Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Art's maps
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz tą trasę w skali 1/10?
1
66%
 66%  [ 2 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
8/award
33%
 33%  [ 1 ]
9/award
0%
 0%  [ 0 ]
10/award
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
ArtAnonim
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 19
Skąd: Tarnowo Podgórne

PostWysłany: 09 sierpnia 2009, 21:19    Temat postu: Art's maps Odpowiedz z cytatem  

SpeedSnow X

ScreenShot
" target="_blank" class="postlink">Pobierz z TMX

Oto moja nowa mapka, a pierwsza, którą prezentuję tutaj Smile Jest to kolejna z serii SpeedSnow, którą zazwyczaj prezentowałem na MZ - szybkie mapki na Snow, z dużą ilością jumpów a ostatnio transitionów. Najlepszą mapką wg. awardów była część VIII: gracze klikali w "Award this track" 15 razy. Oto kilka zdań użytkowników MZ:
Cytat:
[...]Każda trasa z serii zrobiona jest w stylu "trasa-na-luzie" - nie trzeba się wysilać ani męczyć, a można odczuć radość z przejechanej trasy.[...] Prosta, nieskomplikowana, daje pole do popisu zarówno graczom zaawansowanym, jak i tym początkującym.
Trasy podobają mi się również z powodu właściwego doboru muzyki, która znakomicie współgra z ich klimatem [...]


Cytat:
[...]Seria SpeedSnow jest dowodem na to że aby zrobić dobrą grywalną mapę nie trzeba wyliczonych Transitów , karkołomnych skoków itp. wystarczą chęci i zaangażowanie autora co widać na trasach [...]
.


Ale żeby nie było idealnie jak w reklamach proszków do prania, są też i negatywne opinie:

Cytat:
Crashowe lądowania powodujące często Bugi [...] Powtarzalność -jak dotychczas w dwóch częściach miałem odczucie że już to kiedyś jechałem


Co do bugów: ostatnio jest ich nieco mniej, usiłuję dodać smooth do nich Razz Powtarzalność owszem, wystąpiła w częściach III i IV. W skrócie: części I - III były bardzo noobskie, IV - VI średnio, a od części VII staram się inwestować w transity Smile W tej części również: uwaga na dwa z nich, mogą się wydać źle obliczone, ale 3-4 przejazdy i będzie OK.

Za jakiś czas może dam tu linki do moich innych, ale już zrobionych map, na razie testujcie tą Smile

Art

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?