Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jeśli WCG, to tylko z BVG
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 22 września 2009, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak sobie to czytam i drugi dzień papranina.Miałem tu nie pisać ale trudno się powstrzymać.
Tak się zastanawiam czy zrobić zrzutkę i kupić kwiaty i oficjalnie przy fotografie może kamerach (HSTV) pogratulować Szadołowi? Nie chcę sporów bo mnie to rybka co się wokół dzieje na scenie itd. Jednak żal Jakuba powala.Fajnie że chłopak wygrał czym potwierdził że potrafi pocisnąć ale.. Myślę że poważne gratulacje można składać jak wróci przynajmniej w top 10 z tych Chin.Teraz podnieta ale co będzie jak będzie 20 w Chinach?
Następnie Jakub nie płacz o adminowanie itd. Mnie też wyjebali bez mydła z obiecanek i jakoś nie płacze Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 września 2009, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wyrazilem wrazenie, ze na tmpl decyduje mala grupka ludzi o tym, jakie sa newsy, kto dostanie ZP, bana lub inne rzeczy.
mam po prostu wrazenie, ze jest tu pewna jednostronnosc.
co jeszcze raz się potwierdzilo, jak mało kto umial pogratulowac shadowowi.

może kolejny raz trochę przesadzilem ze sposobem, w jaki to napisalem, ale za trescia tego co napisalem dalej umiem stac.

naprawdę nic nie mam przeciw TCW/BVG, ale nie rozumiem, czemu np mastera relacja ma być mniej warta, niz wasza, nasza lub kogokolwiek innego i czemu jego powiadomienie o tym znalazlo się w jakims poscie na tyle tmpl, a o relacji BVG każdy, kto tylko wejdzie na strone, od razu się dowie. i to jeszcze w stylu, "tylko w BVG", wiec gdzie indziej jest zlo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 września 2009, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakos wyszedl doublepost, coś net mi dziś muli.
proszę admina zkasowac jeden z nich, bo nie ma opcji edit lub kasuj.

/done

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?