Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
CyberArena36i6 - kwalifikacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 04 września 2009, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh czyli teraz Wy będziecie mieli latwiej, a Ci gracze, ktorzy się dostali na WCG i tam będą starali się jak najlepiej reprezentowac swoje teamy, a w Chinach nasz kraj, będą mieli ciezej, gdyz będą musieli jakas czesc czasu poswiecic na trasy Ordonka, zamiast jak najlepiej przygotować się na Wawe. No ale coz zrobić. Wszystkim się nigdy nie dogodzi. No i nie piszcie, ze mogli się nie zapisywac na kolejny turniej, gdyz tak samo mozna powiedziec do Was.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 września 2009, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skejt, od poczatku. Moglbym tu znow walnac coś mega nieskromnego, ale napisze tylko tyle lubie rywalizowac i zbierac doswiadczenie grajac, dlatego 'startuje w 5 turniejach naraz'. A rozwoj gry na pewno nie polega na mniejszej ilosci turniejow na coraz to nowszych (pozwole sobie zauwazyc ze czesto tez coraz slabszych) mapach byle tylko ktos komu raz w roku się zachcialo zagrac, bo pula się wydaje fajna, się podobalo. Turnieje nie sa i nie będą organizowane pod takich ludzi, tylko pod tych ktorzy startuja z wieksza czestotliwoscia Smile Chyba ze organizatorem jest Cip(a) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 września 2009, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie bardzo rozumiem wasz tok rozumowania. No ale ok, niech będzie ,że jeśli jest wcg, to turnieje mają być na trasy wcg, bo najlepsi chcą sobie pograć na trasach które i tak już umieją.
Szadoł, nie gram dla nagród, bo i tak nie mam szans. Ale nie widzę nawet najmniejszego sensu trenowania tras wcg, skoro wy już je macie w paluszku.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 04 września 2009, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Turnieje nie sa i nie będą organizowane pod takich ludzi, tylko pod tych ktorzy startuja z wieksza czestotliwoscia Smile Chyba ze organizatorem jest Cip(a) Very Happy


Czyli ktoś kto chce zagrać na turnieju w październiku ma trenować całe wakacje na inny turniej żeby mieć jakieś szanse w następnym ??
Rozumiem Ci co pojadą na WCG (8 osób) niestety nie będą mieć czasu na wytrenowanie dodatkowych 2 map , ALE , czasami po prostu trzeba wybrać między jednym a drugim, bo jeśli tak jak mówisz to PL8, PITMC, i inne turnieje w ciągu roku zróbmy na mapach z WCG lub STC , żeby przecież nie trenować co chwile map nowych ... a na pewno wzrośnie rywalizacja.

Nie wiem jakie są nagrody na WCG , ale wyjazd do Chin + coś jeszcze pewnie , chyba jest lepszy od koszulki 36i6, doładowania itd. i gdybym się dostał do finału to nawet bym nie myślał o żadnym innym turnieju tylko w tym WCG starał się jak najlepiej wypaść.


tak jak napisałem : każdy ma racje ... ale wyrazić własną opinie zawsze wolno, a niech już organizator zrobi jak mu się podoba(lub sugerując się wiekszością , nowymi pomysłami itttttd. )

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04 września 2009, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

uwielbiam flejmy, gogogogo skt ftw!

imo na wszystkie turnieje mozna by wsadzic mapki z PL2, przeciez co to za roznica? Rolling Eyes

ktos kto wymyslil, zeby na PL za każdym razem dawac inne mapki jednak wiedzial co robi, skoro w ESLu, PL, STC/NC zawsze sa nowe mappacki Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 września 2009, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta napisał:
Czyli ktoś kto chce zagrać na turnieju w październiku ma trenować całe wakacje na inny turniej żeby mieć jakieś szanse w następnym ??


Ty pytasz tak a ja spytam, czy jeśli chce zagrac na turnieju 'z pula 1200 zl' to musze spedzac kolejne doby na treningu zeby miec szanse, podczas gdy od 3 miechow gram tylko o 'prestiz' na mapach ktore treni caly swiat???

Zgadnij czy organizator stanalby po mojej czy Twojej stronie Smile

@Seque - oczywiście zbierajac do kupy trzecia z rzedu preselekcje mapki od Polakow od razu wywalalem, a adminom kazalem zmienic regulamin zeby stworzyc 1 mappack w którego sklad wejdzie 5 tras:) Radze rozroznic wreszcie LIGE i to DRUZYNOWA od TURNIEJU INDYWIDUALNEGO, który na dodatek ma trwac 2 tygodnie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Metex
Jeździ konno


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 61


PostWysłany: 04 września 2009, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta napisał:

Nie wiem jakie są nagrody na WCG , ale wyjazd do Chin + coś jeszcze pewnie , chyba jest lepszy od koszulki 36i6, doładowania itd.


Wolę dostać doładowanie, niż zapłacić za pociąg, nocleg i jeszcze nic nie wygrać, bo nagrody dostaje top3. Ogólnie nie komentuje wyboru map, bo jestem głupi i nie mam zdania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 września 2009, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No k**wa, sorry ale jak dla mnie twoje rozumowanie jest naprawdę głupie Smile Nie obraź się za to, ale wydaje mi się że na prawdę gadasz głupoty.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Metex
Jeździ konno


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 61


PostWysłany: 04 września 2009, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam nadzieję, że to nie było do mnie, bo skomentowałem tylko prawie nie związany z tematem fragment postu Psikuty i nie komentuje wyboru tras. Nie było mnie w dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 września 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie, to było do szadoła Razz
Nie będę kolejny raz rozwijał swojej wypowiedzi, bo nie ma sensu pisać ciągle tego samego.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 04 września 2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.speedyshare.com/921182718.html Mapa na kwali, serwer otwarty będzie od 24.00

Kod:
tmtp://#join=cyberarena


Jak by coś komus nie dizalalo to gg.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 04 września 2009, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Metex napisał:
Psikuta napisał:

Nie wiem jakie są nagrody na WCG , ale wyjazd do Chin + coś jeszcze pewnie , chyba jest lepszy od koszulki 36i6, doładowania itd.


Wolę dostać doładowanie, niż zapłacić za pociąg, nocleg i jeszcze nic nie wygrać, bo nagrody dostaje top3. Ogólnie nie komentuje wyboru map, bo jestem głupi i nie mam zdania.



Laughing Mieteks (o miałem Ci coś przypomnieć na gg z dawnych lat Razz) ,
racja - nie wziąłem tego pod uwagę akurat Mad ...

ogólnie to jak mówiłem każdy ma trochę racji Smile

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 04 września 2009, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dawać servaaaaa! Very Happy
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 04 września 2009, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Serw nawet i jest gorzej z hasłem do niego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 04 września 2009, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

widze, że nie opłacało się czekać. Mad
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
skopol
Jeździ konno


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 56
Skąd: Ślunsk

PostWysłany: 05 września 2009, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ja tez nie dostałem hasła Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 05 września 2009, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam, za opóźnienia niestety znowu TP.SA > all.
Nie mialem dostepu do netu, ale już powinniście mieć wszyscy hasła na gg.

!! PROSZĘ NIE DAWAĆ NIKOMU HASŁA !!

Jest ono wprowadzone by usprawnić rozgrywki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zduninho
Jeździ konno


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 85
Skąd: Przytoczno

PostWysłany: 05 września 2009, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Vip ja jeszce nie mam hasełka a ma czas do poniedziałku wiec chciałbym trochę pojeździć...
_________________
Liga typerów



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 września 2009, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakby ktoś chciał to na http://i-shell.pl można podejrzeć locale na serwie (podobnie jak na WCG).
_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?