Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TrackMania Razer Cup - odsłona druga.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dlinkpgs
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: sad

PostWysłany: 30 Maj 2009, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Maniac - tylko jedno... Rozumiem ze ktos mógł zwrócić uwagę na terminy, ale jestem pewien na 99% ze nic by się nie zmienilo. A sam (tudziez inny organizator) nie mogleś pomyslec o tym ze niektorzy nie sa nolife'ami i chca final lm poogladac Wink


W przypadku terminow bardzo ide na reke jeśli jest to za wczasu mi zglaszane - mozna to było zobaczyc np przy CSie gdzie terminy naprawdę były wydluzane pod osoby. Coz wiem już co będzie do poprawy w kolejnej edycji. Grunt zeby z tego wyciagnac jakieś wnioski a nie udawac ze nic się nie stalo.

_________________
Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 30 Maj 2009, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dlinkpgs napisał:
Majkel napisał:
Maniac - tylko jedno... Rozumiem ze ktos mógł zwrócić uwagę na terminy, ale jestem pewien na 99% ze nic by się nie zmienilo. A sam (tudziez inny organizator) nie mogleś pomyslec o tym ze niektorzy nie sa nolife'ami i chca final lm poogladac Wink


W przypadku terminow bardzo ide na reke jeśli jest to za wczasu mi zglaszane - mozna to było zobaczyc np przy CSie gdzie terminy naprawdę były wydluzane pod osoby. Coz wiem już co będzie do poprawy w kolejnej edycji. Grunt zeby z tego wyciagnac jakieś wnioski a nie udawac ze nic się nie stalo.


ale chyba nie powiesz ze warto ogladnac było final LM który jest raz do roku niz grać w trackmanie w tym czasie? imo bezsens z tamtym dniem zrobiliscie, mało kto przyszedl w ogole na mecz.

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 30 Maj 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam pytanko do administartorow razera

Dlaczego pawel z PGS, który wczoraj nie pojawil się na swoim meczu gral dzisiaj w cwiercfinale i już awansowal do polfinalu chociaż w ogole nie mail prawa grać.
Takie pchanie ludzi z PGS do dalszych rund to jest przesada, nie wiem czy mysleliscie czy nikt tego nie zauwazy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 30 Maj 2009, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i to w miarę szybko.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 Maj 2009, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie przypominam sobie by pawel grał dla pgsu...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maniac
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 3


PostWysłany: 31 Maj 2009, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sprawa Pawla:

W dniu eliminacji otrzymalem telefon, Pawel pojawil się 10 min po terminowym starcie rozgrywek, jako ze tylko 1 osoba pojawila się z tej grupy pozwolilem na to by Pawel mogl brac dalej udzial w rozgrywakach, w momencie gdyby pojawila się jeszcze jedna osoba z tej grupy w tej sytuacji nie zgodzil bym się na fakt by mogl on kontynuowac rozgrywki.

Co do dzisiejszego spotkania, mapa od godziny 9.00 jest wrzucona na serverze, w dniu dzisiejszym gramy wszystko tylko i wylacznie na #4 mapce z eliminacji.

Informacje:
http://www.dlink-pgs.pl/serwis/trackmania-razer-final-już-dziś

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
f1-arek
User no.6900


Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 110
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 31 Maj 2009, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co to wgl za bezsens , daj nam wszystkim twój numer telefonu i będziemy dzwonić że się spóźnimy . można to porównać do 1 rundy playoff gdy wylecieli wszyscy z gr. H bo się nie stawili ... i lewy z destru w 2 rundzie nie musieli grać , tak samo mogłeś wyjebać pawła i półfinał był by we trójkę -_-
_________________
podpis...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 31 Maj 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maniac napisał:
Co do dzisiejszego spotkania, mapa od godziny 9.00 jest wrzucona na serverze, w dniu dzisiejszym gramy wszystko tylko i wylacznie na #4 mapce z eliminacji.

mapka #4 to mapa ordona a na serwie jest mapa mirsa. zal.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 31 Maj 2009, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dajcie linka do tej mapy... na stronie nie ma, na serverze tez... coofa prosilem zeby wyslal już wczoraj i ni widu ni slychu.... porażka k**wa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 31 Maj 2009, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

f1-arek napisał:
co to wgl za bezsens , daj nam wszystkim twój numer telefonu i będziemy dzwonić że się spóźnimy . można to porównać do 1 rundy playoff gdy wylecieli wszyscy z gr. H bo się nie stawili ... i lewy z destru w 2 rundzie nie musieli grać , tak samo mogłeś wyjebać pawła i półfinał był by we trójkę -_-

spiesze z wyjasnieniami: nie ja dzwonilem, ja wcale nie musze nawet grać dzisiaj w polfinale, ale.
ale w pierwszym newsie o turnieju były podane godziny poszczegolnych grup, z których wynikalo, ze gram o 22 (na ta godzine, a raczej trochę wczesniej, zeby się rozgrzac). Tymczasem okazalo się, ze mialem grać o 21:30.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 31 Maj 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grono napisał:
Maniac napisał:
Co do dzisiejszego spotkania, mapa od godziny 9.00 jest wrzucona na serverze, w dniu dzisiejszym gramy wszystko tylko i wylacznie na #4 mapce z eliminacji.

mapka #4 to mapa ordona a na serwie jest mapa mirsa. zal.eu



w sumie mapa mirsa jest ciekawsza na finał, możecie nic nie zmieniać ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maniac
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 3


PostWysłany: 31 Maj 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof do mnie dzwonil, a nie Pawel. Co do Mapy - w tym momencie jest już mapa ordonka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?