Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Map Pack - runda 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 17 kwietnia 2006, 11:38    Temat postu: Map Pack - runda 6 Odpowiedz z cytatem  

sa już trasy na kolejna runde NC, dokladniej na mecz ze SWE, do sciagniecia tutaj: http://electronictournaments.com/temp/nc-r6-maps.rar

jak się wam podobaja? Smile


Ostatnio zmieniony przez [CDD] Yard dnia 23 kwietnia 2006, 21:27, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ShockBoy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 9
Skąd: Pozna?

PostWysłany: 17 kwietnia 2006, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po wstepnym przejechaniu stwierdzam ze mi nie podchodza.
Mam nadzieje ze popracuje nad nimi i będzie dobrze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Toxic
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 48


PostWysłany: 18 kwietnia 2006, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na pierwszej mapie sporo mi zajęło pobicie rekordu autora ale w końcu się udało mimo ze mialem ze dwa błedy, na drugiej bardzo szybko zblizyłem się do jego czasu, zabrakło mi sekundy i tu się coś zacialem Smile na trzeciej nie pobilem rekordu ale to dlatego ze krotko gralem, skonczylem gdy brakowało mi ze 4 sekundy, fajne sa te mapy pomyslowe i dobre czasy mozna uzyskac tylko dzięki treningowi bo niektore zakrety zaskakują, pozdro Wink
_________________
----------------------------------------------

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 18 kwietnia 2006, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mi tez się bardzo podobaja w sumie, mam 3x author medal, ale jeszcze mozna z nich sporo wyciagnac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Toxic
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 48


PostWysłany: 19 kwietnia 2006, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sczegolnie B mi przypadła do gustu... zadko wychodze 1:02 a moj rekord to 1:00:20 wsciekly bylem bo gdybym się raz nie pomylil było by mniej niz 1 minuta Sad mapy sa bardzo grywalne jak dla mnie , pozdro...

P.S.
Przydałoby się terminy treningow ustalac tak dzień wczesniej i umieszczac o tym info na forum, byloby wygodniej i może frekwencja trochę lepsza Wink

_________________
----------------------------------------------

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 kwietnia 2006, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A - trasa z fantastycznym designem! Symetryczny kawałek został bardzo dobrze zbudowny i przemyślany. Jest trochę zakrętów, na których trzeba ostro hamować (zwłaszcza przed tą nagłą szykaną na starcie). Mój najlepszy czas to na razie 1:06:48

B- również dobra trasa, ale nieco prościej zaplanowana. Ten świat również opanowały ostre zakręty, które na szczęście są czasem wolne. Na starcie preferuję minąć słup z prawej strony.Denerwuje mnie tutaj skok w dół na ten czerwony "napompowany budyneczek" (nie wiem jak to nazwać inaczej Rolling Eyes ) Mój najlepszy czas to 1:02:18

C- no tutaj trudno cokolwiek powiedzieć o tej trasie. Na pierwszym okrążeniu na pierwszym zakręcie zawsze jadę w lewo, na następnych 2 w prawo. Ten finiszujący skok z góry na offroad mi się nawet podoba. Na niektórych zakrętach mozna sporo nadrobić. W trybie solo możecie poprowadzić zacięty wyścig ze... swoim duchem. Mój rec to 1:39:24

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 21 kwietnia 2006, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi najbardziej przypadłą do gustu B czas to 1:00:63 (2 błedy i taki czas;/ )
_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Toxic
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 48


PostWysłany: 21 kwietnia 2006, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a- 1:04:66
b- 59:97
c- 1:40:22 (prawie tego nie grałem)

podobaja mi się te mapy bardzo, fajnie plynnie mozna pokonywac zakrety i mimo ze zawsze gdzies "wpadne" to nawet dobre czasy wykrecam Very Happy

_________________
----------------------------------------------

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 21 kwietnia 2006, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a - 1.04.98
b - 1.00.56
c - 1.38.24

btw, podawanie czasów jest calkiem motywujace Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?