Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wyzywam Cie !
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vox populi
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Cze 2009
Ostrzeżeń: 4
Posty: 166



PostWysłany: 05 września 2009, 1:56    Temat postu: Wyzywam Cie ! Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czy był taki temat, ale szukał i nie widze. Temat bardzo popularny na innych forach tm w innych krajach a mianowicie Challenge you !
Polega to na tym ze jedna osoba robi jakiś czas i podaje do tego linka, nastepna osoba musi pobic ten czas i zaproponowac swoja trase i wyzwanie. Umówmy się ze jeżeli przez 3 dni czas nie zostanie przez nikogo pobity poprostu nastepna osoba daje kolejna trase bez napisanego zrobione i czasu:ja zaczne.

tmtp://#score=Abradab:Minitech+%7cPink%7c+:21140:C2F82AEA

chyba musze tez podac link do trasy oto i on -> http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=554361

ps. nastepna osoba która pobije pisze zrobione i podaje swoj link jeżeli przez 3 dni nikt nie pobije poprostu daje swoj link bez "zrobione"
ps2. jeżeli temat już był albo się nie podoba proszę o usuniecie tematu bez zadnych konsekwencji wobec mnie
ps3. a i 3 punkt uwazam ze wazny na innych forach tego nie robia ale w polsce mozna piszesz zrobione i podajesz swoj czas np. w tym wypadku zrobione 21.13 i link do swojego wyzwania oczywiście

Wzor poprawnego wyzywam cie powiedzmy nastepna osoba po mnie jest Gienek:

Zrobione 21.13

tmtp://#score=Gienek<twoja nazwa trasy>powiedzmy Very Short *138*

http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1508241


A tu wzór gdyby się komus nie udalo pobic mojego czasu:

tmtp://#score=Gienek<twoja nazwa trasy>powiedzmy Very Short *138*

http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1508241


NA każde WYZWANIE JEST MAX 3 dni patrzymy na date postu poprostu poprzedniej osoby. uscislajac widze ze będzie narazie to zle szlo bo już leon napisal PATRZYMY NA DATE POSTU W KTORYM JEST WYZWANIE CZYLI W TYM WYPADKU NA MOJ 1 POST W TYM TEMACIE


Ostatnio zmieniony przez Vox populi dnia 05 września 2009, 2:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 września 2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja uwazam, ze to nie jest zly pomysl, dlatego usuwam wszystkie posty niezwiazane z tematem

proszę o brak spamu, w sb mozna, w offtopie mozna ^^

a panu abradabowi zalecam, zeby nie uzywal tyle caps locka

@Maxer: z tego co widze to nie sa jego mapy ; d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?