Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
RSWC - przesunięcie czasowe
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 kwietnia 2009, 9:52    Temat postu: RSWC - przesunięcie czasowe Odpowiedz z cytatem  

Wiem, że niektórzy z Was zastanawiają się nad tym co jest grane z planowanym RSWC. Otóż spieszę z wyjaśnieniami.

Niestety nagły natłok spraw głównie zawodowych nie pozwolił mi dotąd przygotować się technicznie do przeprowadzenia tego turnieju tak jak sobie to wyobrażam, zatem muszę Was jeszcze poprosić o cierpliwość. Chcę wszystko dopiąć na tyle guzików, ile umożliwi Wam jak najprzyjemniejszą zabawę.

Turniej odbędzie się na pewno. Dostałem bardzo fajne mapy od topowych polskich map-maker'ów także na pewno będzie się na czym ścigać. Niedługo mapy te zostaną opublikowane.

System rozgrywek jest również już przygotowany. Jeśli ktoś jeszcze będzie chciał się zapisać, to będzie mógł to uczynić po zapoznaniu się z mapami. Grupy zostaną wtedy ponownie rozlosowane.

Jeśli jeszcze tego nie pisałem to system rozgrywek będzie wyglądał podobnie do EMS, mianowicie: gramy mecze 1 vs. 1 w dogodnych dla Was terminach (oczywiście mecze należy rozegrać w jakichś ramach czasowych) na dwóch mapach turniejowych. W pierwszej fazie rywalizujemy w kilkuosobowych grupach, z grup wychodzi po dwóch najlepszych. Dalej, w zależności od ilości zapisanych do turnieju, gramy kolejną fazę grupową lub pucharową. Tak to w skrócie wygląda w mojej głowie.

Przepraszam za wynikłe opóźnienia, ale niestety ostatnimi czasy nie mogłem poświęcić temu turniejowi tyle czasu ile bym chciał.

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie je tutaj. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 24 kwietnia 2009, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dlugo będzie trwal ten turniej, miesiac?? wiecej??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 kwietnia 2009, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W moim zamyśle będzie trwać dwa lub trzy tygodnie.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?