Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PWJ na 200%
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Laughing Out Loud
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 13 września 2009, 16:20    Temat postu: PWJ na 200% Odpowiedz z cytatem  

http://www.wykop.pl/ramka/230454/policja-was-jebie-na-200-procent
Riposta co do dzieciaków krzyczących jp na 100%

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 13 września 2009, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra odpowiedz dla przyjebanych małolatów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 13 września 2009, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o! muszę to wydrukować i po mieście porozwieszać Very Happy bo to "JP" mnie już irytuje... Neutral
_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 13 września 2009, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
The Truth
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 242


PostWysłany: 21 września 2009, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie lubie policji (a szczególnie drogówki), ale krzyczenie i pisanie po blokach JP to faktycznie debilizm.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 21 września 2009, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zwłaszcza, że robią to 12-14 latki, które chłoną wszystko co daje im internet. Rozbrajają mnie zdjęcia na n-k z koszulkami, tatuażami i innymi pierdołami z JP. Jak zrozumieją swoją głupotę to będzie za późno. Tatuaż sobie łatwo zrobić, ale trudniej usuńąć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 września 2009, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ooo nie Zbakany przepraszam Cię bardzo ale ja również posiadam koszulkę JP z wielkim CHWDP z tyłu... chodze w niej normalnie po mieście koło policji i wgle... nawet na przesłuchanie w niej poszedłem.... zrobili mi cośCo? a no nie Wink fakt przesadą jest to wykrzykiwanie tego przez 12 latków... jeśli chcą pokazac jakimi są kozakami to niech zadzownią na 997 i podadzą swoje prawdziwe dane a potem krzykną JP na 100% albo niech wejdą na komisariat w koszulce JP tak jak ja to uczyniłem... tak uważam się za kozaka z tego powodu ale i jednoczeście za głupka bo niezły mandat mogli mi wjebac...
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 21 września 2009, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A teraz Panie Słowik taki oto scenariusz:
- okradną Ci dom
- ukradną telefon/samochód
- pobiją/zabiją/zgwałcą kogoś z rodziny

Hmm? Pewnie na policję. Jak wtedy pójdziesz w takiej bluzie to będziesz kozak Wink A ja wtedy na miejscu policjanta gdybym Cię np. pamiętał kazałbym Ci ssać sobie chuja po same jajca, wtedy dopiero zająłbym się Twoją sprawą Wink)


Ostatnio zmieniony przez Maybe. dnia 21 września 2009, 22:40, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 21 września 2009, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maybe. napisał:
A ja wtedy na miejscu policjanta gdybym Cię np. pamiętał kazałbym Ci ssać sobie chuja po same jajca, wtedy dopiero zająłbym się Twoją sprawą Wink)


rozj**ałeś mnie na lopatki a to zazwyczaj moja działka ;d gg !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 września 2009, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
Maybe. napisał:
A ja wtedy na miejscu policjanta gdybym Cię np. pamiętał kazałbym Ci ssać sobie chuja po same jajca, wtedy dopiero zająłbym się Twoją sprawą Wink)


rozj**ales mnie na lopatki a to zazwyczaj moja działka ;d gg !



mnie też rozjebałeś xDDDDDDDDDDD

przy czym zauważyłbym też co jest napisane wokół JP....
NIgdy nie dam na policji bo mam dośc ambicji.... dla mnie JP nie oznacza tego że policja jest do dupy... tylko to że w życiu np kumpla bym nie sprzedał na szkiełach... 3 skrajne przypadki to gwałt, zabójstwo lub pobicie osoby w podeszłym wieku.... szczególnie to pierwsze, wtedy sam bym go zakurwił ;/

ale dlatego też piszę iż beznadzieją są te napisy na murkach, ławkach etc... bo większośc tych którzy to piszą widzą w tym tylko słowa jeb** POLICJE sialalala Policja jest do dupy i nic więcej, nie rozumieją nawet o co w tym chodzi ale robią to bo tak nauczył ich internet,ulica,kumple etc...

co do przykładów, Twój kumpel okrada jakiś samochód np z radia, biorą Cię na świadka i co??? sprzedasz kumpla Co? wpierdolisz kumpla w bagdo bo ukradł radio???

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 21 września 2009, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Maybe: Mr. Green Mr. Green Mr. Green

@Słowik: a czym Ty się różnisz nosząc idiotyczną koszulkę od tych 12 latków co wykrzykują JP. Nie uważaj się jedynie za głupka za to, że mogli Ci mandat wlepić...

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 21 września 2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak się ma kumpli, którzy kradną radia, to sorry. O.o

Wyobraź sobie, że jakiś kumpel jakiegoś gościa kradnie Ci z auta radio. I co? Tylko Bóg może mi oddać radio?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 21 września 2009, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:

co do przykładów, Twój kumpel okrada jakiś samochód np z radia, biorą Cię na świadka i co??? sprzedasz kumpla Co? wpierdolisz kumpla w bagdo bo ukradł radio???


Dumny jesteś przytaczając takie przykłady? Ale pozostaje się częściowo cieszyć z takich ludzi jak Ty. Zmniejszy się konkurencja na rynku pracy w Polsce.

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 22 września 2009, 5:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahaha Very Happy Się rozwinęło ;d
Pamiętam sytuacje z przed roku, mam znajomego co też zapyla w tych koszulkach prosto, molesta jp itp. i też wielki kozak przy ludziach co to nie on, jebać psy. I piliśmy w centrum miasta rok temu pifo, i co? Wpadają policjanci, podchodzą a kumpel w płacz bo przypał w domu będzie miał Neutral do tej pory się z niego śmieje.

A co do słowika.
Nie rozumiem czemu nosisz koszulkę z napisem jp. Bo nie wydasz kolegi? A co do tego ma jp? To czy wjebiesz kolege jak kogoś pobije, czy nie to twoi znajomi powinni wiedzieć. Nie trzeba tego obrazowo pokazywać, chyba że twoje otoczenie ma downa. I nie myśl że się dużo różnisz od tych 2lata młodszych od Ciebie megamadafaka20kiloważe jp.
Co do koszulki na komisariacie, to gratuluje głupoty... Ja bym nie patrzył na konsekwencje na miejscu policjantów i wypierdolił z pięty w czoło.

Tak w ogóle, to kto wymyślił jp? Firma? rychu pe?
To są jeb*** bezmózgi, szczególnie rychu.
Pan rychu pe, idol 10-16latków w polsce, krzyczy jot pe. To znaczy że coś w tym jest, przecież to rychu. On sę wychował w biedzie, wiecie? Ostroooo co?? To tak jak my, też mieszkamy w bloku.
I tak 12latkowie mają g*wno w bani, słuchają debila który może i był biedny, ale biblioteki przed nim nie zamykali, i mógł spokojnie skończyć szkołę, jak każdy inny. Ale nie, woli śpiewać zjebane piosenki i być gangstaaaaa n1 w polsce ;e GG! naród jest z was dumny!

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 22 września 2009, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mikohn_vegas napisał:
Słowik napisał:

co do przykładów, Twój kumpel okrada jakiś samochód np z radia, biorą Cię na świadka i co??? sprzedasz kumpla Co? wpierdolisz kumpla w bagdo bo ukradł radio???


Dumny jesteś przytaczając takie przykłady? Ale pozostaje się częściowo cieszyć z takich ludzi jak Ty. Zmniejszy się konkurencja na rynku pracy w Polsce.



jeśli takie masz o mnie zdanie powiem tylko żę uczę się na kierunku Logistycznym i to nie źle Wink

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 22 września 2009, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jp to wymysł firmy. co do rycha, to mysle ze jest dobry w tym co robi, każda jego płyta jest czyms nowym, tekst często przemyślane, mądre. I nie przestane go słuchać bo zgwałcił psa, albo kopnal sąsiada.. Mam wyjabane kim jest w zyciu prywatnym, nie jest jakas moja inspiracja, i nie zamierzam go naśladować ale poprostu lubie jego muzykę. I tak wogule ci co zawsze zgrywaja największych jotpeeowcow, to się pierwsi rozdupcza... Ale tak bardziej niz policji nie lubie frajerstwa:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 22 września 2009, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja używam JPJP - Jebać Pokolenie JotPe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Laughing Out Loud Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?