Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kwiecień przeplata, jest WCG, nie ma mistrzostw świata
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 01 Maj 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mały spokojnie Razz - Envy ani nie napisał że wierzy we wszystko co pisza krytycy - to raz. Ocena krytyczna najczęściej zwraca Ci uwagę na pewne elementy krytykowanego dzieła, których normalna osoba może nie zauważać. Właśnie opierać się wyłącznie na własnych subiektywnych odczuciach to dopiero porażka.
I krytycy musza wiedziec co piszą - i tak robią, w końcu tworzą konstruktywną krytykę, nie tego typu,ze "to jest beznadziejne, tandeta pełną parą". Więc Mały trochę pokory Razz. Zapuść sobie Matta Pokorę najlepiej i pobansuj z jakąś czarnulką Wink

Cytat:
a mnie po prostu denerwuje fakt, ze ktos ocenia negatywnie innych, a sam nie podejmuje zadnych dzialan, zeby zrobić to lepiej.


Można coś dobrze skrytykować, ale ze pewne liczba osób na tym forum tego nie potrafi to już inna sprawa. I po co tez podejmowac działania, skoro się wie, ze np nie zrobi się tego tez lepiej. Krytyka zawsze jest potrzebna, ale trzeba ją tez potrafić napisac Mały Razz

Envy dobrze napisał, ze po to jest forum by wyrazić własne zdanie.

Auroxx tez ma rację np. odnośnie Cejrowskiego

Jednym się podoba coś, innym nie. Proste.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
auroxx
Jeździ konno


Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 01 Maj 2009, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt, zgadzam się z Tobą w pełnej rozciągłości.

...i o czym byśmy tu nie pisali,najważniejsza jest kultura wypowiedzi.

_________________
I am what I am


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 Maj 2009, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

auroxx napisał:

...jest to pierwszy artykuł, który na tmpl skrytykowałem, przykro mi ale nie interesują mnie pogaduszki o "kupie" i wychwalanie czegoś co jest żenujące.


Ciebie może to nie interesuje, ale niektórzy od czasu do czasu lubią poczytać takie artykuły. A jak Tobie się nie podoba to nie czytaj, proste.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 Maj 2009, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mnie się ten artykul dlatego spodobal, bo ironicznie podchodzi do gry trackmanii. wzieli jakieś cytaty i skomentowali je na poziomie humorystycznym. wydaje mi się to pasujace, bo jednak czytajac te forum czesto widac zbyt za bardzo powazne lub pseudopowazne podchodzenie do gry ze strony niektorych ludzi lub teamów.

wiadomo, ze artykul nie musi się kazdemu podobac i ze każdy ma prawo na krytyke, alo mowic o braku kultury to moim zdaniem lekka przesada.
braku kultury akurat tu nie zauwazylem, raczej autentycznosc, która znow jest wlasnie znakiem kultury.

jeżeli niektorym ludzia się wydaje, ze przeklenstwa lub obrazek kupy odrazu wyklucza "kulture", polecam im np literature charles bukowski, a jak nie zrozumia czemu to jest wartosciowa literatura, dolaczenie do klubu beretow moherowych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sjewriukow
Jeździ konno


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 16


PostWysłany: 01 Maj 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zawsze i wszedzie najwazniejszym wydarzeniom historycznym i najwiekszym osobistosciom towarzyszyla kupa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
auroxx
Jeździ konno


Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 01 Maj 2009, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakubie, po co sięgać tak daleko. Przecież można sobie poczytać książki Doroty Masłowskiej (wulgaryzmów tam dostatek,do mnie jakoś ta proza życia nie przemawia) lub Witolda Gombrowicza. Baa ten drugi przez wielu uznawany za wybitnego artystę i pisarza, wielu również twierdzi,że był grafomanem (w tym ja).

Jakoś nie zamierzam dołączać jak to ująłeś do "klubu beretow moherowych" chociaż nie zgadzam się z Tobą w kwestii "wartościowej literatury".

_________________
I am what I am


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 01 Maj 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

auroxx napisał:
Jakubie, po co sięgać tak daleko. Przecież można sobie poczytać książki Doroty Masłowskiej (wulgaryzmów tam dostatek,do mnie jakoś ta proza życia nie przemawia) lub Witolda Gombrowicza. Baa ten drugi przez wielu uznawany za wybitnego artystę i pisarza, wielu również twierdzi,że był grafomanem (w tym ja).

Jakoś nie zamierzam dołączać jak to ująłeś do "klubu beretow moherowych" chociaż nie zgadzam się z Tobą w kwestii "wartościowej literatury".


a ja teraz wypowiem się nie kulturalnie za co przepraszam. Aurox pomyliłeś fora to raz , dwa znalazł nam się k**wa wielki krytyk który komentuje choć widzę że tak naprawdę nie wiem o co tutaj kaman, i po trzecie skończ pierdolić bo próbujesz pokazać jaki to jesteś inteligentny wymieniając jakieś tytułu ale tak naprawdę pierdolisz bzdury

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
auroxx
Jeździ konno


Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 01 Maj 2009, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:

a ja teraz wypowiem się nie kulturalnie za co przepraszam. Aurox pomyliłeś fora to raz , dwa znalazł nam się kur** wielki krytyk który komentuje choć widzę że tak naprawdę nie wiem o co tutaj kaman, i po trzecie skończ pierdolić bo próbujesz pokazać jaki to jesteś inteligentny wymieniając jakieś tytułu ale tak naprawdę pierdolisz bzdury

..."powiedział,co wiedział"

1. "niekulturalnie"
2. "naprawdę"
3. raz pojawiają się ** w miejsce wulgaryzmu, następnym razem już nie. Gdzie konsekwencja?

Skoro nie wiesz o co tutaj kaman to się nie wypowiadaj, ja dokładnie wiem o co tu chodzi. Tytułów żadnych nie wymieniłem-czytanie ze zrozumieniem się kłania po raz drugi. I wcale nie stwierdziłem,że jestem inteligentny, baa daleko mi do wysuwania takich wniosków.
Pozdrawiam miłego i konkretnego rozmówcęSmile

_________________
I am what I am


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 01 Maj 2009, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
a ja teraz wypowiem się nie kulturalnie za co przepraszam. Aurox pomyliłeś fora to raz , dwa znalazł nam się kur** wielki krytyk który komentuje choć widzę że tak naprawdę nie wiem o co tutaj kaman, i po trzecie skończ pierdolić bo próbujesz pokazać jaki to jesteś inteligentny wymieniając jakieś tytułu ale tak naprawdę pierdolisz bzdury


A skąd wiesz, że nie jest inteligenty? To że wymienił jakąś literaturę to już musi się uważać za inteligentniejszego (czyżbyś Słowik był uczulony na ksiązki?)? To można stwierdzić po czymś innym. Przede wszystkim po tym, ze reprezentuje sobą pewną kulturę pisania, czego nawet mi brakuje. I nie boi się wyrazić swojego zdania. Twoją argumentacja Słowik jest bardziej żałosna niż komentarze na Pudelku. Trochę szacunku dla ludzi.

I nie chcę bawić się w czyjegoś obrońcę, bo tak nie jest. Czytam wcześniejsze komentarze i wyrażam swoje zdanie na ich temat zachowując przy tym jakąś tam kulturę (choć ciśnie mi się kilka mocnych słów, ale powstrzymam się Razz ).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 Maj 2009, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@auroxx ... Twoje przeintelektualizowane komentarze są dokładnie tym, czego spodziewałem się zobaczyć ze strony pseudo-obrońców moralności Wink. Cieszą mnie bardzo tego typu komentarze, bo pokazują jak potrzebne niektórym są tego typu felietoniki. Nazwanie Gombrowicza 'grafomanem', a co gorsza uważanie go za takowego, dowodzą tego, że nie potrafisz w tekście zobaczyć drugiego dna. (BTW. do analizy tekstów Gombrowicza polecam dyskusję z Jakubem, który jest ich naprawdę świetnym znawcą ... zdziwieni ?! Wink ). Nieumiejętność śmiania się z samego siebie jest zdecydowanie chorobą cywilizacyjną naszych czasów.

BTW. Natomias bezczelnością jest pisanie o 'znajomych admina', przynajmniej z Twojej strony, bo nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek dostał od Ciebie choćby jedno zdanie na temat tego, że chciałbyś pisać dla tmpl.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 Maj 2009, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja się staram nie pisać swojego zdania na różne tematy, gdyz od razu zostaje zjechany przez obroncow jedynego slusznego pogladu

odniose się jedynie do mojej "mysli" zawartej w newsie

nie zrozumiales, to prawda, mozna miec albo w ch** godzin treningu i sczypte talentu (patrz Xardus) albo 100% talentu i 1 lub 2h trenu (patrz Foxy)

rozmowa o kupie itp. nigdy mnie nie smieszyly, dla mnie to raczej zalosne

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 01 Maj 2009, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Envy zgadzam się z tobą o kupie i o podobnych rzeczach.
Od niedawna wstrzymam się o TM, nie dość że już na TM nie chcę wchodzić, siora kozaczy na pokemonskich serwa, to jeszcze 4-5h temu jadłem obiad a tu widzę kupę, dupę itp. i to Was tak zaciekawi, rozmiesza i dyskutujecie to chyba przedłużę sobie przerwę z Trackmania. Nieco wam lekko porąbało gadać o takich pierdołach, zamiast o typowych sprawach etc. I co? Też sikam na siedząco i z kolejnego będziecie śmiać? Przynajmniej klozet nie będzie nasikany, a w domu mamy wąską łazienkę to się mówi trudno. Ale o kupie to już brak słów.
Możecie mnie najechać, ale jak to envy mówił:
envy napisał:
każdy ma prawo do wlasnego zdania a forum jest od tego by je wyrazic

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Potman
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 558

Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 01 Maj 2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po pierwsze, według mnie sikanie na siedząco jest OK Very Happy

A poza tym co tyle awantury o jedną gównianą kupę.
Wyluzujcie trochę

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 Maj 2009, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to już chyba każdy powiedzial co wiedzial, jednemu nadal coś smierdzi, drugiemu nie, wiec ja zacytuje Marte i temacik zamkne

kyzzn napisał:
Ciesze się, ze ludzie tutaj maja na tyle dużo dystansu do samych siebie, ze nikogo nie dziwi KUPA na srodku ekranu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?