Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy kwalifikacyjnej nie będzie! [UPDATE]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 29 września 2009, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
A ja to mam gdzieś jaki to będzie portal organizujący PL8, jeżeli organizacja ma być dobra. TMPolska zasługuje na pochwały po bardzo dobrej współorganizacji PL7, myślę, że warto im zaufać ponownie Wink


dobrej ? chyba nie pamietasz afery z majhalem i yo_oo w rolach glownych ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 września 2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na sam początek , się wyjątkowo zgadzam z jakubem (bo rzadko to robię) i nie rozumiem aluzji ze TCW coś ustawia d*pa d*pa d*pa i gdzie takie słowa padły bo nie zauważyłem ....

Ja też mam prawo być zdziwiony i zdezorientowany i taki k**wa będę ... bo to się w pale nie mieści żeby taka "liga" jak mistrzostwa polski była tak a nie inaczej organizowana ..

Naciskać na Tych co się obijają a mieli robić a nie na zasadzie "nikt nic nie robi a to ch** ja zrobię" i tak każdy wszystko robi a jest pusty ch** ... i nie ma niczego ... (niech każdy zrobi sobie własne pl8 i się wybierze które lepsze - paranoja) jak dla mnie fajnie że się irred bierze za to bo jest super kumaty gość bardzo dobrze zorganizowany ... za to szacun ... ale nie uciekać na łatwiznę i od razu tm-polska czy tm-cup.pl (sry jak się pomyliłem) tylko zagadajta do tych ludzi z tego ESL ....

Jakub ma w ciul racji .... zresztą sam napisał ze dołącza do mojego klubu noszącego nazwę "what the k**wa fuck"

I nie ma sensu pisać ani się ponosić ze coś jest ustawiane skoro tak nie jest , jakub czasem słabo łączy szyk zdania i to ciulowo czasem wychodzi .... podkreślił ze się za to 1 team bierze a nie każdy z różnych teamów tak jak miało być ...

Wrzućcie na luz i ogarnijcie bo mało czasu....

/ogarnij pisownie ; d

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 września 2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@scooter
sprawa z ESL bylaby jak najlatwiej do ogarniecia.
jeszcze parę tygodni temu chybeck, wybrany przez TCW reprezentant teamu przeciez TU na stronie pisal, ze wszystko idzie swoja droga.
pisalem mu na gg, pytalem, czy mogę pomoc, powiedzial, ze nie jest to potrzebne.
a nawet admin glowny ESLa się przypominal, kiedy to wrescie ma startowac.

na 8. stronie w tym temacie, przeciez MAMY CZEKAC, NIC NIE robić, być CIERPILWYM.
http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=124651&highlight=#124651
Cytat:
cnotą cenioną w całej historii ludzkości jest cierpliwość, poczekajcie na ogłoszenie/regulamin/zasady/zmiany i wtedy możecie zacząć dyskusję. póki co, sądzę, że nie zajdą ogromne zmiany w stosunku do poprzednich odsłon. to co napisałem też nie jest obietnicą, że cokolwiek się zmieni, nawet małego. póki co, zmiany są wielkim znakiem zapytania. po prostu bądźcie cierpliwi.

wszelaką krytykę za PL8 wezmę na siebie.


mysle poprostu, ze ktos z teamu TCW, lub sam chybeck moglby napisac, czemu w koncu jednak nic w ten kierunek się nie stalo.

ja nie mowie, ze jest zle, ale mowie, ze tak się nie robi, to jest NIE w porzadku ze strony TCW.
mowic, ze mamy czekac, a potem, ze już za pozno, wiec startujemy, a adminami będziemy my, a strone na rozgrywki tez my wybierzemy i już nie ma szansy niczego zmienic.

jeżeli chociaż bylibyscie w miare w porzadku, byscie zostawili 4 adminow z roznych teamów, ale jak widze, już baser i irred wszystko ogarneli i także fefan już ich broni, bo to przeciez jego team.

zeby nie było nieporozumienia, bardzo szanuje chybecka i także angagement wasz, ale sposob w jaki to robicie, jest nie w porzadku.

poprostu nie trzymacie się do umowien.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 29 września 2009, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie jak xard i jakub piszą. najpierw jedno, niby ustalone wszystko, a teraz całkiem co innego. tak się nie robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 września 2009, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XX/RH tu http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=129803#129803 się przezucic i podac admina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 29 września 2009, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nic nie wiedziałem, że Chybeck coś robi i nikt w TCW go nie wybierał, w każdym razie nic o tym nie wiem.

Niezależnie od tego co było teraz wszystko idzie pełną parą i miejmy nadzieje, ze wszystko wypali. Jakub zajmuje się ESL jako admin z ramienia FF.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 września 2009, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no zajmuje się, ale teraz to już niestety nie tylko ode mnie zalezy.
w sumie jakub to nie zajmuje się, tylko czeka na odpowiedni kontakt, a jak ten kontakt się nie odezwie, to ESLu nie raczej będzie :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 29 września 2009, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eee Jakub, a co my jako tcw mamy do esla? Ktos napisal w imieniu tcw ze zalatwi esl? nie. Tylko Chybeck napisal, ze wszystko idzie w dobrym kierunku, ale już o to nie miej pretensji do calego teamu, tylko do Chybecka. Zreszta nie wiem jak dokładnie przebiegala Wasza rozmowa, wiec się nie wypowiadam.
Co do adminow. Sam widzisz, ze każdy z top 4 ma swojego admina. W gronie sedziow natomiast mamy tylko 1 przedstawiciela, kiedy Wy bodajze 3/4. Wiec nie wiem, w jaki sposob tcw wszystko ogarnelo.
Co do strony i wszystkiego, czego niby nie mozecie zmieniac. Baser napisal, zebyscie się zglaszali jako admini/sedziowie. Wiec jeśli nie nazwiesz tego mozliwoscia "tworzenia" tej ligi, to chyba nie mamy o czym rozmawiac.
A co do strony. Co to za roznica na jakiej jest? Przeciez i tak praktycznie każdy team będzie pisal o pl8 swoje newsy, a glowne rozmowy jak zawsze będą toczone na tmpl.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 września 2009, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
glowne ROZMOWY jak zawsze będą toczone na tmpl.


klotnie*

i nie 3/4 sedziow a 3/8, coś Ci się po tej 1/2 pizzy ulamki mieszaja Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 29 września 2009, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Fefan napisał:
glowne ROZMOWY jak zawsze będą toczone na tmpl.


klotnie*

i nie 3/4 sedziow a 3/8, coś Ci się po tej 1/2 pizzy ulamki mieszaja Razz
nie chodzi mi o 3 na 4, ale 3 lub 4 Smile dokladniej nie pamietalem ;P a co do tej pizzy, to nie przypominaj Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 września 2009, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak fefan, teraz jest, jak mowisz, ale jeszcze parę godzin temu, tak nie było.
oczywiście, nie ma to nic do roboty z xardasa lub moimi postami i pisaniu mojego na gg np z basenem, sami do tego doszliscie, wiec jest warto się pochwalic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 29 września 2009, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
tak fefan, teraz jest, jak mowisz, ale jeszcze parę godzin temu, tak nie było.
oczywiście, nie ma to nic do roboty z xardasa lub moimi postami i pisaniu mojego na gg np z basenem, sami do tego doszliscie, wiec jest warto się pochwalic.
Po 1, to nie "doszliscie" bo nie mialem z tym nic wspolnego. Po 2, to o ile się dobrze orientuje, Baser od poczatku prosil chętnych o adminowanie/sedziowanie o zgloszenia i pomoc.
Zreszta, jak dla mnie koniec tematu, bo kolejne 10 stron chyba nikomu nie jest potrzebne.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 29 września 2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub zamknij jape
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 października 2009, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to może wypowiem się ja.

Było tak:
Na początku roku Jakub po rozmowach z przedstawicielami ESL doszedł do porozumienia, że będzie można firmować ich nazwą ten turniej. Fantastycznie! Wybrane zostały osoby i niby wszystko miało grać. Mnie Jakub tez namawiał do organizacji, ale ponieważ wiedziałem, że przygotowanie tego przedsięwzięcia na pewno będzie wymagało dużo czasu i pracy, a wiedziałem również ile ważnych i równie pracochłonnych spraw zaplanowałem sobie na ten rok, więc musiałem odmówić. Zresztą już po PITMC mówiłem, że nie będę w stanie angażować się w scenę tak jak wcześniej. Dlatego z naszej strony został wybrany Chybeck. To co mówił i pisał nie jest stanowiskiem TCW, ale Kuby. Mówił to co mówił, ale prawda jest taka że chyba NIKT z tej wybranej ekipy nie zrobił niczego w kierunku wystartowania PL8 z ESL. Wybrane zostały mapy i w zasadzie tyle. Było tylko wielkie hurra żeby grać w wakacje.

Zapowiadało się zatem na to, że nikt nie zrobi PL8. Więc Baser skontaktował się z ludźmi którzy mieli mapy i zaczął działać. Do mnie również zadzwonił i spytał czy pomogę. Powiedziałem, że w miarę możliwości postaram się pomóc. Zapytałem czy coś z ESL wypaliło, na co otrzymałem negatywną odpowiedź, więc zaproponowałem, że można to zrobić przez 'moją' stronę tm-cup.pl. Strona ta została zakupiona wyłącznie na potrzeby PITMC i od jego czasu nie była używana, więc pisanie o niej, że to 'moja' strona jest jak gadanie, że linia 144 to 'mój' autobus. Bardzo cieszy mnie, że PL8 będzie na ESL, bo zaoszczędziło mi to mnóstwo pracy Wink.

Na pewno Baser nie brałby się za to gdyby zrobiły to osoby, które się do tego zgłosiły. No ale teorie spiskowe zawsze muszą się pojawić. Poza tym gadanie o tym, że to TCW chce to organizować to kolejny stek bzdur. Baser to mój kumpel, więc do kogo miał się niby zwrócić o pomoc w organizacji ?! Jakoś nikt nie pyskował jak razem z Gutsem przygotowaliśmy PITMC. Zresztą zaraz po rozmowie ze mną (czy nawet w jej trakcie) Baser gadał już ze Scooterem w sprawie organizacji PL8. Dlaczego ?! Bo jest ogarnięty, zdolny i nie pierdoli głupot, tylko działa.

Jak Was to bardzo boli, to na pewno Baser się nie będzie kurczowo trzymał 'stołka' organizatora. Tylko zadajcie sobie pytanie: Kto się tym zajmie ? Powodzenia Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR' Wizard_The_One
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 57


PostWysłany: 01 października 2009, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie co wam przeszkadza, że TCW chce organizować PL moją chłopaki power i pomysł to niech działają !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 01 października 2009, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wizard nie ludzie, a Jakub tylko on ma problem ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR' Wizard_The_One
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 57


PostWysłany: 01 października 2009, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

podsumowanie jest takie że jedna osoba nie może trząść całym tm i na tym temat powinien się zakonczyć kto chce się zapisze do pl a kto nie chce niech sobie odpuści i tyle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?