Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL United - runda 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 16 sierpnia 2009, 23:01    Temat postu: PL United - runda 5 Odpowiedz z cytatem  

V kolejka (22-23 VIII) (Bay, Island, Rally)
Nie Szkodzi - No Name
X-Treme X-Tea - Coast Drift Alliance
Polish Lamers - One Moment Group


Jeśli się gdzieś pomyliłem proszę mnie poprawić Smile
Osobiście dla mnie ciekawy będzie pojedynek OMG vs .pl i walka o mistrzostwo Wink

MAPPACK
Bay: UL4 - Thou Shalt Train
Island: GC7 - Jamieson
Rally: PLU - Albion

Mirror 1
Mirror 2

Powodzenia w ostatniej rundzie!

_________________



Ostatnio zmieniony przez Sebik dnia 17 sierpnia 2009, 21:17, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arken2009
Jeździ konno


Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 40


PostWysłany: 17 sierpnia 2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

.pl nie wygrało wszystkich map?! :shock:
Bo jak tak to dzisiaj po 20:00 OMG wyjdzie na remis z .pl, bo jest mecz OMG vs. XX. Razz
A ten pewnie zostanie wygrany przez tych pierwszych 3-0. Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pod tym linkiem znajduje się nowa, obowiązująca wersja trasy PLU-Albion, bez cuta między ostatnim CP a metą.

TMX: united.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2056774#auto

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arken2009
Jeździ konno


Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 40


PostWysłany: 21 sierpnia 2009, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zwycięzcami Polish League United są: Polish Lamers!
GG .pl. Thx za grę! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 21 sierpnia 2009, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polish Lamers - Incredible Newbies Group 3-0 (21-2)

7-1 PLU-Albion (rally)
7-0 GC7-Jamieson (island)
7-1 UL4-Thou Shalt Train (bay)




Nie Szkodzi - No Name 3-0 w.o.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 21 sierpnia 2009, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tylko NS urwalo mape .pl ale z nas boty ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 21 sierpnia 2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki wszystkim za grę. Przez skromność nie powiem, że nasz team od początku spodziewał się 1. miejsca, przynajmniej w polskiej lidze Tmuf ;d
I gratki NS za urwanie nam mapki. Groniak i Krzychal pokazali swoje skille i za to należą się wam szczere gratulacje Smile
Dziękuję jako organizator także pozostałym klanom, za dobrą, zdrową rywalizację oraz hosterom (nie wiem czy chcą być wymienieni, czy pozostać anonimowi) za bezinteresowanie użyczenie serwerów na rzecz ligi Smile
Jeszcze jeden mecz i tabelka, podsumowanie i zwijamy serwery.
Btw. postawiłem serwer ze wszystkimi zgłoszonymi trasami do PLU. Dla 2/6 teamów myślę, że 1 serwer treningowy wystarczy Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 21 sierpnia 2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niezbyt ciekawe zachowanie ze strony NN. Mogli powalczyć chociaż o urwanie choć jednej mapki NS co jest do zrobienia. Ale widać bardziej lubią NS niż CDA. Razz A tak trochę bardziej poważnie to nie pozostało nic innego jak wygrać z XX 3-0. Będzie ciężko ale bez walki nie oddamy podium Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 23 sierpnia 2009, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

X-Treme X-Tea - Coast Drift Alliance 1-2 (17-16)

4-7 GC7-Jamieson (island)
7-2 UL4-Thou Shalt Train (bay)
6-7 PLU-Albion (rally)

W ten sposób mamy koniec turnieju, nie chce mi się podliczać tabelki, pełną klasyfikację znajdziecie na tmpolska, jeśli poszukacie (uzupełnię jeszcze dzisiaj). A teraz po kolei...

---------------------------------------------------------------------------------------

Chciałem podziękować swojej drużynie za grę w turnieju, dzięki wam z byle czego udało się pokazać z dobrej strony i otrzeć się o podium. Lewemu dziękuję za to, że gdy tylko mógł, zawsze był na meczach i stanowił podporę drużyny. Takiego zaangażowania wśród większości zgłoszonych do turnieju zawodników po prostu nie było i dlatego cieszę się, że Lewy grał u nas, a nie w Iksach. Smile Floccusowi dziękuję za to, że okazał się botem i wygrał nam bardzo, bardzo wiele punktów - był, co tu dużo mówić, najlepszym graczem CDA. Johnowi dziękuję za świetną grę przy bardziej technicznych środowiskach, gdzie przydawał się pad. Cappy'emu i Mirsowi dziękuję za uzupełnienie składu - wasze występy robiły sporą różnicę i bez was też nie wygralibyśmy wielu ważnych punktów. Szynpol i Lexaeus też pomogli, choć mogli się bardziej przyłożyć. Razz Boczux gdzieś tam zniknął, a Bob... cóż, przynajmniej niektórzy przed turniejem byli podekscytowani perspektywą gry z nim w jednej drużynie. Wink

Dalsze podziękowania idą do yo_oo i (znowu) Floccusa, którzy użyczyli za darmo serwerów dających możliwość zarówno wspólnych treningów, jak i na normalnego rozegrania meczów ligowych.

Myślę, że rozegranie tego turnieju nie było błędem, bo jesteśmy bogatsi o pewne doświadczenia i, mam nadzieję że w większości, o pięć tygodni dobrej zabawy. Cieszę się, że w NS wystąpili gościnnie Grono i Krzychal, bo choć odebrali nam trzecie miejsce, urozmaicili ligowe mecze i sprawili, że nasz ostatni mecz nie był grany o pietruszkę. Gratuluję samozaparcia Nuggetowi (choć nie starczyło mu go na ostatnią kolejkę), który jako jedyny ze swojej drużyny trenował, i to z niezłym skutkiem, trasy na poszczególne kolejki. Ładnie zagrały też Herbatki, choć bodajże tylko w czwórkę (poprawcie mnie, jeśli się mylę) - zajęte przez was ostatnie miejsce nie jest moim zdaniem sprawiedliwe z perspektywy całego turnieju.

Przejdźmy jednak do sedna sprawy - jeśli ktoś wpadnie na pomysł rozegrania drugiej edycji PLU na przykład na wiosnę, będę temu stanowczo przeciwny. Jak się okazało, w Polsce nie ma warunków do rozegrania takiego turnieju. Polska scena TMUF miała nas w znakomitej większości, mówiąc prosto, w d*pie i tylko cudem udało się zebrać 10 ichniejszych graczy w dwie drużyny, które potem stoczyły wedle oczekiwań walkę o pierwsze miejsce. Jak się okazuje, byt drużynowego turnieju w TMUF zależy tylko i wyłącznie od dobrej woli graczy z Nations. Ci z kolei pokazali, że w sporej części rozgrywki będące de facto mistrzostwami Polski w innej odmianie ich gry niewiele lub nic ich nie obchodzą. Ja natomiast nie odważę się wykorzystać po raz drugi nazwy "Polish League" dla ligi, do której mało kto podchodzi poważnie. Nie mam nawet wielkiej pretensji do NN, że oddali walkowera w ostatniej kolejce, w końcu to ja ich prosiłem (tak jak i NS), by dołączyli do turnieju, co pozwoliłoby nam go w ogóle rozegrać. Innymi słowy PLU2 w obecnej postaci nie powinno mieć miejsca.

Co do CDA - myślę, że to fajna inicjatywa, którą można by jeszcze kiedyś wykorzystać, ale do czego - nie wiem. Może jakiś start w UL w przyszłości? Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 23 sierpnia 2009, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki Scooter i Sebik za dobrą zabawę (czasem i złą ale co tam:))
Gratulacje wszystkim a przede wszystkim Gronusiowi i Krzychalowi.
Wielkie podziękowania dla NS na naszej stronie zamieszczę

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 23 sierpnia 2009, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myślę, że jak niektórzy z ing dojdą (Ci bardziej zaangażowani) oraz zbierze się skład z nationsowych drużyn to można jako CDA spokojnie brać udział w UL i to z nie najgorszym wynikiem.

EDIT:

XX ma więcej zdobytych małych punktów niż NN - chociaż mamy jedną mapę mniej.
Tak samo, małych punktów mieliśmy o jeden więcej w meczu z CDA ^^.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 23 sierpnia 2009, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oficialne wyniki Polish League United #1:


Niestety muszę zgodzić się ze Scooterem. W United aktywnie w klanach chce grać garstka, dlatego PLU 2, przynajmniej na chwilę obecną nie będzie. I tak, to pierwszy taki event na Polskiej scenie United na tak dużą skalę. Do tej pory za największe uchodziły kilkugodzinne eventy do 30-paru graczy. Chciałbym podziękować wszystkim graczom TMNF za aktywny udział w lidze! Jest to ewenementem, bo nigdy nie odbyło się to na taką skalę (tj. na turniejach do 3-4 graczy Nations się pojawiało przeważnie). Co do przyszłych turniejów warto spróbować wystartować w jakiejś międzynarodowej lidze, choćby UL czy GC. Można stworzyć polski 'DreamTeam', który miałby całkiem duże szanse zająć nienajgorsze miejsce Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Niezbyt ciekawe zachowanie ze strony NN. Mogli powalczyć chociaż o urwanie choć jednej mapki NS co jest do zrobienia. Ale widać bardziej lubią NS niż CDA.


Przepraszam jeszcze raz, że popsuliśmy statystyki turnieju ale lepiej oddać w/o niż przyjść kompletnie w rozsypce. Niestety z 10os zapisanych większość jest na wakacjach, a cierpliwość NGT też ma swoje granice. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ojej, źle wpisałem wynik i złe wyniki się zrobiły w mojej tabelce ;d.
_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Arken2009
Jeździ konno


Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 40


PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trochę szkoda, że nie jest tak, jak w tabelce Bilusa. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

=HornET= napisał:
Cytat:
Niezbyt ciekawe zachowanie ze strony NN. Mogli powalczyć chociaż o urwanie choć jednej mapki NS co jest do zrobienia. Ale widać bardziej lubią NS niż CDA.


Przepraszam jeszcze raz, że popsuliśmy statystyki turnieju ale lepiej oddać w/o niż przyjść kompletnie w rozsypce. Niestety z 10os zapisanych większość jest na wakacjach, a cierpliwość NGT też ma swoje granice. :]


My przyszliśmy w rozsypce i wygraliśmy 2:1. Praktycznie na każdym meczu mieliśmy tylko 3 osoby i jakoś zajęliśmy to 4 miejsce. Zawsze jest szansa na wygranie mapy ale nie dowiesz się tego jeśli jesteś tchórzem, poddajesz się bez walki i nie przychodzisz na mecze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?