Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Statystyki Neobux
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiedzmy, że wiem ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
P4G ziomq
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Swidnica

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja po dluzszych zastanowieniach doszedlem do takiego wniosku:

wynajmowani referowani sa uzywani przez parę osob!!!
dlaczego?
-nie wierze w to ze ktos majacy golden klika raz na 3 dni 15 reklam...
-nie wierze ze ludzi klikaja regularnie tylko jedna reklame, bo to by im nie dawalo zadnego zarobku
-ogolnie nikt mi nie wmowi ze ktos ze na 600 osob tylko parę przekracza tak latwa do zrobienia granice sredniej 4.0(i to zawsze tylko golden)
-na neobux(w przeciwienstwie do palmbuxa) zawsze sa ludzie do wynajecia, co jest niemozliwe przy tak niskiej cenie za jednego refka

zalety:
-neobux rosnie w sile i zawsze będzie wyplacal Smile
-nigdy nie zabraknie referowanych Very Happy

wady:
-bez konta golden i referowanych znikoma szansa na zarobek

P.S. jeśli jest tak jak mysle, to zrobili przekozacki skrypt, który zapewni neobuxowi niesmiertelnosc i bogactwo!

ale się rozpisalem Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Według mnie to że wynajmowani poleceni są używani przez parę osób to norma w skryptach reklamowych tylko, że mimo wszystko każdy dostaje dokładnie tyle ile wyklikają te osoby.

Dlaczego tak myśle ?

Jest na neobux taki Pan z Brazylii, który jest od samych początków neobux'a i podawał swojego najlepszego poleconego który klikał mu 20-24 reklamy dziennie. Jak się okazało w kolejnych postach ktoś wrzucił tego samego poleconego i również miał dokładnie taki sam wykres...

Dlatego też sądzę, że nie ważne jest ile osób ma tego samego refa. Każdy dostanie tyle ile on wyklika :-)

A że słabo klikają to już jest norma... Na golden trzeba się przyzwyczaić do średniej 1.0 do 1.9 przy 500 poleconych, im wyżej trzeba się strasznie starać i mieć naprawdę dobrą strategię żeby utrzymać dobrą średnią i zarabiać.

Jak już mamy sporo refów, to przede wszystkim polecam włączyć autopay i przedłużać sobie najlepszych refów na 90 dni, bo wtedy mamy ich tak naprawdę na wieczność Smile A koszta się w magicznie szybkim tempie zwrócą.

Na Palmbux i na Incrasebux są zajefajni poleceni, no ale jakoś mniej im ufam. :-P

Chociaż z Incrase wypłacilem już naprawdę sporo i ta strategia admina z "inwestuj i wypłacaj 100% + inwest" jest bardzo trafna i Adminowi nigdy nie zabraknie pieniędzy na wypłatę klikającym. Tylko żeby adminom się to nie znudziło kiedyś.... No ale jak ktoś dużo zarabia na takich rzeczach to raczej interesu pilnuje i powiększa zyski.


Pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
мЯτ Chmielu
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 148


PostWysłany: 15 czerwca 2009, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack napisał:
Na Palmbux i na Incrasebux są zajefajni poleceni


tylko szkoda, że mi nie klikają ani tu, ani tu

mając 3 referów na palmbuxie, jeżeli już w ogóle kliknęli, to łączna suma ich kliknięć wynosiła 4 reklamy

na incrase raz na tydzień dostaję 8 kliknięć, nawet nie wiem czy się zaliczają, bo do statystyk refera się nie dodają. ;/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 11 lipca 2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hack!!! jak to wygląda? bo normalnie można by myśleć że nas okradasz z niezłej kasy ;D
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 11 lipca 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja wypłaciłem sobie na konto bankowe 25 zeta i mam dość buxowania ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 11 lipca 2009, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yo Smile nie mam takiego zamiaru nikogo okradać Wink

Idzie w sumie tak dosyć nudnawo bo średnia 0.9-1.0 co każdy dzień to taka lipa i ciągle wymieniam poleconych i ciągle ich przedłużam...

No ale co jakiś czas jak ich wymieniam to się trafia dobry golden/emerald więc nadrabia troszku Wink

W każdym razie do wykorzystania w obecnej chwili jest 65$ dla Red'a na turnieje.

Idzie to wolno niż przypuszczałem... powód ? wakacje...

jeżeli chodzi o poleconych z linka to zostało...hmm... 33 osoby z tego 15 aktywnych... Sad

Troszkę to wszystko osłabło...

No ale nic trzeba brnąć dalej Smile

Będzie tego mniej niż wszyscy przewidywali no ale przynajmniej te 190 zł na jakieś nagrody są Wink



Tak nawiasem mówiąc jeżeli ktoś przestał, i nie chce już klikać dla siebie to może po prostu poklika dla TMPL ;>?


Rejestracja jest zawsze możliwa ;-)

Ajemek się zarejestrował ostatnio i GJ dla niego.


Pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 10 września 2009, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yo Smile Witam po dłuższej przerwie nie odzywania się na forum :-P

Muszę was zmartwić, ale to co dziś pokazali poleceni wypożyczeni zmusiło mnie do pokazania wam jak lipnie kręci się teempelowski interes...




Zostało 26 dni do końca konta golden i powoli zastanawiam się nad przyszłością tego klikania mimo tego, że zyski są, ale bardzo powolne głównie przez to jak klikają wypożyczeni.


Najlepsze jest to, że był moment w którym już było zaledwie 70 poleconych podczas wakacji. Ale udało się jakoś przyoszczędzić, przy okazji zainwestować trochę z konta voyager z klikania poleconych z tmpl. W tej chwili jest 196 poleconych wypożyczonych o dziwo, no ale kliknęli dzisiaj zaledwie 67 reklam ( zresztą sami widzicie na obrazku)...



P.S Obecnie szukam ISP który mi zaoferuje stały adres IP do nowego domu bo bez tego była by lipa z klikania, a nie będę przecież codziennie rodziców odwiedzał ze względu na klikanie Happy heh ^^

Co myślicie ogólnie ?

Pozdro... ! Smile

(Dodano Czw Wrz 10, 2009 8:58 pm)
P.S2 No i zamierzam wrócić do gry, jak tylko będę miał dobrego ISP i dobre łącze Smile.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strona 20 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?