Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TMO Save/Trainer
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QuShY
Jeździ konno


Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 11
Skąd: Kołbiel

PostWysłany: 01 października 2009, 18:17    Temat postu: TMO Save/Trainer Odpowiedz z cytatem  

Potrzebuję save/trainer do tmo bo przed reinstalacją kompa zapomnialem save'a wrzucić na pendriwe'a i niechce mi się znowu przechodzić całej gry odnowa, a potrzebuje miedziaków
(>trainer/save z wieloma miedziakami<)
Proszę o szybką pomoc, bardzo mi na tym zależy mi na tym.

_________________
Czejść.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] rad
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 134

Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: 05 października 2009, 21:45    Temat postu: Re: TMO Save/Trainer Odpowiedz z cytatem  

QuShY napisał:
Potrzebuję save/trainer do tmo bo przed reinstalacją kompa zapomnialem save'a wrzucić na pendriwe'a i niechce mi się znowu przechodzić całej gry odnowa, a potrzebuje miedziaków
(>trainer/save z wieloma miedziakami<)
Proszę o szybką pomoc, bardzo mi na tym zależy mi na tym.

Nie ma czegoś takiego, profil ci mogę wysłać...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?