Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Republika Herbaciana City Project
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 19:47    Temat postu: Republika Herbaciana City Project Odpowiedz z cytatem  

NBlast presents:
Republika Herbaciana City Project



Stało się. 2 czerwca Republika Herbaciania i X-Treme X-Drifters łączą siły w walce o najwyższe miejsca w turniejach na polskiej scenie Trackmanii. Jednak Republika jako miejsce wcale nie znikła. Znajdująca się w Herbacianej Dolinie miasto, stało się jednym z dwóch ośrodków mieszkaniowych graczy Extremalnych Herbatek (Drugim jest XX Island).

Nareście. Po 4-miesięcznej pracy jestem gotów zaprezentować wam moje dzieło. Jest to pełniwymiarowa, prawdziwa i przebadana genetycznie Republika Herbaciana. Traskę tworzyłem je jeszcze na długo przed wspólną fuzją, więc było już za późno na radykalne zmiany. Dlatego trasa stała się swoistym "muzeum" teamu Republiki Herbacianej. Informuje też że jest to dopiero pierwsza z dwóch planowanych tras-miast (drugim będzie miasto XXów).

Download:

> Paczka A
Zawiera: Główną trasę: XX » Republika Herbaciana ; Preloader oraz 12 tras towarzyszących wydzielonych z oryginału.
Trochę instruktarzu: najpierw musicie uruchomić preloader. Dzięki temu ściągniecie całą potrzebną muzykę i obrazki, bez czekania już w samej trasie.
> Paczka B
Zawiera: Główną trasę i Preloader
To samo co wyżej, tyle że bez tras towarzyszących.
> Paczka C
Zawiera: Wszystko co paczka A, tyle że od razu wyposażona w wszelkie potrzebne mediapliki.
Osobiście nie polecam tej paczki, gdyż w czasie testowania często nie uwalniała mnie od ściągnięcia jednego utworu i znaków. Dla tych co zdecydują się na tą wersją, polecam jeszcze na chwilę wejść do Preloadera, aby "dograć" resztę plików.
> Lista Adresowa RHC
Lista wszystkich obiektów w Republice - idealna jeżeli szukasz danego miejsca.

Co Republika oferuje zwiedzającym?

Nad Republiką pracowałem tak długo, bo chciałem w niej umieścić dużo więcej atrakcji niż w normalnej trasie. Co można więc z moim tworem zrobić?

a) Zwiedzanie - Republika to nie tylko parę pozlepianych ze sobą bloczków. Znajdują się w niej m. in. domy tych co dla Republiki jeździli. Do każdego można wjechać i poczytać krótki opis danej osoby pióra Bilusia (dostępny tak gdzie przed nazwą miejsca znajduje się szary wskaźnik). Można też odwiedzić parę miejsc znanych z dawnego forum, gdzie narodziła się Republika.

b) Zdobywanie osiągnięć - To nie żart. Na tej trasie zaimplementowałem popularne aczki. Osiągnięć do zdobycia jest 6 i każde z nich odblokujemy wykonując pewne zadanie. Oto lista osiągnięć do zdobycia:

1) Doktor Wilson - Znajdź Lvl8 Oriona i przesiedź w nim 20 sekund
2) Mokra Jazda - Osiągnij prędkość 19 węzłów na wodzie lub pod wodą
3) Wyskok na Miasto - Wyskocz z prędkością 200kmh z dachu Oriona
4) Włamanie - Dostań się na prywatny ratuszowy ogródek Bilusia i Loxa
5) Lvl 5 - Odnajdź Level 5 Oriona
6) Co? - Znajdź ciekawy banner wokół terenu republiki


c) Zabawa terenowa - czyli po prostu ukończenie trasy. Aby to zrobić, wystarczy przejechać przez 6 checkpointów rozłożonych po całej Republice (punkt w uniwersytecie się nie liczy) i wrócić na metę. W każdym momencie mozna podejżeć lokalizację checkpointów w punkcie informacyjnym. Dla tych co wykonają to zadanie czeka outro.

d) Trasy towarzyszące - Korzystając z Republiki stworzyłem 12 różnych tras wydzielonych na jej terenie. Jeżeli tylko masz na to ochotę możesz przejechać się po nich, jeżeli tylko je ściągnąłeś

e) Dediznak - 5 z 12 tras towarzyszących RHC to trasy o GP Republiki Herbacianej. W samej republice znajduje się megatablica z wynikami. Trafiają na nie najlepsze czasy Dedimanii z każdego typu trasy. Więc jeżeli chcesz być widocznym przez innych - walcz o pierwsze Dedi!
Notka: Dediznak ma tendencje do nie odświeżania się. Poczekaj chwilę lub opróżnij folder cache Trackmanii (C:\documents and Settings\AllUsers\Dane Aplikacji(folder ukryty)\Trackmania\cache) aby się odświeżył

Twórcy:
NBlast - Główna konstrukcja, MT, znaki specjalne i trasy towarzyszące
Biluś - Opisy miejsc i osób, betatesting i wsparcie
Mtik - Betatesting
Outsider - Betatesting
Keycam - Pierwotny pomysł
Tomek0055 - Serwer FTP
Floccus - serwer konkursowy (patrz poniżej)

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w ten projekt Smile

Konkurs/Turniej

Korzystając z premiery RHC postanowiłem zorganizować konkurs opierający się na trasce. Informacje o nim przekaże, za chwilę w odpowiednim wątku TUTAJ. Zapraszam do udziału Smile

_________________


Ostatnio zmieniony przez «RH» NBlast dnia 26 sierpnia 2009, 12:53, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No bardzo fajno Smile Tylko ta muzyka taka smutna Sad


PS: Szkoda że odszedlem z RH. Bo teraz nie mam nawet własnego skrawka w republice Sad. Nikt już nie pamieta jak was wspieralem gdy mieliscie się rozpasce Sad((( <płacze>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja dorzucę 2 słówka jeszcze od siebie: jak mi NBlast pierwszy raz pokazał trasę to komp się zbuntował i zrobił tak zwanego resa, więc każdemu kto ma słabego kompa zalecam obniżenie detali troszkę Smile a tak poza tym to GJ Nblast naprawdę wielkie GJ!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już to pisałem, ale powtórzę: NBi, jesteś wielki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chyba zainstaluje tmn, żeby to sprawdzić. Pomysł świetny!
_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielkie dzięki za willę z basenem i sklep z cegłami.

Wyszło świetnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 sierpnia 2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kod:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1684365#auto

Jakby ktoś chciał awarda dać ;d.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?