Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
BVG z turniejem TMNF!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 14 kwietnia 2009, 17:32    Temat postu: BVG z turniejem TMNF! Odpowiedz z cytatem  

Znana rodzima drużyna Betsson Voodoo Gaming poinformowała o organizacji turnieju na platformie TrackManii Nations Forever. Rozgrywki odbędą się w ciągu dwóch dni już w nadchodzący weekend! Od dziś startują zapisy do zawodów, które należy wysłać według podanego w dalszej części newsa schematu. Pula nagród przewidziana dla czołowej trójki to 100 PLN w gotówce oraz słuchawki od firmy Manta Multimedia. [more]

Formacja BVG urządza ostatnimi czasy sporą ilość turniejów. Całkiem niedawno o myszki walczyli gracze America's Army oraz Warcrafta Trzeciego. Tym razem postanowiono nam dać szansę wykazania się swoimi umiejętnościami. Pieczę nad rozgrywkami sprawuje nie kto inny jak... Przemek "Wix" Wichmann! Ale do rzeczy, jak rozgrywki w TMNF mają przebiegać? Otóż pierwszego dnia uczestnikom przyjdzie zmagać się na mapie kwalifikacyjnej w trybie Time Attack.

Aktualne czasy będą wyśwetlane na serwerze oraz na stronie turniejowej jako "Live Rankings". Najlepsza szesnastka z TA przechodzi do rozgrywek niedzielnych - półfinałów oraz wielkiego finału, do którego awansuje po dwóch graczy z każdej grupy półfinałowej.

Półfinały oraz finał to walka na rundach, odpowiednio z limitem 46 oraz 56 punktów. Zapisy potrwają do czwartku do godziny 18:00. Ilość uczestników została ograniczona do 50. Zwycięzca zostanie nagrodzony kwotą pieniężną w wysokości 50 złotych oraz słuchawkami MM48 o zbliżonej wartości 40 złotych. Drugie miejsce zostanie uhonorowane 30 złotymi, natomiast na konto brązowego medalisty wpłynie suma 20 złotych. Na koniec wzór zgłoszeniowy, który należy uzupełnić swoimi danymi oraz wysłać pod adres wix.tmn@gmail.com:

Nick:
Login z gry:
Gadu-Gadu:

Całość będzie rozgrywana na dwóch trasach z aktualnej paczki map ESL. Link do pobrania - klik!. GL HF ALL!

Źródło: BVG


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 14 kwietnia 2009, 21:36, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 kwietnia 2009, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ESL blehhhhhhhh a już myślałem, że będzie z tego fajny mini turniej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pdavid3
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 80
Skąd: Zator k. Wadowic

PostWysłany: 14 kwietnia 2009, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja już się wpisalem:) mam nadzieje że będa naprawdę dobrzy przeciwnicy aby była ciekawa rywalizacja;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 14 kwietnia 2009, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zachęcam, myśle ze będzie good fun Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 14 kwietnia 2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Już pewnie wszystkie miejsca zajęte Very Happy
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 14 kwietnia 2009, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mapa kwalifikacyjna to ESL-Dice? No to już się zapisuję. Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 14 kwietnia 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja tam nie wiem z czego robicie taką afere mapa Dice... pierwsze słyszę Happy przejechałem ją może ze 2 razy nawet AT nie zrobiłem ale Ciiii Happy ale kwali to kwali zawsze można być nolifem Very Happy na te 12h Wink
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?