Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Runda 3: [666] vs ~FM2~
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 03 marca 2007, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mhehehehehhe^^ Boski mozesz do dzioba dostać za to Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 03 marca 2007, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kto może postawić serwer na ten mecz?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 marca 2007, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no jeśli boski i piter kogoś nie wynajdziecie to w najgorszym wypadku mogę postawic, ale wtedy na servie zostaje 7 osob czyli 3vs3 i majak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 03 marca 2007, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

d*pa Blada Mad ma ktoś styczność z Gobisem? Może on będzie mógł? Albo Sielu?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 03 marca 2007, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dziś 21??? to ja mogłbym chyba. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 03 marca 2007, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż mecz zacięty, ale przyznam szczerze że nie stał na najwyższym poziomie (głównie języka obydwu klanów :/ ), niektórzy zawodnicy mieli momenty dobrej gry jak np. Ruffy na A czy Shadow na B. Nie brakło też nie sportowych zachowań, 666Lookash opowiadał o tym że Ruffy to nie Ruffy tylko Szyna, w końcu wypalił: " IP Szyny ! " później jednak bronił się że to był żart, niestety został z serwera usunięty. wyniki :
A : Fm 6:7 666
B : Fm 6:7 666
C : Fm 7:5 666
czyli Fm 19(1)Sad2)19 666
a więc zwycięstwo klanu 666 który jutro zagra w barażach powodzenia !
a screeny zostaną przesłane do mor_olo

_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 marca 2007, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mecz jako mecz swietny. majak już wszystko opowiedzial.
mysle ze znow zostalem graczem meczu jednak mnie to niezadowala... boze jak ja sobie przypomne ze jechalem 1st a wgornym rogu:boski retired, lokash retired lub maxer retired i to 2 naraz... chopaki stop boosting do jasnej cholery! nie widzicie ze skill wam się zmniejsza z dnia na dzień? niedlugo exd was pokona^^

P.S w TMU będę wolny nie mam zamiaru siedziec w 666 jeśli w ogóle będzie istnialo... Very Happy Very Happy Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 03 marca 2007, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
mecz jako mecz swietny. majak już wszystko opowiedzial.
mysle ze znow zostalem graczem meczu jednak mnie to niezadowala... boze jak ja sobie przypomne ze jechalem 1st a wgornym rogu:boski retired, lokash retired lub maxer retired i to 2 naraz... chopaki stop boosting do jasnej cholery! nie widzicie ze skill wam się zmniejsza z dnia na dzień? niedlugo exd was pokona^^

P.S w TMU będę wolny nie mam zamiaru siedziec w 666 jeśli w ogóle będzie istnialo... Very Happy Very Happy Very Happy


Hm, zwrócę Ci uwagę kolego. Nieładnie tak mówić - chodzi mi o EHappy. No i tak na marginesie - ten klan już nie istnieje Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fucking Nadeo
Jeździ konno


Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 65
Skąd: Bytom

PostWysłany: 04 marca 2007, 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jebać ten system !!!!!!!!!! Powinniśmy mieć 2 zwycięstwa a tak musimy grać w barażach pffffffff. Normalnie po prowadzeniu 2:0 z K&D i FM2 mogliśmy przestać grać tak jak to było w NC. Totalny bez sens :/ Hehe Shadow Ty myslisz że przez boosta skill się zmniejsza?? ^^ ale się uśmiałem . Każdy jechal tak jak potrafil a to że to nie był nasz dzień to trudno. Tak jak już mówiłem nie zagram już w żadnym meczu tej beznadziejnej ligi.( Mor_Olo ale i tak Cię kocham) Shadow przyznaje jestem Boski ale nie jestem tak genialnym graczem jak Ty. Twoja jazda mnie onieśmiela. Mógłbym Twoje replaye oglądać 24h i robić przy nich nieprzyzwoite rzeczy... Carl Vranc a nawet Genesis przy Tobie wymiękają. Widzisz mimo Twoich nadprzyrodzonych umiejętności wynik meczu pozostawia nam wiele to życzenia.Jeszcze 2 słowa o meczu. Chciałbym pochwalić FM2 za waleczność coś niesamowitego. Mecz ogólnie był do dupy bo w czasie jazdy co chwile ktoś coś pisał a do tego Radus nas spectowal. Nie mogłem się skoncentrować , mocno mnie to rozpraszało. Ahhh Shadow Ty mój guru !!!! Ale rozpiździel napisałem kupy się nie trzyma pzdr 500...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 marca 2007, 4:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JESTEM ZA ; BZDORA JAK ch** TE BARAZE; BOJKOTUJEMY!!!
JAK 666 bojkotuje, my to samo robimy.

EDIT:

i tu się już pokazuje bzdura tych rozgrywek, bo GT nie nalezy na wypadek w 1. round.
jakieś tam fm i fm2 graja a GT już nie, i to jest swinstwo.
jestem pewny, ze GT dal by rade ze wszystkimi drużynami PL3, ale już nie graja, to jest wedlog mnie nie fair.

4 fun tak samo pokazali swoja wartosc, spadaicie, bzdora jak chxx, mowilem o tym wczesniej, tu GT musi grać z pS i POL, a inni się bawia z fm, fm2, 4fun itd. jestem zly na was, bo psujecie polskie teamy.

zato graja jakieś fm2, 4fun itd., i się na pewno nie dowiemy, która drużyna jest najlepsza.
GT w 1. round wypadli, wilekie LOL, morolo, gratz, dajesz adminia w poznaniu!!!
ide pisać emaila do nich, może jednak znajda lepszego.^

EDIT: wiec jak chcecie, nie gramy barazow, dacie znać, będzie ok.
bzdora to jest, xp (dobry team l i ich lubie) wygralismy z nimi sparing 21-1, oa oni sa w finale, a my musimy o to walczyc, wileka bzdura.

tak to nie idzie, tmpl. ok, ale nie tak!

zrobie sam forum, jak nie dacie nam fair regul, gniewam się na was.
[POL]team, bax, janusz, marvas, koor walcza jak chuje, a wy nas w chuja robicie, pierdol k**wa, jestem zly.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 marca 2007, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak nie gracie, to wasza sprawa.
Jakub jesteś żałosny. Tacy ludzie jak ty tylko psują atmosferę. Wszyscy grają tutaj dla zabawy, aty zachowujesz się jakbyś walczył conajmniej o 1mln dolarów.

Jeżeli POL jest takie mocne to udowodnijcie to dzisiaj, a nie tylko jęczysz jakie to niesprawiedliwe i w ogóle.
666 też ma okazję do wykazania się

Po prostu byliście gorsi w swoich grupach i tyle.
xp awansowało zasłużenie. To samo się tyczy K&D i p~S.

A gadanie, ze wygraliśmy z xp bo jesteśmy lepsi to już w ogóle jest żałosne.
Polska też wygrała z Ekwadorem przed mistrzostwami świata, a jednak już na mundialu nie było tak dobrze. CDD też kiedyś pokonało p~S 3:0. Dlaczego, więc awansowało p~S, a nie 4fun* z 2 graczami z CDD Smile

Jak dla mnie możecie bojkotować baraże, ale tylko pokażecie, że nie nadajecie się na takie ligi i lepiej nie pojawiajcie się na profesjonalnych turniejach ET-GEN, gdzie często dokonywane jest pełne losowanie bez rozstawień, a poziomy grup są tak zróżnicowane, że hoho.

Poza tym mam jednak gorącą nadzieję, że w swoim teamie tylko ty reprezentujesz takie poglądy, a reszta podchodzi do tego z większym luzem i dystansem, bo jak nie to przyznam, że bardzo zawiodłem się na POL

Pamiiętajcie, że najważniejsze nie jest bycie mocnym teamem, a teamem, który w każdej sytuacji, nawet niekorzystnej,potrafi wyjść z niej z klasą a gra zawsze przynosi mu przyjemność niezależnie od wyników ( patrz GT, FM, p~S, K&D itd )
Jest w Rosji taki genialny team. Nazywa się USSR.Goście po prostu wymiatają niesamowcicie, ale jednak scena ich nie lubi, bo mają graczy, którzy ciągle narzekają i jęczą jak coś idzie nie poich myśli.

Czy własnie tak chcesz być postrzegany jakub ?

More FUN ludzie, more fun

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 marca 2007, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brawo boski dales popis... nie jestem jakiś swietny, spojrz chociazby na hacka czy khasa i wtedy porownuj kto tu jest guru^^ poprostu się wylaczam nie zwracam uwagi na czat, ale jak widze ze obaj enterujecie to mam się nie wkurzyc?
ja tam będę jechal w tych barazach chociazby jak to powiedzial wiadp for fun choć wiem ze szans nie będziemy mieli...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
~FM~ RuFFy
Jeździ konno


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 82
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: 04 marca 2007, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Żeby nie było 666 wygrało i gają w barażach, ale tutaj pytanie do organizatorów i zainteresowanych:

Czy Lokash mógł grać w tym meczu skoro nie był w składzie zgłoszonym do pl3 ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fucking Nadeo
Jeździ konno


Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 65
Skąd: Bytom

PostWysłany: 04 marca 2007, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A skąd my mamy wiezieć że np Ruffy to Ruffy a nie ktoś inny?? Chciałbym powiedzieć że żaden z Was nie miał wpisanego "Team rankingu" bo sprawdzałem Wasze profile... A może graliśmy np z p~S ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
~FM~ RuFFy
Jeździ konno


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 82
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: 04 marca 2007, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok nie ma sprawy bo u nas Ciper nie był podany więc git Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 04 marca 2007, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CIper był podany!!!!! wyslalem do Wiadpa PW by zmienil sklad niech zobaczy ale nie zmienil nie wiem czemu ale Ciper był zgloszony wiec nie ma problemow a team rankingu nie maja bo to jest nie obowiazujace;p
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
XP Rainer
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 96

Skąd: Tychy

PostWysłany: 04 marca 2007, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiadp normalnie BRAWO za ten post u gory.

Zgadzam się z toba w 100 %.

FUN GAME REMEMBER !!!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?