Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Doładowanie komórki za oglądanie reklam.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 12 Maj 2009, 19:42    Temat postu: Doładowanie komórki za oglądanie reklam. Odpowiedz z cytatem  

Tak pomyślałem: skoro tyle osób ogląda reklamy na buxach, to może i zechce skorzystać z strony otineo.com?

Dzięki niej możemy za poświęcenie swojego czasu na oglądanie reklam dzwonić darmowo z telefonów domowych bądź doładować kartę swojej komórki (100 "otinek" = 5 zł. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze sieci).

Strona została już sprawdzona przez mojego kolegę: opcja doładowania konta działa. Strona w wersji Beta, ale już spora liczba reklam na niej jest.

www.otineo.com


Ostatnio zmieniony przez «RH» Egzegezy dnia 14 Maj 2009, 20:38, w całości zmieniany 4 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzys_pery
Jeździ konno


Dołączył: 01 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 46

Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12 Maj 2009, 20:33    Temat postu: Re: Doładowanie komórki za oglądanie reklam. Odpowiedz z cytatem  

Egzegezy napisał:
numer osoby polecającej" wpisać mój numer:

********
(numer usunięty na prośbę autora postu)

Jeżeli podałes swój prawidłowy numer to odważny jesteś , różne rzeczy przychodzą ludzia do głowy. Cóż pozostaje tylko mieć nadzieje ze nie znadzie się żaden dowcipniś ...

_________________
Click here to join My MINI LOOL Server



Ostatnio zmieniony przez krzys_pery dnia 13 Maj 2009, 23:47, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 12 Maj 2009, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tego numeru nie używam. Nie byłbym taki głupi, żeby podać na forum mój aktualny numer komórki.
Ale dzięki za troskę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
» pimpek *
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 2


PostWysłany: 12 Maj 2009, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Akurat zdążyłem użyć Twojego numeru Egze. Zarobiłeś na mnie 20 otinek, bo zarejestrowałem swoje 3 numery jakie miałem. A stronka fajna, skoro na pewno działa to się przyda, bo często pod koniec miesiąca mam np 5zł i brak tej 1zł do wykupienia pakietu, bez potrzeby kupowania nowej karty. Prostszym wyjściem byłoby przenieść się do Play Fresh, ale nie mogę.

A co do podania numeru, to jeśli to pierwsze co Ci przyszło do głowy do współczuje. To takie typowo polskie. Przykład co do tego jak była akcja, że w USA ktoś zgubił aparat i gdy go znalazł leżał w tym samym miejscu i okazało się, że mnóstwo ludzi zrobiło nim świetne zdjęcia. Pierwszy komentarz pod artykułem: "ja bym go zajebał"...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 Maj 2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

osobiście radzę uważać na tego typu strony ... nawet nie wiecie ile warty jest ważny numer komórkowy dla Human Data Huntera
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 14 Maj 2009, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
osobiście radzę uważać na tego typu strony ... nawet nie wiecie ile warty jest ważny numer komórkowy dla Human Data Huntera

Otineo miało szeroką kampanię reklamową, jak i współpracuje z poważnymi firmami (chociaż stronka wciąż istnieje jako beta).
W tym przypadku nie spodziewam się przekrętu.

EDIT: chcę tylko dodać, że właśnie doładowałem swoje konto za 5 zł. Działa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?