Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Cybersport z nową ligą i konkursami [UPDATE]
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 15:38    Temat postu: Cybersport z nową ligą i konkursami [UPDATE] Odpowiedz z cytatem  

Liga Cybersport, do niedawna działająca pod nazwą Heyah Logitech Cybersport, po utracie sponsorów tytularnych nawiązuje współpracę z nowymi firmami! Głównym partnerem została inna sięć komórkowa - 36i6, ponadto nagrody będą płynąć od takich znanych marek jak Xbox, Reactor, czy Logitech (jako "Partnera Technologicznego"). Tak więc Cyberarena 36i6 to drabinki ze sporymi nagrodami (już zapowiedziano turnieje z łączną wartością nagród 6000 zł) oraz konkursami - tu do wygrania jest około 1000 PLN. Ale jak to się ma do TrackManii? [more]

Otóż jeden z konkursów dotyczy gier, które jako kolejne mają pojawić się w drabinkach CA. Dotychczas zagrać można w CS, CoD4, PES 2009 i Warhammer II. Aby zaproponować organizatorom TMN, należy napisać komentarz pod tym newsem z odpowiednią treścią (zaspamować te mendy! Very Happy). Jest do tego wymagane konto na Cyberarena, natomiast termin proponowania gier mija 30 czerwca. Nagrodami są gry: Empire Total War, Conan Hyborian, MotoGP oraz PES2009.

Druga inicjatywa to konkurs SMS, który polega oczywiście na wysyłaniu "sesemesów". Zwycięża osoba, która danego dnia w najkrótszym czasie przepisze tekst w SMS-ie zwrotnym. Konkurs składa się z sześciu tur - od dziś do 28 czerwca.

[UPDATE]
Na głównej stronie Cyberarena widnieje logo, na którym znajduje się między innymi bolid TMNF! Przybliżmy więc jeszcze bardziej organizatorów do podjęcia decyzji o stworzeniu drabinek bądź rozpoczęciu turnieju TrackManii!

Źródło: Cyberarena 36i6


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 23 czerwca 2009, 23:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tylko nie piszcie postow stylu "CHCE TRACKMANIE!!!!!"

Chodzi o to zeby napisac logiczny post pokazujacy przewage TM nad innymi grami typu "lagi w TM praktycznie nie wystepuja i sa mało istotne, w przeciwienstwie do gier w których przeciwnicy wspoldzialaja na siebie i bez dobrego lacza ciężko się gra, a czasem jak w przypadku PES'a 09 nawet super lacze jest nie wystarczjace"

itp. Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak narazie to gracze Doty spamują jednym i tym samym postem we wszystkich komentarzach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No, zdrzemnąłem się trochę, to mogę teraz napisać coś szczerze i nieco prowokacyjnie...

Po diabła drabinka Trackmanii? Popatrzcie, ile ludzi gra na ESL. Że co, że niby międzynarodowa i trzeba po angielsku się dogadać? W całkowicie polskich Weekend Cupach startuje po kilka osób, że aż żal na takie turnieje patrzeć. Jestem sceptycznie nastawiony do pomysłu tworzenia jakiejkolwiek drabinki, bo po maksymalnie paru miesiącach wszystkim odechce się tam grać. Turnieje raz na jakiś czas - owszem. Drabinka - nie wypali, ale to tylko moje zdanie.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do pisania tego posta to dla 4 najelpszych sa nagrody, wiec warto napisac im tam sensownie.

Scooter zgadzam się, z tymze ESL nic ciekawego w tych drabinkach nie ma i sa dosyc zamknieci na pomysly, natomiast tu może CA mozebyc otwarta na pomysly + maja nagrody. Ja bym osobiscie robil turnieje ligi z mneijsza iloscia map, ale to tylko moja opinia ;D

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wlasnie chciałem pisać, ze ESL to stale to samo, imho zaczyna schodzic na psy jak CB, no może poza premiershipem i ems... Co do mapek to w sumie tez nie wiem czy lepiej jak jest 5 map na iles tam miesiecy i gdy wezmiesz się za trening miesiac po wyjsciu map to szanse masz już marne...

@Lis - WCS to sa turnieje raz na jakiś czas Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 23 czerwca 2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wszyscy wklejajcie posta morolo Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow napisał:
@Lis - WCS to sa turnieje raz na jakiś czas Very Happy


Jasne, pomijając fakt, że są rozgrywane co tydzień, w każdym gra się kilka meczów na przestrzeni 2-3 dni. Kilka meczów na tydzień - jak dla mnie jak drabinka. Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter Fox napisał:
Shadow napisał:
@Lis - WCS to sa turnieje raz na jakiś czas Very Happy


Jasne, pomijając fakt, że są rozgrywane co tydzień, w każdym gra się kilka meczów na przestrzeni 2-3 dni. Kilka meczów na tydzień - jak dla mnie jak drabinka. Wink


a przed chwila pisales ze startuje kilka osob i miałeś racje - poza tym sa walkowery i w calej 'drabince' rozgrywane sa 2-3 mecze? Razz no ok, w takim ukladzie turniejem tez tego nie nazwe, moral - nie ma nagrod, to niczego nie będzie:F

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dla top3, która wygra najwięcej tych turniejów z wcs są przewidziane konta premium na ESL, więc zawsze to jakaś nagroda. w ogóle polska scena ma jakieś uprzedzenia do turniejów innych niż pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wydaje mi się ze Weekend Cup Series, nie warto tutaj przytaczac, gdyz na jego mala popularnosc wg mnie sklada się kila czynnikow. Zaczynajac od tego ze daty i godziny rozegrania meczu sa narzucone, do tego wszystko odbywa się w weekend gdzie wiekszosc woli pograc for fun, a tymbardziej wyjsc z domu. Do tego mapy ESLowe znudzily się i jak się orjentuje to wiekszosc z nich jest do banii. Ladder CyberAreny to dobra propozycja dla kazdej gry tymbardziej tmnf powinno wykorzystac szanse i zaprezentowac się bedzac w gronie gier Cybersportu bo to tylko spowoduje rozwoj gry, wiecej turniejow z nagrodami etc.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fajnie ze się ktokolwiek interesuje. oczywiście wszyscy zgodnie dazymy do rozwoju sceny. a nie, ona nadal się sama 'rozwija w szybkim tempie'?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?