Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Gładkie fullspeedy Erena :P
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eren
Jeździ konno


Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 32


PostWysłany: 27 listopada 2007, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque, nagrywasz to na TMN? czy na innej wersji gry, bo raczej tych mapek nikt nie da na internet.

Co do techów to nie za bardzo się tym zajmę, sami widzicie, ze author time był łatwy do pokonania. Po za tym techy się bardzo trudno robi, miałem już nawet niewielkie plany dotyczące techów, ale nie myślę, że mi to wyjdzie. Mimo to postaram się i zrobię co w mojej mocy, żeby zrobić fajnego techa Smile.

_________________
[img]http://nations.tm-exchange.com/get.aspx?action=trackscreen&id=1271306[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 listopada 2007, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poczatki tras zbyt wolne, jak powiedzial cob "trzebaby było biec z laptotem zeby odczuc ze to speedtrack" Smile

X-quadium
Tutaj ten poczatek jest fatalny, przy troszke lepszym pokonaniu zakretu poprostu nie da się skoczyc (ok 12s) :wink:
Pozniej im dalej tym szybciej i lepiej, mimo to te pierwsze 20s psuje trase doszczetnie :/


Earthquake
Rownie wolny poczatek, ale jakos nie az tak straszny jak na poprzedniej. Dalej swietna trasa bez zastrzezen.

Firebolt
To jest to! Brak bugow, jakichś fuksiarskich skokow itp.
Award i replay na TMX Smile

oczywiście wszedzie swietna praca MT, AT nie sa wcale takie slabe, bynajmniej nie pobilem ich za 1 przejazdem jak np. u evertona^^
ogolnie popracuj nad predkoscia na poczatkach tras i daj je komus do przetestowania Smile
aha, może trochę mniej CC? 4000> starczy Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 27 listopada 2007, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MAXERRR napisał:
jedynie do czego mozna się przywalic to znak jak skacze się na ten dmuchany budynek, i trzeba w lewo zaraz, wtedy mozna przywalic

Gdzie tam w lewo jechales :shock: Question

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 27 listopada 2007, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GOBIS napisał:
Swietne mapki Smile Jak dla mnie gitara ^^
cobham napisał:
dziwie się, ze tak mało awardow Rolling Eyes tmx jest specyficznym serwisem, czesto niesprawiedliwym :?

Bo na TMX obecnie najwiecej awardow zbieraja calkiem denne trasy :? Tzw. mafia awardowa tam dziala Laughing


Całkowicie się zgadzam z kolegami. Uważam, że Twoje trasy to kawał dobrej roboty. Fani fullspeedów powinni być zachwyceni. Dopieściłeś te trasy jak trzeba i ode mnie masz za nie naprawdę zasłużone awardy. Wielkie GRATY !!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 28 listopada 2007, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

man stestowałem tą pierwszą mapke i musze powiedzieć, ze się postarałeś. Nie lubuje w speedtrackach ale to jest jeden z kilku(nastu) wyjątków... BRAWO!
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 28 listopada 2007, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GOBIS napisał:
MAXERRR napisał:
jedynie do czego mozna się przywalic to znak jak skacze się na ten dmuchany budynek, i trzeba w lewo zaraz, wtedy mozna przywalic

Gdzie tam w lewo jechales :shock: Question

^^ sorka, ale mala pomylka, w prawo tam się jedzie Very Happy :wink:

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Eren
Jeździ konno


Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 32


PostWysłany: 28 listopada 2007, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Poczatki tras zbyt wolne, jak powiedzial cob "trzebaby było biec z laptotem zeby odczuc ze to speedtrack" Smile

X-quadium
Tutaj ten poczatek jest fatalny, przy troszke lepszym pokonaniu zakretu poprostu nie da się skoczyc (ok 12s) :wink:
Pozniej im dalej tym szybciej i lepiej, mimo to te pierwsze 20s psuje trase doszczetnie :/


Szczerze mówiąc to jest to w wielu speedtrackach, mimo to początek starałem się dopracować idealnie. Jednak tylko raz na 8 przejazdów mi zdarzało się źle skoczyć. Mimo to masz rację, wiedziałem o tym i zostawiłem to. Na pewno byłoby jakieś rozwiązanie, ale musiałbym zwiększyć prędkośc dosłownie o ok. 10 km/h.

A pamięta ktoś co wcześniej robiłem za "trasy" ?

_________________
[img]http://nations.tm-exchange.com/get.aspx?action=trackscreen&id=1271306[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 listopada 2007, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eren napisał:


Szczerze mówiąc to jest to w wielu speedtrackach, mimo to początek starałem się dopracować idealnie. Jednak tylko raz na 8 przejazdów mi zdarzało się źle skoczyć. Mimo to masz rację, wiedziałem o tym i zostawiłem to. Na pewno byłoby jakieś rozwiązanie, ale musiałbym zwiększyć prędkośc dosłownie o ok. 10 km/h.

A pamięta ktoś co wcześniej robiłem za "trasy" ?


Nie jeżdzę zbyt dużo speedow, ale kiedyś, kiedy nalezalem do tej "mafii awardowej" trasy evertona, Juny, SG i innych były mi znane i rzadko takie coś spotykalem :wink:
Chodzi mi o to, ze chce się dobrze wziac zakret, a pozniej doskoczyc nie mozna... ale starczy dac komus mape to przetestowania i mozna takich bledow uniknac Smile (wg mnie jest to blad, naprawdę ciężko się jedzie :/ )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 29 listopada 2007, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eren napisał:


A pamięta ktoś co wcześniej robiłem za "trasy" ?


No, niestety nie kojarzę pod jakim nickiem robiłeś wcześniej mapy. Po przejechaniu Twoich tras widać jasno, że to nie debiut. Może jakaś podpowiedź? Smile

P.S. Guardian ? Radass ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eren
Jeździ konno


Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 32


PostWysłany: 30 grudnia 2007, 14:24    Temat postu: Nova Odpowiedz z cytatem  

Nowa trasa.




Kod:
 http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1364569#auto


Ps ciągle działam poid tym samym nickiem Razz.

[ Dodano 31 grudnia 2007, 12:16 ]
To ja wam daję wynik mojej 25 godzinnej pracy, a wy nawet komentować nie checie Sad.

_________________
[img]http://nations.tm-exchange.com/get.aspx?action=trackscreen&id=1271306[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 06 stycznia 2008, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1364569


Super mapka Eren !
Troszkę przypomina mi "Moving Power" Panisa, bo jedzie się po niej jak po maśle.

P.S. Apeluję do mafii awardowej - doceńcie pracę Erena, bo naprawdę zasłużył na więcej awardów.
Zobaczcie, dla porównania, ile awardów dostała beznadziejna trasa A-0. Bez komentarza Crying or Very sad .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 07 stycznia 2008, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JUREK napisał:
P.S. Apeluję do mafii awardowej - doceńcie pracę Erena, bo naprawdę zasłużył na więcej awardów.
Zobaczcie, dla porównania, ile awardów dostała beznadziejna trasa A-0. Bez komentarza Crying or Very sad .

Przylaczam się do apelu Jurka.Nie robcie jaj ludzie bo mapa jest naprawdę swietna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eren
Jeździ konno


Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 32


PostWysłany: 07 stycznia 2008, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki chłopaki, tylko na was można polegać, już chciałm zrezygnować z robienia tras, ale wy podtrzymujecie mnie.

Szczerze mówiąc jak robię trasy to zawsze myślę o Moving Power panisa, może to dlatego trochę tak jedzie nimi? Z resztą te dwie trasy panisa są dla mnie inspiracją Razz

Moja nowa trasa będzie multi, narazie mam ~10sek jazdy pewne, póżniej się zobaczy.

_________________
[img]http://nations.tm-exchange.com/get.aspx?action=trackscreen&id=1271306[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 07 stycznia 2008, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eren, robisz fajne mapki , alee :

po pierwsze : Eren011 27-Dec-2007

I was working very hard on this track, there are only 9 downloads. That's not fair

^^ w taki sposob pogarszasz siebie na tmx

2 : ludzie teraz graja w united, wiec jak masz united to rob mapki wlasnie na na tej czesci tm, nations tmx to już przezytek.

ale dojdzmy co do czego: mapa fajna, bardzo fajny start, pozniej loop, zjazd na "budynek" i dalej smigasz fs, pozniej loop, zakret, u swietnie wymierzona meta, naprawdę zaslugujesz na uznanie. fajny mt, widac ze dużo się napracowales przy tej mapce. ja uwazam ze wlasnie takim komentarzem jaki napisales na tmx, mało kto będzie chciał pobrac twoja mape. :? dlatego wywal go, i spokojnie czekaj na rozwoj wydarzen. pzdr :wink:

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Eren
Jeździ konno


Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 32


PostWysłany: 08 stycznia 2008, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mam united, gram w trackmanie nations bo jest za darmo Wink. Może jak będę miał trochę kasy to sobie kupię TMU.

Co do samej trasy, przeczytałem zastrzeżenia ludzi, że trasy mają za wolny początek, mają za dużo coppersów, a czasami nawet za mało loopów i wallridów oraz layout nienajlepszy, więc popracowałem nad tym troszkę i tutaj to jest Smile.

W nowej trasie będą dwie drogi do wyboru-wallride, lub loop+skok. Będzie dość szybka i trochę krótsza (35-40sek), postaram się zrobić dobry layout oraz intro. Ach ta trackmania, najlepsza gra samochodowa na świecie Smile.

Uwaga! nova dostała się do showcase, czekałem, aż się w końcu jakaś jedyna dostanie na główną stronę Smile


_________________
[img]http://nations.tm-exchange.com/get.aspx?action=trackscreen&id=1271306[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Eren
Jeździ konno


Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 32


PostWysłany: 12 Maj 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasa zalegała na dysku półtora roku. Z nudów zobaczyłem i ujrzałem cudowną trasę, najlepszą jaką mogłem stworzyć - Metamorphosis. Trochę się zawiodłem po tym, jak ujrzalem na jakim poziomie stoi klasyczne nations, ale to niedziwne zostało wyparte przez TMN Forever. Zamieszczam tutaj tą trasę Smile.



Trasa jest multi: podzielona na dwie drogi, trudniejszą i łatwiejszą. Naprawdę dopieszczona i dopracowana trasa, szkoda, że dopiero teraz kiedyś już świetność TMn przeminęła ujrzała światło dzienne.

Chyba wrócę do robienia tras w TM, czuję się w tym naprawdę dobry.

_________________
[img]http://nations.tm-exchange.com/get.aspx?action=trackscreen&id=1271306[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 12 Maj 2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wstępnie przejechałem Twoją nową trasę i jak zawsze stwierdzam, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. Nikt w naszym kraju nie robi tak pięknych fullspeedów jak Ty.
Jak na razie mam słaby czas 39.39, ale z pewnością się poprawię Very Happy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nunieZ
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 5


PostWysłany: 14 Maj 2009, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ta ostatnia trasa - świetna! ;]
_________________
`Szoł mast goł on! ;D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eren
Jeździ konno


Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 32


PostWysłany: 15 Maj 2009, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niech to, myślałem, że ta trasa spełni oczekiwania graczy, ale niestety tak nie jest. Tylko 4 awardy, a myślałem, że będzie lepiej.
_________________
[img]http://nations.tm-exchange.com/get.aspx?action=trackscreen&id=1271306[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 15 Maj 2009, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wpakuj na TMX-a od forever bo tam wiecej luda map poszukuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?