Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
polish league 8 na ESL - info
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 września 2009, 14:46    Temat postu: polish league 8 na ESL - info Odpowiedz z cytatem  

na poczatku odrazu chcialbym powiedziec, ze jest to temat INFORMACYJNY i akurat tutaj wasze zdanie nie jest potrzebne, wiec proszę nie spamować.

top 4 druzyny wybrali swojego reprezentanta i z nimi wszystko będzie obgadane, wiec cokolwiek tu napiszecie, to NIC nie zmieni.

czemu wiec w ogole pisze ten temat?
poprostu zebyscie wiedzieli, co się akurat dzieje i zeby nie doszlo kolejny raz do takiego wpadku, jak z chybeckem i ze zmiana "zarzadu" polish league.

będę tu pisal, co się akurat dzieje, zeby jak wyjdzie, czy nie wyjdzie każdy wiedzial, czemu tak jest, zebyscie byli na bierzaco.

---------------------------


1. INFO
wiec dziś glowny admin ESL ponownie się zgodzil na rozegranie polish league 8 na ESL.
terminarz i mapy oczywiście moga być nasze.

teraz jest jedna sprawa i reprezentanci teamów (wiec xardas, baser, loxley, scooterfox i ja) dostali odemni na ggpewna informacje.

mecze na ESL sa grane tak, ze za wygrana dostaje się 3 punkty, a za przegrana 0.
nie ma mozliwosci na zdobycie 1 punktu w wypadku wygranej mapy, jak to było w ostatniej edycji polish league.
nastepnie moga się liczyc ALBO wygrane mapy ALBO wygrane male punkty, wybor nalezy do reprezentantow teamów.

przykladowa tebala może wygladac tak, jak jest to np w premier league, gdzie graja najlepsze druzyny swiata w trackmanii.
http://www.esl.eu/eu/tmnf/premierships/competition/season4/rankings/

JA GORACO APELUJE do reprezentantow teamów się na to zgodzic, bo innej mozliwosci na wpisywanie wynikow prawdopodobnie nie będzie i nie zgodzenie może rownac się z nieumozliwaniem nam grać polish league na ESL.
powtarzam, ze NAJLEPSZE TEAMY swiata graja ligi wlasnie w ten sposob, wiec dziwnie by to o nas mowilo, jeżeli bysmy przez taka bagatele nie zgodzili się przelozyc naszej polskiej ligi druzynowej na ESL.

-------------------

2. INFO
jeżeli będziemy grali na ESL wszystko może zostac przy starym, wiec wybrani sedzie, eksperci na mapy itp mogę oczywiście zostac.

jedyne co się zmieni, to prosilbym team TCW wybrac JEDNEGO reprezentanta, wiec ALBO basera ALBO irreda, tak samo, jak maja jego po jednym inne teamy. tu nie widze powodu, czemu TCW mialby miec wiecej niz inni.


----------------

w tym momencie zalezy tylko od reprezentantow teamów, czy się zgodza na system punktacji ESL i czy będziemy mogli 1. raz w historii trackmanii rozegrac nasza polish league na prestigowej stronie ESL.
pzypominam, ze rozgrywki na ESL sa zwiazane Z NEWSAMI o naszej lidze, ktore widze tez inni gracze, nie tylko my, jak np jak rozgrywki będą rozegrana na tmpl, tmpolska, lub tm-cup.

proszę TU NIE spamować

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 30 września 2009, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gut dżob Dżejkop.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 30 września 2009, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale w Premiership wlasnie sa remisy i sa inne punkty niz 3 i 0^^ podam przyklad - jeśli obie druzyny zdobywaja po 3 punkty to do tabeli wpisuje się po 1 pkt dla kazdej

poza tym Premiership to calkiem inny system, to rzeczywiście liga, a u nas liga jest tylko w nazwie


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 30 września 2009, 15:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 września 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
ale w Premiership wlasnie sa remisy i sa inne punkty niz 3 i 0^^


remis mozemy zalatwic, np jak drużyna która przegra mapami, ma wiecej malych punktów.

ale tez w premier league nie ma innych punktów za wygrana niz 3.

edit.: znam system rozgrywek premier league

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 30 września 2009, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czyli drużyna wygrywa 2 mapy a jedną przegrywa to i tak zgarnia 3 pt. a ci co wygrali 1 mapę mają 0 pt. ?
Jeżeli tak to wygląda to rozgrywanie 3 mapy jak się przegrało dwie nie ma sensu w takim punktowaniu.Wcześniej była jeszcze szansa na ten jeden punkt a teraz zero... No ale nie mi decydować.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 30 września 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Czyli drużyna wygrywa 2 mapy a jedna przegrywa to i tak zgarnia 3 pt. a ci co wygrali 1 mapę mają 0 pt. ?
Jeżeli tak to wygląda to rozgrywanie 3 mapy jak się przegrało dwie nie ma sensu w takim punktowaniu.Wcześniej była jeszcze szansa na ten jeden punkt a teraz zero... No ale nie mi decydować.


no wlasnie to jest spora wada, traci widowiskowosc itp:F ale z drugiej strony jest tez tak na STC i nikt się nie rzuca:) poza tym jest pomysl, zeby grać zawsze trzecia mape jeśli istnieje mozliwosc dogonienia przez slabsza druzyne w malych pkt - wtedy jeśli ekipa która ma 2 wygrane mapy ale mniej wygranych malych rund zapisuje się do tabeli remis i po 1 pkt dla kazdej druzyny

wpadlo mi tez do glowy, ze jeśli musimy grać na 3 i 0 to mozna zapozyczyc pomysl od STC i slabsza drużyna będzie wybierala pierwsza mapke. która slabsza a która lepsza - o tym zadecyduja kwali,

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 września 2009, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Czyli drużyna wygrywa 2 mapy a jedną przegrywa to i tak zgarnia 3 pt. a ci co wygrali 1 mapę mają 0 pt. ?
Jeżeli tak to wygląda to rozgrywanie 3 mapy jak się przegrało dwie nie ma sensu w takim punktowaniu.Wcześniej była jeszcze szansa na ten jeden punkt a teraz zero... No ale nie mi decydować.


ma nawet szanse jeszcze nie tylko wygrac jeden punkt, ale tez innej zabrac 3 punkty, jeżeli wygra tylko 3. mape, ale za to będzie miala wiecej malych punktów będzie remis.

ten system zmusza teamy do trenowania kazdej mapy, wyklucza ze jakiś team wytrenuje tylko jedna mape i wygra punkt (co było wykorzystywane w ostatniej edycji pl).
ten system jest jak najbardziej fair.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 30 września 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No tak... Sorka ale zapomniałem o małych punktach jeżeli one chodźą w grę.Teraz Jakub popraw mój tok rozumowania bo mogę się nadal mylić.Gramy sobie mecz i jedna drużyna wygrywa np. 7-5 w dwóch mapach (7-5 i 7-5) Czyli ma 14 małych pt a druga ma ich 10 to jak trzecią mapę wygra drużyna z 10 pt np. 7-1 to zgarnia 3 duże punkty? Wtedy w małych pt. będzie 17-15. Dobrze to rozumuje ? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 30 września 2009, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Gramy sobie mecz i jedna drużyna wygrywa np. 7-5 w dwóch mapach (7-5 i 7-5) Czyli ma 14 małych pt a druga ma ich 10 to jak trzecią mapę wygra drużyna z 10 pt np. 7-1 to zgarnia 3 duże punkty? Wtedy w małych pt. będzie 17-15. Dobrze to rozumuje ? Very Happy


Cytat:
wtedy jeśli ekipa która ma 2 wygrane mapy ale mniej wygranych malych rund zapisuje się do tabeli remis i po 1 pkt dla kazdej druzyny

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 30 września 2009, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie:) AA - BB 2:1 ( 14 : 19 ) ( 7-0 7-0 6-7 ) drużyna AA dostaje 3pkt i 14malych drużyna BB 0 pkt i 19 malych Smile male pkt maja znaczenie gdy druzyny maja rowna ilosci duzych punktów w koncowej tabeli Wink

damianhhh tak? niewiedzialem sorka moj blad;)

_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 30 września 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NIE?!!

przeciez wyraznie Srakub napisal, ze zeby walka na wszystkich mapach miala sens, trzeba dac przegranym mozliwosc urwania trzech punktów rywalowi

na przykladzie Leona - "jedna drużyna wygrywa np. 7-5 w dwóch mapach (7-5 i 7-5) Czyli ma 14 małych pt a druga ma ich 10 to jak trzecią mapę wygra drużyna z 10 pt np. 7-1 to zgarnia..." ZGARNIAJA OBIE PO 1 PKT, jest REMIS

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 30 września 2009, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O to mi chodziło czy jest sens walczyć do końca.Czyli system punktowania dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 30 września 2009, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IMO kombinowanie z remisem jest bez sensu :/ Po prostu dla drużyny która wygra więcej map 3 pkt, a małe pkt swoją drogą, w takim układzie jestem za tym, żeby po dużych pkt liczyły się małe pkt, a nie ilość wygranych map Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 30 września 2009, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Jakub - Red i ja jesteśmy organizatorami i tak zostanie !!! Tylko jeden z Nas będzie mial glos w pl8.

NIE WYTWARZAJ PROBLEMÓW !!! k**wa BLAGAM CIE Smile

(Dodano 30 września 2009, 16:24)
Najsprawidliwiej byloby grać tylko malymi punktami Smile kto ma wiecej malych punktów zgarnia 3 punkty, kto mnie 0, ale nie wiem czy jest sens wywracac wszystko do gory nogami?

Wtedy w przypadku remisu w tabeli (nie w meczu, bo takowy jest niemozliwy) jako pierwsze liczylyby się male punkty a jako drugie duze czyli mapy.

Proszę o trochę szybsze podejmowanie decyzji przez adminów, bo nie mamy za dużo czasu !!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 30 września 2009, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ten temat niby miał wyjaśnić, a teraz tak naprawdę nie wiadomo o co będzie chodzic w tym pl8, brawo;x
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 30 września 2009, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hhmmmm... mam pytanie, czy coś poza reklamą na ESL , PL8 dostanie ?? nie wiem kubki dla adminów ?? bo jeśli nic to trochę śmiszne ^^, zmienianie całej ligi dla pieprzonej reklamy która da tyle co nic bo tylko w komentach meczów będziemy mogli przeczytać jaka trackmania jest zryta, a zyskamy troszeczkę więcej osób grających...

i jeszcze raz : (w innym topicu to napisałem) po co zmieniać coś co dobrze funkcjonowało ?? y

a i to są tylko pytania nie żadne ataki żeby tutaj kłótni nie zaczynać Razz

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 30 września 2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Głównym i chyba jedynym celem umieszczenia PL8 na ESL jest reklama. Chcecie znowu plotek, że Trackmania jest tylko 4fun przy następnym wywaleniu dywizji TMNF z multigamingu - marudźcie dalej.
Tak naprawdę przydałyby się też regularne relacje na esports.pl i może innych portalach tego typu, ale za to już naprawdę nie mam ochoty się zabierać. Smile

Zmiany są konieczne głównie ze względu na ograniczenia techniczne ESL i braku czasu na ich poprawienie - GDYBY to wszystko było omówione na przestrzeni tych wszystkich miesięcy, to może dałoby radę wynegocjować stworzenie jakiegoś systemu na wzór poprzednich edycji PL, ale skoro czasu nie ma...

EDIT: nie wiem zresztą, co jest takiego dobrego w pozostawaniu przy starym - efekt tego jest taki, że jak próbowałem pozbierać wyniki z poprzednich edycji PL, to musiałem przekopać cały dział na tym forum, a i tak połowy rzeczy nie znalazłem, no bo przecież fajnie jest mieć wszystko w tematach na forum i we własnych głowach, po co komu jakiekolwiek zachowane informacje...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 30 września 2009, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tzn nie nie ja nie mówie nic przeciw ESL, czy tam innemu patronowi byle by system rozgrywek pozostawaał taki a nie zostawał zmieniany. Bo jeśli ma zostac tylko ESL - PL8 to już naprawdę lepiej zrezygnowac z nazwy PL8 i zacząć to nazywać Mistrzostwa Polski ESL (czy tam na odwrot jak kto chce) ...

bo zaraz się okaże że do tego co dawniej zostajemy tylko przy nazwie a reszte sobie zmieniamy...

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?