Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
GreenStyle by Sebik1992
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Oce? tras?:
Super! Wi?cej takich tras! (100%)
44%
 44%  [ 4 ]
Dobra trasa, godna polecenia. (75%)
55%
 55%  [ 5 ]
Mo?e by?, ale takimi trasami nie zrobisz kariery. (50%)
0%
 0%  [ 0 ]
Trasa kiepskiego Mapmakera, nic w tym ciekawego... (25%)
0%
 0%  [ 0 ]
To jest trasa?!? Beznadzieja! Lepiej poszukaj sobie innego zaj?cia! (0%)
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 18 grudnia 2006, 16:22    Temat postu: GreenStyle by Sebik1992 Odpowiedz z cytatem  



Moja najnowsza traska, ściągnijcie, przejedźcie oceńcie, jeśli wam się spodobała możecie nawet dać award! GG!

Tu możecie dodawać swoje komenty (lub na TMX):

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 grudnia 2006, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo fajna trasa

będziemy na niej na lounge room jeździć SmileVery Happy super Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 grudnia 2006, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie jest najgorzej, niezły wysiłek. Najpierw zacznę od screena - jest fajny. Ludzie często zwracają uwagę na screeny, im bardziej rozbudowany i ciekawiej zrobiony, tym lepiej. O samej trasie mogę powiedzieć, że jest dobra. Ale zastanawiam się, czy taka trasa, gdzie nie trzeba hamować powinna mieć dosłownie wszystkie części szybkie? Tutaj tego zabrakło na starcie, jest zbyt wolny. Na pierwszej pętli też mi nieco brakowało prędkości, ale jest OK. Następnie trochę jazdy po inflatable, przyjemna jazda po nich to duży plus. Później skok, do którego nie mogę się przyzwyczaić, ale pewnie dlatego, bo zagrywam w oldskoolowe Stunt GP, gdzie auto leci dużo krócej. No ale sam skok mi się podobał no i później to, co pogarsza sytuację. Offroadowy zakręt jest zbyt ostry, trudno złapać na nim dobry rytm pokonywania go. Później kolejna pętla i kolejna, również fajna jazda po inflatable, gdzie jednak jest jedna usterka, billboardy przy skoku pokazują mi, jakbym miał skakać na ukos, a trzeba skoczyć prosto. No i trasa kończy się szybkim finiszem. Wspaniale rozwijasz umiejętności w wykorzystywaniu MediaTrackera. Intro, GPS i outro są takie, jakie powinny być - dynamiczne i dość efektywne. Tutaj jednak też mam jedno drobne zastrzeżenie, konkretnie chodzi o in-game MT. Nie jest to zbyt ciekawa sytuacja, kiedy już bezpośrednio na pętli zmienia się kamera, mógłbyś zrobić to trochę wcześniej, żeby gracz mógł się przygotować.

W sondzie zaznaczyłem 75%, ale to było w zaokrągleniu. W rzeczywistości oceniam tę trasę o 2 procenty mniej - 73/100% (w porządalku)

[ Dodano Nie Gru 24, 2006 12:50 am ]

No i co tu mamy. Wink Drugi Polak w tzw. ShowCase w TM eXchange, no i prawie w "best of the week". BRAWA, widać że ta trasa osiąga sukces na świecie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 08 marca 2007, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

50/85%tRASA SPOKO

[ Dodano 08 Mar 2007, 19:13 ]
ALE POPRAWIAM 100/100% FAJNA JEST BO ZiElOnOjest

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?