Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kapitan reprezentacji rezygnuje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Problem w tym, że oni jak już się rozeszli to pytanie czy będa chcieli wracać, jak już się zintegrowali z nowymi teamami?

Nie powiem, że nie ma czy nie było zwolenników takiej propozycji, ale jak nie ma większosci to nie ma sensu

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 16 czerwca 2009, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kapitanów drużyn czy reprezentacji ocenia się po efektach, nie metodach. Nie wiem w jakich metod się podejmował Jakub, jednak wiem że Team Poland pod jego skrzydłami nabrał wiatru w żagle i rozwinął się jak nigdy wcześniej. Nie sądzę aby szybko znalazł się ktoś kto powtórzy jego sukcesy - inna sprawa że czy się to komuś podoba czy nie - Jakub jest osobą bardzo charyzmatyczną a jego poprzednik będzie zmuszony prowadzić repę niejako w jego cieniu.

Nie znam genezy konfliktu ze Scrapem, wiem natomiast że Jakub prywatnie jest bardzo pozytywnym gościem Smile

Diav mordo, pociśnij tam Duńczyków, podpadli mi po tym jak jeżdzą ostatnio po trójmieście Smile Ku chwale TM.pl

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 czerwca 2009, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Konrad fakt faktem, "cel uświęca środki", bo tak napisałeś Smile Ale czy nie racją jest, że drużynę tworzą zawodnicy? Kapitan jest również potrzebny, ale nie wiemy, czy następca Jakuba nie będzie lepszy? Tego nie możemy powiedzieć z pewnością, że będzie w cieniu. Wracając do drużyny. Wkład kapitaństwa też jest, jak już napisałem, ale w głównej mierze sukces leży w głowach zawodników. Kapitan/trener może jedynie wydobyć pokłady energii, siły, skilla z nich, jeżeli oni nie mają do tego motywacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] rad
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 134

Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: 18 czerwca 2009, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Też nie wiem od czego zaczęła się sprzeczka jakuba ze scrapplerem, jeśli w ogóle taka była, ale znam trochę jakuba i wiem, że na pewno dużo zrobił dla polskiej sceny tm. Też jeśli ktoś wkłada swoje pieniądze w rozwój gry jak podobno scrappler to nie widzę w tym nic złego, a jeśli wysyła ludzi na lany czy turnieje zagraniczne to powinniscie się cieszyc. Popieram całkowicie zdanie że gra powinna być dla przyjemności i nic na siłę. Ktoś tam wcześniej też pisał, że żeby dostac się do dobrego teamu, to ambicje i skill nie wystarczą. W tmnf może tak jest, nie wiem, ale ja w tmuf dostałem się do najlepszego teamu tmuf na świecie(wypiszcie mnie ktoś z gt tu, ewentualnie wpiszcie do cdd :E Confused) właśnie skillem i ambicjami. A tez jak chodzi o pisanie na forum czy szacunek czy coś, to wiek nie ma tu dużo do rzeczy (można ewentualnie usprawiedliwiac graczy poniżej 9 roku życia)
@Zax A w tmuf nie ma kłótni?
@Corvet To wytłumacz mi z łaski swojej, dlaczego 3/4 graczy tmnf ma tmuf skoro tak jej nie lubicie, jest gorsza i inna według was? Nie chcę prowadzic tu wojny tmuf-tmnf bo i tak nie wygram. My się o was wyrażamy jak się wyrażamy a wy o nas tak samo i ok.
@Szynpol A NN to nie był lol-team kiedyś?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 18 czerwca 2009, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

maja tmuf by było widac ich skin i avek i by mogli zarabiac coppersy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 18 czerwca 2009, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rad napisał:
@Corvet To wytłumacz mi z łaski swojej, dlaczego 3/4 graczy tmnf ma tmuf skoro tak jej nie lubicie, jest gorsza i inna według was? Nie chcę prowadzic tu wojny tmuf-tmnf bo i tak nie wygram. My się o was wyrażamy jak się wyrażamy a wy o nas tak samo i ok.


Teraz to Cię nie zrozumiałem. Czy ja powiedziałem, że TMUF jest gorsza od TMNF? Wcale że nie, lubię tą grę jak najbardziej. Co do Zaxa napisałem tylko że szuka tylko graczy w TMUF (dokładniej chodzi o to, żeby zagrał z coraz więcej ludźmi na serwerach United) a ty te zdanie uważasz za wieloznaczne. Nie wiem co to było za wtrącanie z twojej strony ale to mi się nie podobało...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] rad
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 134

Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: 19 czerwca 2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No nie napisałeś że gorsza, sory Laughing
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FlyeThemoon
Jeździ konno


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 56


PostWysłany: 20 czerwca 2009, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda wielka szkoda, dzięki takiej osobie jak on, zaczołem brać się za trackmanie, sam wiem jak to jest, ale powiem jedno bywaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?