Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dwanaście miechów minęło...
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 10:27    Temat postu: Dwanaście miechów minęło... Odpowiedz z cytatem  

A wszystko zaczęło się dokładnie rok temu, czyli 16 kwietnia 2008 roku o godzinie 15:11. Florent zarzuca linkiem i cały świat począł zasysać grę jak wampir. Graczy przybywa w tempie 15 000 na dzień. I przygoda rozpoczęła się na dobre - rekordy Guinessa, mistrzostwa świata, Puchary Narodów, LAN-y, klany, (ch)LAN-y, multiklany i Słowik wy****any. Sporo reaktywacji, moc zabaw i atrakcji, reprezentanci w akcji i no-life'y bez wakacji. No i olimpiady się doczekaliśmy. Zapraszam na króciutkie podsumowanie tego, co już za nami w TMNF. [more]

Zaczęło się, jakżeby inaczej, od wydania gierki. Wszyscy spodziewali się małego dodatku, tymczasem do pobrania był plik dwukrotnie większy od pierwotnej wersji TMN. I co ważne nie zawierał on aktualizacji, a nową, oddzielną grę. Znaleziono sposób na "boosterów", wprowadzono limity punktowe on-line, polepszono kontakt ze znajomymi. Umożliwiono rywalizację za pomocą wysyłania linku i wreszcie stworzono "protokół TrackManii", dzięki któremu jedno kliknięcie bądź wpisanie adresu do przeglądarki sprawia podłączenie do serwera. Pomyślano też o tych, którzy tworzą mapy. Spora ilość nowych klocków do budowy toru, żużel jako nowa nawierzchnia, mega-przyspieszacze, wyłączniki silników - to wszystko daje wręcz nieograniczone pole do popisu mapmakerom. A gdy jeszcze sami wymyślili miksowanie elementów toru, wychodzą z tego dzieła, które zwykłym graczom TMN się nie śniły.

Rozpoczęło się także wielkie turniejowisko. Od paru małych LAN-ów, przez HLC, PGA, aż po ESWC i jego bankructwo oraz informację, że TMNF ujrzymy na Cyberolimpiadzie, czyli World Cyber Games. W międzyczasie oczywiście niezliczona ilość zawodów on-line. Ale nie będę się tu rozpisywał, co było lepsze, co gorsze, gdzie była była ciekawsza, a gdzie mniej ciekawa rywalizacja, a co w ogóle powinno zniknąć z listy "rozgrywek z udziałem TrackManii". To było już wałkowane tyle razy, że nie ma sensu się powtarzać.

Po półrocznym okresie istnej świetności TrackManii nastał Pan K. Wydawało się, że wszystko zniszczy, poprzewraca do góry nogami, krótko mówiąc nas rozwali, ale my się nie daliśmy! I chodź Sir nadal próbuje atakować, wydarzenia, które zostały zaanonsowane choćby w bieżącym miesiącu, jednogłośnie stają po naszej stronie i dają do zrozumienia, że niecne plany Mr. K. nie mogą się ziścić. Tak więc wróg numer jeden pokonany. Czy jeszcze coś tak poważnego stoi nam na przeszkodzie, by rozwinąć skrzydła i równać się z największymi e-sportowymi platformami?

Śmiało można stwierdzić, że pierwsze urodziny TrackManii Nations Forever obchodzimy w dobrych nastrojach. Wspomnienia bardzo dobre, a przyszłość zdaje się być jeszcze bardziej interesująca. Ciągnijmy więc nasze bolidy do przodu, rozbudowujmy scenę, promujmy grę, organizujmy turnieje on-line i LAN-y, a także bierzmy udział w tych nie tworzonych przez nas. A będzie jeszcze lepi! Zobaczyta!


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 17 kwietnia 2009, 21:04, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Super tekścior Very Happy. Nie ma to jak rok w pigułce, ale za to bardzo lekko strawnej. W sumie nic dodać, nic ująć Wink
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zgrabnie i elegancko Very Happy nic dodac nic ujac Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gj
z poczatku pomyslalem, ze ten caly tekst jest o fefanie rolfmao

trzeba dopisac, ze rbf w tym czasie zdarzyl dojsc do 3 mg :F

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 12:09    Temat postu: Re: Dwanaście miechów minęło... Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
, (ch)LAN-y, multiklany i Słowik wy****any.


buahahaha thx Shad byś napisał chociaż przez kogo Happy
Ładnie napisane jak zawsze Wink

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na TMNF zaczela się moje "przygoda" z TM. I mam nadzieje ze dluuugo się nie skonczy ;P W sumie zadna gra jeszcze mnie tak do siebie nie przyciagneła jak TM, nawet genialny C-s, który został zniszczony przez boty Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludwik' napisał:
Na TMNF zaczela się moje "przygoda" z TM. I mam nadzieje ze dluuugo się nie skonczy ;P W sumie zadna gra jeszcze mnie tak do siebie nie przyciagneła jak TM, nawet genialny C-s, który został zniszczony przez boty Wink


Z tym bym się tu zgadzał. Pomimo że większość w CS'a gra na "Lanie szkolnym", w Hamachi, prywatnie itp. to trzeba im przekonać, jaki świetny jest TM. Jest dużo serwów, pomimo z trasami z nadmiarem dekoracji, lolów, nubkami i neokidami (ale to rzadkość Wink). Z tym zawsze można coś zmienić ale najważniejsze jest to, że wtedy wśród "friłerowskich gier" będzie rządziła Trackmania.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niceee Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nice Sradołek Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja tmnf miałem z Cd-Action. Kto jeszcze ma?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ferbi
Jeździ konno


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 55
Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Było to dokładnie rok temu, 16 kiwetnia 2008 r... wróciłem z pracy ok. 18.00 wszedłem na IN4.pl poprzeglądać newsy dnia i tam było info i link do ściągnięcia TMNF. Myślę sobie ściągnę, pogram parę godzin, odinstaluję ... No i się zaczęło!!! Możecie wierzyć lub nie ale dokładnie od roku nie grałem w nic innego oproćz Trackmanii Happy.
No może z drobną przerwą na GTA 4 w okolicach gwiazdki. Jeszcze nigdy w żaden tytuł nie grałem dłuzej niż parę tygodni, nie mówiąc już o całym roku! I to grając regularnie dzień w dzień, a raczej wieczór w wieczór Happy.
Sam się dziwię, jak to możliwe grać od roku w jedną grę i czerpać z samego jeżdżenia niesamowicie dużą ilość frajdy. Aż się nie chce wierzyć, że to już naprawdę minęło 12 miesięcy. Najlepsze jest to, że im dłużej się gra w Trackmanię tym w miarę wzrostu umiejętności czerpie się z z tej gry coraz więcej przyjemności.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ferbi napisał:
Najlepsze jest to, że im dłużej się gra w Trackmanię tym w miarę wzrostu umiejętności czerpie się z z tej gry coraz więcej przyjemności.


nawet nie wiesz jak przyjemne może być turlanie rodzyna na TSie Very Happy Very Happy Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 16 kwietnia 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to ciśniemy kolejny roczek Smile
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 17 kwietnia 2009, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Ferbi napisał:
Najlepsze jest to, że im dłużej się gra w Trackmanię tym w miarę wzrostu umiejętności czerpie się z z tej gry coraz więcej przyjemności.


nawet nie wiesz jak przyjemne może być turlanie rodzyna na TSie Very Happy Very Happy Very Happy


Ja byłem parę razy na TSie i slyszałem głównie (pijanego?) SZAFĘ i Jakuba ktorzy to scigali się o to kto nie będzie ostatni ;P

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 17 kwietnia 2009, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludwik' napisał:
... W sumie zadna gra jeszcze mnie tak do siebie nie przyciagneła jak TM, nawet genialny C-s, który został zniszczony przez boty Wink


Święte słowa Ludwik!
Damian, jak zawsze, super fajny niusik.
Pamiętne czasy, jak czekało się na TMF i obawy, czy stary sprzęcik pociągnie nowy tryb: dirt. Jak się okazało, nowa gra lepiej się prezentowała od poprzedniej. Nie udało się wyeliminować dokuczliwej strony bugów w grze, ale gra stała się bardziej przyjazna. Skończył się problem ze zmienianiem narodowości na POL Very Happy (jak to miało miejsce na początku w TMN). No i najważniejsze, że przybyło wielu nowych grających Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 17 kwietnia 2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Racja, w starym Nations jest ok. 1,5 mln kont, a w TMF aż 4 mln Very Happy
TM Forever FTW Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 kwietnia 2009, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludwik' napisał:
damianhhh napisał:
Ferbi napisał:
Najlepsze jest to, że im dłużej się gra w Trackmanię tym w miarę wzrostu umiejętności czerpie się z z tej gry coraz więcej przyjemności.


nawet nie wiesz jak przyjemne może być turlanie rodzyna na TSie Very Happy Very Happy Very Happy


Ja byłem parę razy na TSie i slyszałem głównie (pijanego?) SZAFĘ i Jakuba ktorzy to scigali się o to kto nie będzie ostatni ;P


z czym w sumie wytlumaczyles zasady slynnego "rodzyn challenge", w ktorym wlasnie ostatni musi pierwszemyu wylizac virtualne rodzyny (aka turlaki) z pupeczki Smile

ps.: jak jesteś na TS odzywaj się. zapraszamy znow od dziś. w weekend jest sporo ludzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 17 kwietnia 2009, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludwik' napisał:
Ja byłem parę razy na TSie i slyszałem głównie (pijanego?) SZAFĘ i Jakuba ktorzy to scigali się o to kto nie będzie ostatni ;P

Hahaha! Szkoda, ze Szafa tak rzadko zagląda na TMPL Razz Szafa to stateczny ojciec rodziny, który oprocz dzieci musi zmagac się jeszcze z papuga i kotem! Tez bys w takiej sytuacji pil! ;P

Ojjj no zarcik zarcik Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 17 kwietnia 2009, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kyzzn napisał:
Ludwik' napisał:
Ja byłem parę razy na TSie i slyszałem głównie (pijanego?) SZAFĘ i Jakuba ktorzy to scigali się o to kto nie będzie ostatni ;P

Hahaha! Szkoda, ze Szafa tak rzadko zagląda na TMPL Razz Szafa to stateczny ojciec rodziny, który oprocz dzieci musi zmagac się jeszcze z papuga i kotem! Tez bys w takiej sytuacji pil! ;P

Ojjj no zarcik zarcik Razz


to Rysiu to jest papuga czy kot? bo zawsze jak krzyczy "zamknij jape" do syna to tlumaczy się albo tym albo tym...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 17 kwietnia 2009, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zamknij jape do syna? jest hardkorem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?