Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Opowieść o kwartale, w którym nikt dupy nie ruszył
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 kwietnia 2009, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Panowie Panowie ... let's make peace not war. Nie ma się co łapać za słówka (ani też za nic innego, w szczególności części ciała jak to niektórzy mają w zwyczaju Razz ).

Felieton Shadowa (bo tak można nazwać chyba ten tekst) na pewno nie jest obiektywny, no ale taka już uroda felietonów. Shad nie opisał wszystkich imprez jakie miały miejsce w tym czasie. Z jakich powodów ?! Nie wiem, ale tak czy siak jego tekst nie jest oficjalnym podsumowaniem wydarzeń scenowych, a jedynie jego spojrzeniem na to co się na scenie działo. Jeśli ktoś ma ochotę napisać kontrfelieton, to droga wolna Wink. Nikt nie stoi na drodze publikacji takiego felietonu na tmpl Wink.

@Scrapp - to czemu na gygy mi nic nie odpisałeś ?! Razz ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 kwietnia 2009, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zaraz szopek i hektor się zburza, bo nic nie pisales o ich "lanie" (spotkanie na picie we dwojke u szopka na chacie), shad.
pamietam, ze kiedy tez szafa się spotkal z balaganem i k**wa nikt nic o tym nie pisal.
swinstwo poprostu.

a tak na serio, co mialo to wasze spotkanie na gokarty do roboty z TMN?
rozumiem, ze fajne się bawiliscie i wszystko, ale to przeciez nic nie ma do roboty z gra tmn.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 08 kwietnia 2009, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no war mister Redziq Smile, jest luz pogadaliśmy z szadołem na pw i myślę, że jest ok Very Happy
myślę, że pisząc że nic się nie działo chciał sprowokować ludziska do działania... więc sialalalala sialalala życie sobie .....la Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?