawe skoki i trudny finisz Smile



Zachecam do ocen Wink może kilka uda się wybrac ciekawych propozycji.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?