Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pytanie o upgrade
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dan900
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1


PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 10:59    Temat postu: Pytanie o upgrade Odpowiedz z cytatem  

Posiadam oryginalną trackmanie original. Słyszałem, że jeśli kupi się trackmanie united to można ją za darmo upgradować do TMU Forever. A co z wersją original, czy można ją upgradować za darmo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TMU możesz upgradować do TMUF

a Original z tego co wiem nie ma żadnych patchy ale osobiście nie posiadam i nie wiem czy mam racje

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TM Original nie da się upgrade'ować. Wink jest poprostu za stara i prawie nikt w Nią nie gra, kupując TMU, możesz ją "przerobić" na TMUF. Very Happy Jest w Niej wszystko to co jest w Original i dużo, dużo więcej. Wink
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?