Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
3 Extreme Racing mapy!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamioool
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 7


PostWysłany: 16 września 2009, 13:14    Temat postu: 3 Extreme Racing mapy! Odpowiedz z cytatem  

Witam, zamieszczam tutaj swoje trzy mapki, szalona jazda Very Happy Uważam je za bardzo udane - czekam na komentarze Smile Pozdrawiam.

http://rapidshare.com/files/280845482/MapyByAntylol.zip.html
lub
http://www.megaupload.com/?d=I1LUZ07A

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 16 września 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie masz bladego pojęcia o robieniu map wiec zaniechaj tego czynu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kamioool
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 7


PostWysłany: 16 września 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OHH! Ta pieprzona wrogośc - prawie mnie przekonałeś. Jeśli nadal masz jakiś problem to pokaż swoja pierwsza mape wtedy pogadamy ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 16 września 2009, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widzę że już wiesz wszystko i wybacz że cię pouczę ale mapki raczej wstawiaj na http://tmnforever.tm-exchange.com/ ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 16 września 2009, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kamioool napisał:
OHH! Ta pieprzona wrogośc - prawie mnie przekonałeś. Jeśli nadal masz jakiś problem to pokaż swoja pierwsza mape wtedy pogadamy ....


wez mi się tutaj nie rzucaj jak deska w kiblu szczeniaku bo wystawiajac takie g*wno musisz się liczyc z krytyka jak najbardziej uzasadniona

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 16 września 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o kurde.. mam nadzieje ze inne rzeczy w życiu nie wychodza ci rownie ''dobrze'' co robienie map...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 16 września 2009, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie udzielam się często na tym forum ale krew mnie zalała jak zobaczyłem te mapki i muszę przez to coś napisać. Skoro nie masz bladego pojęcia o trackmani a mapki Ci się wydają fajne to jesteś w błędzie. Może nie jestem jakimś tam masterem w tej grze, ale ocenić dobrą mapkę umiem. Trackmania to nie jest zwykła samochodówka. W tej grze się liczy drift i żeby mapa była przyjemna musi go być dużo. W tych mapkach wcale go nie ma oprócz pojedynczych, przypadkowych zakrętów. Milion turb i za nimi dziwny jump nie są przyjemne. Nabierz trochę skila, doświadczenia w tej grze (Jako takie drifty.) i wtedy zajmij się robieniem map. Co do pretensji, że ktoś krytkuje mapy. Powinieneś się z tym liczyć wstawiając tu te mapy. Poza tym nie wiedziąc kto to jest szopek wnioskuję, że jesteś noobem. Szopek nie jest może jakimś wybitnym maperem (bo się tym nie zajmuje), ale mapę dobrą jestem na 100 % pewien, żeby potrafił jakąś zrobić. A co do szopka spokojnie. Pomyśł zanim coś napiszesz, bo kolejny agresywny tekst pobudza następny. Ja bym na twoim miejscu raczej z delikatną ironią coś dogryzł.
Pozdrawiam all

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 16 września 2009, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podstawą do tworzenia jakiej kolwiek mapki są jakieś umiejętnosci w graniu, tak aby dobrać prędkość do zakretów czy skoków. Pod żadnym względem nie są to dobre trasy. Proponuje nauczyć się grać na poziomie w skali 3/10 i wtedy zrobić coś po którym spokojnie da się przejechać bez słowa 'ja pi***olę'.
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 września 2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zaintrygowaliście mnie Very Happy Aż ściągnę Happy

Edit: przesadzacie, mapki są po prostu do dupy, a nie bardzo do dupy Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 16 września 2009, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarosiek napisał:
Nie udzielam się często na tym forum ale krew mnie zalała jak zobaczyłem te mapki i muszę przez to coś napisać. Skoro nie masz bladego pojęcia o trackmani a mapki Ci się wydają fajne to jesteś w błędzie. Może nie jestem jakimś tam masterem w tej grze, ale ocenić dobrą mapkę umiem. Trackmania to nie jest zwykła samochodówka. W tej grze się liczy drift i żeby mapa była przyjemna musi go być dużo. W tych mapkach wcale go nie ma oprócz pojedynczych, przypadkowych zakrętów. Milion turb i za nimi dziwny jump nie są przyjemne. Nabierz trochę skila, doświadczenia w tej grze (Jako takie drifty.) i wtedy zajmij się robieniem map. Co do pretensji, że ktoś krytkuje mapy. Powinieneś się z tym liczyć wstawiając tu te mapy. Poza tym nie wiedziąc kto to jest szopek wnioskuję, że jesteś noobem. Szopek nie jest może jakimś wybitnym maperem (bo się tym nie zajmuje), ale mapę dobrą jestem na 100 % pewien, żeby potrafił jakąś zrobić. A co do szopka spokojnie. Pomyśł zanim coś napiszesz, bo kolejny agresywny tekst pobudza następny. Ja bym na twoim miejscu raczej z delikatną ironią coś dogryzł.
Pozdrawiam all


jak już napisalem, jeżeli ktos zamieszcza tu mapy, to musi się liczyc z tym ze będą one oceniane, krytykowane. Mapy ktore zrobil kolega, sa poprostu chujowe jak poranek niedzielny po sobotniej imprezie, a kto mnie zna to wie ze zawsze mowie prosto z mostu Smile)

po Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze madry i ogarniety z Ciebie człowiek

pozdrawiam Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 16 września 2009, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mapy sa poprostu boskie ! az mi się zygac chcialo jak pojezdzilem na nich 2min...
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 16 września 2009, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no mapki konkret Very Happy Very Happy nawiązując do słów Jareckiego - pojeździłem chwile i cały czas "ja p***dole" samo cisnęło mi się na usta.

Może się nie znam, ale nie lubię mapek na których mam problemu typu: "czy podczas skoku wcisnąć hamulec żeby nie przelecieć nad CheckPointem?" "


najpierw ogarnij grę kolego, znajdź choćby serwery MINI i zobacz na czym się tam jeździ a następnie wyciągnij wnioski i zaskocz nas czymś błyskotliwym....

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 16 września 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurde az mnie kreci zobaczyc te mapy Very Happy Ale zonk bo w pracy siedze ale jutro obadam Very Happy
@Szopek n/c Laughing Potrafisz czlowieka ubawic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 16 września 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coś powiem... Poziom trasy liczy nietylko się od wyobraźni ale także od umiejętności gry w TM i pewnej znajomości "jak budować trasy"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?