Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
To już jest koniec.
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 03 Maj 2009, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak tak dalej pójdzie to nie będzie kto miał jeździć w lidze :?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 Maj 2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
A co ma do tego kryzys? Ich brak motywacji do gry nie jest chyba spowodowany kryzysem.

Ostatnio panuje moda na zwalanie wszystkiego na kryzys. Ja tylko ją kontynuuje ;d.
chybeck napisał:
na moje oko to wy po prostu mało fajne tagi mieliście. FF, XX a gdzie różnorodność? następne będzie NN

NN się wycwaniło, bo do mg doszło i tagi zmienili na SyS. Najprawdopodobniej liderostwo już dawno zauważyło, że starego taga należało się pozbyć. ;p.
chybeck napisał:
silni robią się silniejsi, bo inni silni się rozpadają, a przeciętni... pozostają przeciętni, a mogliby stać się silni.

A przeciętni się rozpadają, bo są przeciętni ;p.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 04 Maj 2009, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no cóż też byłem w ff. Poprzez masę intryg, dziwnych sytuacji i innych abstrakcji Ci fajnie ludzie powoli tracili zaufanie do gry (atmosfery) - ja tak myślę przynajmniej.

przyjemność poszła w pipą....nie powiem za dużo, bo się odezwą trupy z szafy ale bardzo proszę niektórych graczy mających wpływ na scenie o przeanalizowanie tematu. PO TRUPACH się nie da iść długo. FF to fajni ludzie ale moim zdaniem okradzeni z atmosfery, poztywnych emocji. Od początku trapił ich zewnętrzne problemy.

Można wiele powiedzieć o FF dobrych rzeczy ale ja chciałem podreślić jeden fakt, iż nie był to ROTACYJNY KLUB, tylko grupa fajnych ludzi. Kiedyś takim klanem było #p~S. Widzę tu pewną analogię...bo chyba ślepy jej nie widzi.

anyway! robię lany, turnieje itp by ludzi łączyć... pobawić się, ponabijać czasem ale tak naprawdę robię to dla zupełnie czegoś innego..... brak FF jest niestety brakiem części mnie. zabrzmi to może dziwnie ale po odejściu z FF bardzo żałowałem tego kroku bo tym ja nic nie zyskałem a oni moim zdaniem stracili!.... bo ktoś... kolejny odszedł. Trochę też z wyrzutów sumienia zaproponowałem FF coś związanego z ESWC.

szkoda....

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NN~ ziomek_pol_
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 340
Skąd: ?wiebodzice

PostWysłany: 04 Maj 2009, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus napisał:
chybeck napisał:
na moje oko to wy po prostu mało fajne tagi mieliście. FF, XX a gdzie różnorodność? następne będzie NN

NN się wycwaniło, bo do mg doszło i tagi zmienili na SyS. Najprawdopodobniej liderostwo już dawno zauważyło, że starego taga należało się pozbyć. ;p.


Do starego taga tęsknimy jak nigdy, ale trzeba iść do przodu jak to mówią ;p



Szkoda, że padło akurat na FF...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 04 Maj 2009, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ziomek_pol_ napisał:
Bilus napisał:
chybeck napisał:
na moje oko to wy po prostu mało fajne tagi mieliście. FF, XX a gdzie różnorodność? następne będzie NN

NN się wycwaniło, bo do mg doszło i tagi zmienili na SyS. Najprawdopodobniej liderostwo już dawno zauważyło, że starego taga należało się pozbyć. ;p.


Do starego taga tęsknimy jak nigdy, ale trzeba iść do przodu jak to mówią ;p



Szkoda, że padło akurat na FF...



samo nie padło :/ jak pisalem Sad

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 04 Maj 2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ma skutkow bez przyczyny, no ale szkoda bo scena zamiast się powiekszac zaczyna się zmniejszac ;/ [*]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 04 Maj 2009, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ledwo neta tracę... a tu takie wieści... >.>

FF złapało zgona no ładnie ładnie...
co prawda to prawda... motywacji w was brakowało ^^ ale mam chociaż nadzieję że nie oskarżyliście tego co odszedł o wielką zdradę i przez niego rozwiązaliście team...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?