Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TrackMania w ESL, czyli w4rlike przepytany.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 czerwca 2009, 16:52    Temat postu: TrackMania w ESL, czyli w4rlike przepytany. Odpowiedz z cytatem  

Laddery ESL, ESL Major Series, czy ESL Weekend Cup Series to tylko niektóre z turniejów TrackManii Nations Forever goszczące na tej, jednej z najbardziej prestiżowych, platform rozgrywek sieciowych - czyli Electronic Sports League. Coraz większe obustronne zainteresowanie, zarówno ze strony graczy jak i administratorów przybliża tę platformę do sceny, jednak wciąż brak udziału najmocniejszych graczy w Polsce, w turniejach organizowanych przez ESL powoduje, że np. w EMS Polska jest na szarym końcu jak chodzi o przydzielane sloty do rozgrywek międzynarodowych. Dziś zatem chcemy przybliżyć Wam nieco Ligę Sportów Elektronicznych pokazując jak turnieje TrackManii widzi jeden z adminów ESL, bardzo zaangażowana w polski esport osoba - Piotr w4rlike Tokarczyk.

[more]

Zadałem mojemu rozmówcy kilka pytań w kwestiach, które mogą niektórych z Was interesować. Zapraszam do zapoznania się z poniższym miniwywiadem.

IrRed: Odpowiedz mi na pytanie: Skąd wziął się pomysł, by dołączyć TrackManię do Weekend Cup Series ?

w4rlike: Weekend Cup Series, to pomysl uniwersalny pod każda gre prowadzona w ESL, a mieszkajac w Polsce to prowadzona poprzez polski oddzial ESL. Dlatego tez w WCS jest wiele gier, zaczelismy praktycznie od wszystkich, ktore sa aktywne i od tej aktywnosci utrzymanie się gry w WCS będzie zalezec.

I: Czy jest to inicjatywa polskiej administracji ESL, czy raczej przykaz 'z góry' ?

w: Jest to projekt tak jak mowisz "z gory".

I: Co sądzisz o planach rozegrania Polish League jako turnieju firmowanego przez ESL ?

w: PL w ESL, dla jednych będzie czyms dobrym, dla innych czyms zlym. Wedlug mnie jest to dobry pomysl gdyz będzie pokazywal administracji ESL oraz innym obeserwatorom ze TMN jest warta uwagi, a po za tym idzie turniejow oraz inicjatyw będzie wiecej.

I: Czy w przyszłości są plany rozegrania jeszcze innych turniejów TM, poza standardowymi ladderami ?

w: Wszystko będzie zlezec od aktywnosci sceny w ESL, mimo wszystko dla kazdej gry pojawiaja się inne turnieje niz tylko laddery czy aktualnie WCS.

I: W jaki sposób zachęciłbyś graczy polskiej sceny TM, by zaczęli być bardziej aktywni w turniejach i drabinkach organizowanych przez Electronic Sports League ?

w: Jest to kolejna szansa na pokazanie swoich umiejetnosci, swojej druzyny, a przede wszystkim gry. ESL jest dobrym materialem na wybicie się gry, na pokazanie się, także jest to organizacja nie tylko dzialajaca w Polsce, a co za tym idzie, turnieje europejskie i mozliwosc zmierzenia się z najlepszymi w europie i na swiecie. Nasi gracze sa dobrzy i warto to udowodnic nie tylko jak do tej pory było na ESWC, czy w najblizszej przyszlosci TEX w Danii, ale także online w turniejach organizowanych przez ESL takich jak ESL Major Series, gdzie wlasnie ilosc slotow dla danego kraju zalezy od pozycji, skilla oraz aktywnosci gry w turniejach/ladderach ESL.

Ponieważ nie zdążyłem podziękować na gg, zatem tutaj dziękuję Piotrowi za udzielone odpowiedzi.

A czy Wy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o TrackManii w ESL ? A może sami chcecie wypowiedzieć się na ten temat ? Może chcecie wziąć udział w zbliżającym się WCS TM #3 ? Zapraszam do dyskusji.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj


Ostatnio zmieniony przez *тсω* IrRed dnia 03 czerwca 2009, 23:18, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 03 czerwca 2009, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem ze WCS jest to turniej gdzie trzeba poswiecic parę chwil w weekend, mimo to naprawdę warto. Nie tyle co dla nagrod, ale dla przyjemnosci oraz dla pokazania wlodaza ESL ze warto robić coś dla Was, ze chetnie w tym uczestniczycie i chcecie się bawic. Tymbardziej ze ostatnio pogoda nie dopisuje zacheca do udzialu w WCS#3
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 czerwca 2009, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w4rLike, tutaj kieruję pytanie do Ciebie, była inicjatywa by pomóc ESL i zostać adminem, każdy winien otrzymać odpowiedź, jednak na przykład ja i wielu innych takowej nie otrzymałem. nie chodzi mi o pozytywną, ale w ogóle o odpowiedzi, nawet te negatywne. wydaje mi się, że skoro jest napisane, że potrzebujecie adminów, to raczej powinniście podejść do tego poważnie. żeby nie było, nie chcę wszczynać wojny, czy coś, ale bardzo mnie ciekawi podejście ESL do tamtej akcji (nawiasem mówiąc, w komentarzach przeczytałem, że ktoś miesiąc przed akcją sam się zgłosił z chęcią pomocy i dostał odpowiedź, że kolejny admin jest zbędny, a po tym miesiącu były już wolne miejsca). prosiłbym o wyjaśnienia jeżeli wiesz, co się działo z tamtą akcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 03 czerwca 2009, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wiec tak, nie ja decyduje o skladzie adminow, ani także tych aplikacji nie rozpatruje. Chcialbym miec kogos ze sceny w skladzie adminow TMN, ale nie stety nie mam na to wplywu. Co do ESL i ich podejscia, wiem ze te aplikacje leza dlugo, pewnie dlatego by sprawdzic zapal ludzi, czy za szybko się nie poddaja? nie jestem w stanie Ci odpowiedziec
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 05 czerwca 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Osoby aktualnie zapisane (10):

dertas
khorinis
kubik7
mati31
Metex
oddo
Scooter Fox
soso
Tomekk eYY
ziom

Zostalo jeszcze 6 wolnych miejsc.

(Dodano 05 czerwca 2009, 17:50)
czy ktos chce zagrac jeszcze?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?