Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Players 4 player, czyli proba sfinansowania Hacka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 19 lipca 2009, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chodzilo mi wlasnie o mysl Szopka, Cie Tobie itd, ja się do tego stosuje
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G ziomq
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Swidnica

PostWysłany: 19 lipca 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to czas na moja odpowiedz

główna przyczyna zalozenia tego tematu były niejasnosci zwiazane z postami Hacka, ktore nijak ukladaly się w logiczna calosc.

Po pierwsze:

Cytat:
Earned: $1459.93 (okolo 4400zl obrotu, dodam ze na koncie może być trochę mniej bo to jest pokazana sumka wraz z inwestycjami,

napisalem obrotu a nie zarobku, wiec proszę czytac ze zrozumieniem

po drugie:

Na koncie voyager nie byli wynajmowani referowani, bo jest ich tylko 32, czyli samo tmpl.

Wiec się nie dziw ze ktos może pomyslec ze odkladasz gdzies z boku kase na jakims innym koncie(spostrzezenie sprzed paru miesiecy)

To co mnie najbardziej zbulwersowalo to ten oto zakodowany reflink:
Cytat:
http://www.neobux.com/?rh=6D6F746F72656B

o ktorym wiedzialy pewnie ze 3 osoby, chociaż powinno to zostac podane wszystkim buxujacym.

I dopiero jak rozkodowalem to by ratowac godnosc podales ze kasa z tego konta tez idze na tmpl. Co by było gdybym nie podal tego do wiadomosci publicznej?

po trzecie

65$ przez tyle czasu?? Mam konto golden na neobuxie i w miesiac zarobilem(nie obrocilem!!!) 30$, a ty przy takiej ilosci ludzi klikajacych(przynajmniej przez pierwsze 2 miesiace) 65$, to albo slabo gospodarujesz albo coś bierzesz dla siebie(przynajmniej tak to wyglada)

to na tyle bo jakos nie mam weny

Pozdro...

edit:

iam napisał:
Ludziska, klikać!! Jak widać oskarżenia Ziomqa były wybitnie bezpodstawne (gratulujemy spostrzegawczości, ziąąą ;p),

hehe, tylko ciekawe kiedy bysmy się dowiedzieli o motorku Very Happy

Khasius napisał:
Panowie ziomq i muck nie wiedza jaka jest roznica miedzy przychodem (wplywy z klikow swoich i refow, bez kosztow ich utrzymania, czyli to co podawane jest na banerze), a zyskiem (przychody minus koszty pozyskiwania/utrzymywania refow, czyli to co jest na koncie do wykorzystania). Wink
Poduczcie się, a potem zabierajcie glos.

a Pana odsylam do postu pierwszego. Jak masz zamiar coś powiedziec, to najpierw pomysl czlowieku...

Hack napisał:
Brawo !! naprawdę widzę że się troszczysz o scene i bardzo dobrze !! Smile

A ten tekst to już klasyczny chwyt uzywany przez zasluzonych. Brakuje mi tylko stwierdzenia: "przyjedz na lana eCwaniaku, to zobaczymy" Very Happy <leze>
hehe

_________________



Ostatnio zmieniony przez P4G ziomq dnia 19 lipca 2009, 13:46, w całości zmieniany 6 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 19 lipca 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wlasnie o to chodzie ze smieszne 65$ po prawie 5 miesiacach zbierania (do tego dochodzi kasa z innych buxow), a moj kumpel max ma mało poleconych z linka, inwestuje i calkiem niezle na tym wychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 19 lipca 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
65$ przez tyle czasu?? Mam konto golden na neobuxie i w miesiac zarobilem(nie obrocilem!!!) 30$, a ty przy takiej ilosci ludzi klikajacych(przynajmniej przez pierwsze 2 miesiace) 65$, to albo slabo gospodarujesz albo coś bierzesz dla siebie(przynajmniej tak to wyglada)

nie znam się dokładnie na tym jak szybko się zarabia te pieniadze, ale wyjasnienie jest oczywiste ;]
hack po prostu inwestuje wiekszosc pieniedzy ktore zarabia tak, by to się potem zwróciło z zyskiem... Kupił więcej refów czy co to tam jest, wiec wydał wiecej, ale potem wiecej mu się zwróci, i tu z podkreśleniem słowa POTEM!

takie moje zdanie jako osoby nieogarnietej w sprawie buxowania, ale poslugujacej się zwykla logika Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 19 lipca 2009, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja dodam od siebie, ze jak dla mnie Hack jest jedną z najbardziej wiarygodnych osób na scenie i to nie dlatego, że jest ze mną w teamie. Jeszcze jak nie był w PGSie składał mi komputer, przelałem mu kasę na konto wcześniej i mnie nie OKRADŁ. Z komputerem nie mam żadnych problemów, złożył go bardzo tanio, wliczając koszty przesyłki. Nawet znajomy informatyk mojego wuja zażyczył sobie za trochę słabszą konfigurację 100 zł więcej. Nie wierzę, że Hack mógłby okradac tmpl, myślę zresztą, że w tej chwili już sam się wybronił.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 19 lipca 2009, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mat już były posty o kompie, czemu niby mialby cie okrasc, tutaj jest trochę inny przypadek nie masz wglądu co hack robi na koncie, ale dobra niech sobie robi co chce i tak nikt mu nie będzie zakazywal czegokolwiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
P4G ziomq
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Swidnica

PostWysłany: 19 lipca 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz jest już praktycznie wszystko wyjasnione, ale gdybym nic nie napisal, wiele osob mialoby nadal jakieś watpliwosci co do konta golden którego nie ma oraz o tym felernym koncie motorek.

Dobrze dla tmpl, ze to się wszystko wykasnilo Smile

mysle ze mozna zamknac

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 lipca 2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?