Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Hybryda w okienku transferowym
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HYBRYDA
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Sikory

PostWysłany: 11 września 2009, 17:02    Temat postu: Hybryda w okienku transferowym Odpowiedz z cytatem  

Witam

Pewnie niektórzy z Was mnie znają jako śmieszny Cl z śmiesznego teamu <SP>... Team się nie utrzymał ponieważ nie było w nim wystarczającej ilości graczy, którzy aktywnie brali by udział w treningach. Z tego powodu postanowiłem sam wstąpić w szeregi profesjonalnego teamu. Po krótce się przedstawię.

Mam na imię Andrzej i mam 18 lat. W Trackmanię gram już ponad miesiąc i wydaje mi się, że osiągam niezłe czasy. Trasy na jakich gram to tylko i wyłącznie mini tech.

Moje przykładowe czasy na 2 mapach z turnieju 36i6 które znajdowały się na stronie głównej tmpl to

CyberArena36i6-Ordon-1 - 00'58''97
PhilTech2 - 00'53''68

Jeżeli ktoś jest zainteresowany moją osobą to proszę napisać info w tym temacie bądź na moje gadu gadu (15756159)

_________________
HYBRYDA POWER!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 września 2009, 17:28    Temat postu: Re: Hybryda w okienku transferowym Odpowiedz z cytatem  

HYBRYDA napisał:
Trasy na jakich gram to tylko i wyłącznie mini tech

HYBRYDA napisał:
CyberArena36i6-Ordon-1 - 00'58''97
PhilTech2 - 00'53''68


n/c.
Gwoli wyjaśnienia: Trasy minitech ~30s. Trasy tech ~1min.

Powodzenia w rekrutacji Hybrydo, zważywszy, że nie ma drużyn grających na mini techach w Polsce (jak jest to dajcie mi znać, też dojdę, bo ómjem minitechy) Smile Turnieje również grane są na techach, nie minitechach, więc możesz mieć kłopoty, jeśli nie zmienisz swoich preferencji (w tm, nie seksualnych, Wy zboczeńcy ^^)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
HYBRYDA
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Sikory

PostWysłany: 11 września 2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

napisałem ze tylko i wyłącznie to mini techy... trochę źle to ująłem ;p to nie znaczy ze nie umiem i nie gram na innych mapach... po prostu największą przyjemność z gry mam grając na mini Wink
_________________
HYBRYDA POWER!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 września 2009, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, o co Ci chodziło, ale po prostu tak mnie to raziło w oczy, że musiałem ^^ Poza tym, nie każdy musi wiedzieć, co autor miał na myśli, niech lepiej wszystko jest clear as glass Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 11 września 2009, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm Hybryda ja bym Ci chętnie dał szanse bo umiesz lepiej jeździć ale u nas kupa ludzi już Razz
Może gdybyś poprawił czasy na jakieś bociarskie to by się pomyślało.Anyway możesz napisać zawsze u nas na forum http://xxteam.nmj.pl/index.php :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
HYBRYDA
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Sikory

PostWysłany: 11 września 2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nomercy napisał:

Może gdybyś poprawił czasy na jakieś bociarskie


Tzn gdybyś sprecyzował jaki czas konkretnie na tych mapach jest bociarski to był bym Ci wdzięczny Wink

_________________
HYBRYDA POWER!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 11 września 2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

napisz podanie na http://bq.tmpolska.com/news.php może się okaze ze BQ jest teamem którego potrzebujesz a Ty jesteś zawodnikiem którego my potrzebujemy Smile
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 11 września 2009, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Tzn gdybyś sprecyzował jaki czas konkretnie na tych mapach jest bociarski to był bym Ci wdzięczny Wink

Nie znam bociarskich, ale regular na 52.4x-52.6x na PhilTechu2 jest w miarę rozsądny.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 11 września 2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

^^^^^ - w przypadku tych którzy lubią takie mapy. ;D dla mnie robienie 52 by starczyło. ;d na mojej regular 55/56. ;p
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?