Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Endless Tech ( Rezy)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 6:56    Temat postu: Endless Tech ( Rezy) Odpowiedz z cytatem  

Witam. Chciałem zaprezentować mojego nowego techa - Endless Tech.
Nazwa wzięła się z tego, że kocham robić oraz jeździć techy. I będę to kochał do końca moich dni ( z trackmanią). Happy

Ogólnie myślę, że trasa trzyma jakiś poziom. Posiada prostsze sekwencje jak i trudniejsze. Nie jest może wybitna w techach, które powstały przez kilka lat ( liczę też TMN), ale jest przełomem dla mnie. Myślę, że jest to mój pierwszy tech, którego da się jeździć. ^^

Nazwa: Endless Tech
Informacje:
Pora: Dzień
Mod: Nie
Typ: Tech/Speed Tech
CC: 1359
AT: 0:47.81 ( Fakt nie przyłożyłem się do at, ale nie miałem sił)
Gold: 0:48.00
Silver: 0:48.50
Bronze: 0:49.50

MediaTracker:
Intro: Nie
W Grze: Tak, GPS
Outro: Nie


Link:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1660392




Bardzo proszę o komentarze ^^

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widać natrudziłeś się przy trasie Rezy. ^^ ale wyszła trochę łatwa. Razz A jeszcze chciałem dodać, że jest moment na trasie (po bardzo szybkiej prostej) gdzie trzeba robić bardzo dziwnego drifta i jeśli, nie zrobisz Go w 100% poprawnie, to albo stracisz trochę prędkości, albo udeżysz w bande (bądź któryś ze słupów). Smile 7/10
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh. Z tym natrudzeniem się troszkę przesadziłeś... Trasa była robiona wczoraj od 9 do 23 z przerwami. Więc aż tak dużo czasu mi to nie zajęło.

Co do zakrętu... chodzi o ten w 24-25s ? Jeśli tak to nie jest aż taki zły jaki się wydaje. Jedynie trzeba pamiętać by nie wjeżdżać na pobocze ( można buga dostać) oraz aby nie zaczynać go zbyt późno. ^^

Dzięki za opinie ^^ ;]

Pozdrawiam

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to dobrze że trzeba go zrobić w 100% dobrze bo o to chodzi Razz ja w to nie grałem bo mnie nie ma aktualnie przy kompie grającym
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do mapy, skoro była robiona tak DŁUGO. To jest trochę nie dopracowana i jak mówiłem, łatwa. Razz Postaraj się następnym razem. Wcale nie trzeba robić długo mapy, żeby wyszło coś fajnego. Moje trasy robię max 3-4 godziny (pewnie teraz ktoś powie, że moje mapy są do dupy). Smile
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OrdonekQ7 napisał:
Co do mapy, skoro była robiona tak DŁUGO. To jest trochę nie dopracowana i jak mówiłem, łatwa. Razz Postaraj się następnym razem. Wcale nie trzeba robić długo mapy, żeby wyszło coś fajnego. Moje trasy robię max 3-4 godziny (pewnie teraz ktoś powie, że moje mapy są do dupy). Smile

bo twoje trasy są do dupy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?