Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Przed PL8 by BVG`Fan
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 października 2009, 21:29    Temat postu: Przed PL8 by BVG`Fan Odpowiedz z cytatem  

Rozpoczęła się ósma edycja największego polskiego drużynowego turnieju. 18 drużyn zapisało się do kwalifikacji, by walczyć o miejsca w pierwszej, drugiej i trzeciej lidze Polish League. Fear Factory.X-Fi, czyli drużyna Jakuba pod nowymi barwami, po raz 4. będzie walczyć o tytuł, Betsson Voodoo Gaming – nowe wcielenie Teamu Cioci Wiesi – kolejny raz będzie zażarcie próbować odebrać jej złoto, a do walki może włączyć się Pure Skillers bądź pierwszy skład X-Treme X-Tea.

W 18 zapisanych drużynach gra aż 262 graczy. To dobry wynik, biorąc pod uwagę, że do PITMC 2 zapisało się „tylko” 252, jeśli chodzi jednak o ilość drużyn w porównaniu do 7. edycji PL, to jest ona zdecydowanie mniejsza. Tam w rozgrywkach brało udział aż 30 drużyn (352 graczy). Jak wpłynie to na atrakcyjność tych zawodów?[more]

Przed startem PL8 wydaje się, że będzie to najciekawsza i najbardziej wyrównana edycja, przynajmniej spośród ostatnich czterech i to nie tylko w pierwszej, lecz również w drugiej lidze. „Na górze” uzbrojone w czołowych zawodników FF i BVG, nieco tylko niżej pS i XX, które z chęcią sprawiłyby kilka niespodzianek, a jeszcze niżej wiele drużyn godnych pierwszej ligi. Drugi skład Iksów, starsze, ale wciąż mocne teamy takie jak NAR czy P4G, nowe xs-team bądź ŃP, jedna z najlepszych nadeowskich drużyn na świecie.

Sylwetkę swoich drużyn przedstawili liderzy. Przy każdej drużynie podany jest skład.

Wizard, lider SynTech - New Age Racer's
„W PL8 liczymy na 1. ligę, byłby to dla nas spory sukces. Przygotowując się do ligi organizowaliśmy spary i selekcje, by wybrać jak najsilniejszy skład i usuńąć graczy którzy nie angażowali się w grę. Pozyskaliśmy również nowych graczy: Ciacha, maxc, Pingwina, Kaczora czy looly’ego.”
NAR: Pawcio, Drift, Kaczor, Offline, Kaktus, Ketch, Ciacho, Outsider, Maxc, LooOLy, MazuM, Mestor, TheBill, Antybiotyk, pingwin

Jarosiek, lider Bot Boys
„Przed PL8 zrobiliśmy sobie turniej wewnętrzny, który miał podnieść ogólnoklanowego skilla. Specjalnie na ten turniej pozyskaliśmy tylko jedną osobę - Darka, który jeździł w TCW, ale oprócz niego mamy w składzie wielu nieznanych graczy, którzy grają bardzo dobrze. Powstaliśmy na początku lipca jako Bad Boys i zagraliśmy kilka sparingów. Naszym celem jest awans do 2 ligi i nie zajęcie w niej ostatniego miejsca. Mam nadzieję, że mój team będzie czarnym koniem ligi.”
BB: Sowa, TDI, Rezy, Bazan, Charnan, JarOo, Bilok, Michał, Cotone, Badkubik, Ksiądz, Creedboy, Zildian, Tiger, Łubek

Jakub, lider Creative Fear Factory.X-Fi
„Myślę, ze 8. edycja PL może być wyrównana jak żadna inna w przeszłości. BVG, ale też pS są przeciwnikami bardzo groźnymi. Uważam, że ta trójka właśnie między sobą będzie grała mecze o zwycięstwo w całej lidze. Na czwartym miejscu stawiam drużynę, która została stworzona z sławnych teamów XX i RH. Piąte i szóste miejsce są według mnie całkiem otwarte. My, pod nowymi barwami Creative FF X-Fi, będziemy się starać dobrze wytrenować wszystkie mapy, aby obronić nasze mistrzowskie tytuły z trzech poprzednich edycji PLS, na pewno co najmniej na mecze z BVG i pS postaramy się zmobilizować ostatnio rzadko grających Hacka i Lecha. Do tego mamy mocnych nowych graczy jak na przykład ACE, Khorinis, tuner czy oddo. Razem z doświadczonymi graczami typu Shadow, Diav3l, hektor, Mat i coof, myślę, że szansy naszego teamu nie wyglądają źle.”
FF X.Fi: Shadow, Hektor, Diav3l, Hack, Lechu, mor_olo, oddo, ACE, Tuner, khorinis, Mat, Szopek, coof, Khasius, Jakub

Scooter Fox, członek P4G
„Przede wszystkim liczymy na lepszy wynik niż na PL7, gdzie najpierw niewiele zabrakło nam do awansu do I ligi, a potem przegraliśmy w kiepskim stylu z NN i byłym H5F. Myślę, że na kwalifikacjach zarówno najlepsza trójka, jak i XX (a być może również KD) są poza naszym zasięgiem, ale będziemy walczyć o ostanie premiowane awansem do I ligi miejsce. Oczywiście nie będzie łatwo - NAR ma skład znacznie mocniejszy niż na poprzednim PL, niemalże znikąd pojawił się XST, a i inne drużyny takie jak NN lub NP nie odpuszczą. Wydaje mi się, że poziom między zespołami znowu nieco się wyrównał i nawet jeśli ostatecznie wylądujemy w II lidze, do każdego meczu trzeba będzie się przyłożyć, a o zwycięstwach 21-0 należy raczej zapomnieć.
Chwalę przeciwników, ale i my nie mamy złego składu - choć ubyło nam kilku graczy (no i Bałagan niestety znowu znika na kilka miesięcy), doszli do nas inni uzdolnieni zawodnicy. Osobiście liczę, że Bart, Damek, Leo i reszta pomogą naszym "starszym" członkom i razem stworzymy ekipę, która sprawi kilka pozytywnych niespodzianek w tym turnieju. Kto wie, może w ramach tych niespodzianek uda mi się załapać na którąś mapę? Smile
Przed PL8 zagraliśmy trzy sparingi z różnym szczęściem, ale oprócz tego nie czyniliśmy żadnych szczególnych przygotowań, wręcz odwrotnie - po potwornie nieudanym starcie w trzecim sezonie ESL Premiership (który zresztą nauczył nas paru rzeczy) i raczej niegodnym wspominania udziale w HP Cup zrobiliśmy sobie wakacyjną przerwę, co, jak się zdaje, przynajmniej kilku osobom pozwoliło sądzić, że zniknęliśmy na dobre, ale nic z tych rzeczy. Znikać nie zmierzamy, a w perspektywie mamy start w STC6.”
P4G: Abszt, Bart, Damek, Dearth, Eil, King, Leo, Mirs, Prom, Scooter Fox, Szrama, Szynpol, Tomczyk, Twister, Ziomq

Fefan, tymczasowy lider Betsson Voodoo Gaming
„Zanim przejdę do właściwego komentarza, chciałem przeprosić Reda, że to ja wypowiadam się w imieniu BVG/TCW, ale to wina Fana. A teraz właściwa odpowiedź: Doczekaliśmy się kolejnej edycji Polish League. I nie będę ukrywał, że ponownie naszym głównym celem jest wygranie tego turnieju i mamy nadzieję, że tym razem się uda. Przy okazji trzeba pokazać, iż award jako najlepszy klan nie był przypadkowy. Myślę, że dzięki pozyskaniu nowych botów, szanse na to będą całkiem spore. Kto wie, czy nie największe jak do tej pory. Ale wiadomo też, że konkurencja nie śpi i na pewno będzie starała się nam w tym przeszkodzić. Standardowo już najgroźniejszym rywalem będzie obrońca tytułu, czyli FF. Mimo straty Pawła, to ciągle bardzo dobry zespół, a jestem niemalże pewien, że na najważniejsze mecze ponownie wrócą do gry ich najlepsi gracze, z Hackiem na czele. Wielką niewiadomą jak dla mnie jest natomiast ps. Ściągnęli sporo dobrych graczy i trzeba przyznać, że ich skład prezentuje się całkiem solidnie. Bob, Szym to naprawdę czołowi gracze i myślę, że to od ich zaangażowania będzie zależała gra, jak i końcowa pozycja „prosiaków”. Oprócz tego o jakąś niespodziankę mogą się postarać Iksy i może uda im się urwać punkty najlepszym i wskoczyć na podium. Jednak to wszystko zależało będzie od przygotowania każdej drużyny. A wracając do naszego teamu. Specjalnych przygotowań nie było. Branie udziału w turniejach indywidualnych i pogranie trochę na publicu, czyli tak jak u wszystkich. Oprócz tego, ostatnio jeden sparing z NAR i to by było na tyle. Na zakończenie nie pozostaje mi nic innego, tylko życzyć powodzenia. Niech wygra najlepszy.”
BVG: Baser, Chmielu, Chybeck, Fan, Star, Flagg, Guts, Jarecki, Kamilos, Metex, Nugget, Paweł, Wandal, Waść, Fefan

Botrex, lider Ńiezależnych Pogromców
„Ńezależni słyną głównie z podbojów na trasach Nadeo, jedna to chyba najodpowiedniejszy moment żeby pokazać się na scenie Tech. Kadra techowców jest świeżo odremontowana po wakacjach, wszystko wskazuje na to, że chłopaki są gotowi powalczyć. Jeśli będzie utworzona 3 liga, to wydaje mi się że ŃP może w niej zająć dość dobre miejsce. Przy odrobinie szczęścia i złym dniu takich klanów jak MD/NS może uda się powalczyć o drugą ligę. Główną siłe klanu stanowią: Jaco, znany i doświadczony gracz, który pokazał się z dobrej strony w PCLabie i Wehikule Czasu; Pszczoła, Djs, Ekwador, Raven i Godaniel. Szkoda odejścia Davixa kilka dni przed rozpoczęciem PL8, miejmy nadzieję jednak, że pokażemy ogień!”
ŃP: Jaco, Raven, Godaniel, Pszczoła, Ekwador, TheMarco, Pottman, Floccus, Dragon, Hagen, Magican_pl, Fhrancuz, Zbakany, BotVilla, Gracz

Psikuta, lider Kamikadze Drivers
„Naszym głównym celem jest powrót do pierwszej ligi. Ostatnimi czasy przybyło kilka osób które na pewno odegrają znaczącą rolę w staraniach o osiągnięcie tego celu.
Od czasu HP Cup rozegraliśmy teamowo tylko jeden sparing z XST, po którym zrozumieliśmy, że w końcu czas na przerwe, a osoby z wielkim zapałem do gry, razem z eNable walczyły w ESL.
Było kilka turniejów indywidualnych więc każdy chętny do gry nie mógł narzekać na nudę.
Licze na dobrą rywalizację w tej edycji, ale myślę że miejsca 1 i 2 są już przesądzone, a o 3 i 4 będą walczyć pozostałe teamy pierwszej ligi Razz. Co oczywiście nie świadczy o tym, że byłbym nie zadowolony z jakiejś niespodzianki na scenie ^^.”
KD: Mac, Sliwa, Psik, Ordonek, Fistashi, Kiciak, Mariowit, Kozioł, Pyszo, Derty, Szampon, Sullivan, John, Pikus, Mrozik

Pastuch, lider Twarogów Polskich
„Liczymy na zakwalifikowanie się do tl3. Jesteśmy nową drużyną, powstaliśmy dwa dni temu i ciężko nam na razie określić cokolwiek. Większość naszych graczy gra ponad rok, między nimi Radus, który jest najmocniejszym punktem naszej drużyny. Jeśli chodzi o turnieje w których braliśmy udział, to jedynie indywidualne.”
TP: Pastuch, Radus, MariuszOsw, Ksdfan, Abszt, Kasiula, Fyrste, Bollek, Loren, Manek, Beneq, Dent, Djs123

Loxley, lider X-Treme X-Tea
„Wiadomo, że PL to chyba najważniejszy turniej na polskiej scenie TM, i ambicje jak zawsze są spore - docieramy teraz do miejsca, które było celem fuzji RH i XX. Optymistycznie patrząc, zamierzamy powalczyć o miejsca w czołowej trójce, ale łatwo nie będzie - takie drużyny jak TCW, FF czy pS są najeżone reprezentantami Polski, do której ot tak sobie nikt się nie dostaje, więc o czymś to świadczy. Mimo wszystko jeśli damy z siebie wszystko, myślę że jesteśmy w stanie nawiązać walkę. Składu nie wzmacnialiśmy jakoś specjalnie na PL8, bowiem już wcześniej był on szeroki i dosyć mocny. Skoro przy składzie jesteśmy, musieliśmy nasz podzielić na dwie części, ale o ile pierwsza gra na serio, to druga wystąpi raczej po to, żeby słabsi i mało aktywni gracze też mogli sobie pojeździć, bez jakichś wielkich ambicji. Ciężko mi ocenić formę innych zespołów, ponieważ dawno na scenie nie było żadnych drużynowych rozgrywek, a jazda indywidualna to coś całkiem innego. Można chyba jednak dosyć bezpiecznie powiedzieć, że w walce o zwycięstwo tradycyjnie zobaczymy POL (obecnie FF, ciężko się przestawić ;] ) i TCW, nieźle namieszać może również pS. No, to chyba tyle ;P”
XX2: alekS, Citro, egzegezy, Envy, Face, Karo, Kiszon, Loxley, Maybe, NBlast, Neo, Norco, Saimon, Słowik, x3nun

Bilus, lider X-Treme X-Tea I
„No więc zaczynamy rywalizację o miano najlepszego polskiego teamu w TrackManie Nations Forever. XX zapisało aż dwie drużyny, czy czym mamy nadzieję że chociaż jedna porywalizuje z czołówką.
Jednak na razie piorytet to zagrać dobrze kwalifikacje i dostać się do pierwszej ligi. Nie będzie łatwo, bo w grę wchodzą takie uznane drużyny jak TCW/BVG, FF, pS czy KD. Damy jednak z siebie wszystko, zobaczymy jak to będzie.
Jeżeli chodzi o przygotowania to 2 tygodnie przed rozpoczęciem kwalifikacji cała drużyna ostro trenowała, ponieważ trzeba było podjąć decyzję o podzieleniu nas na dwie poddrużyny (30 osób na pół wychodzi idealnie 15).
Po fuzji graliśmy tylko jeden turniej, mianowicie HP Cup. Oprócz meczu z KD większych wyzwań nie było (no, jeszcze XST mnie zaskoczyło, ale o tym później), jednak wygrana udowodniła że potrafimy grać i stać nas razem (jako X-Treme X-Tea) na lepszy wynik niż ten który każda z drużyn osiągnęła w poprzednich edycjach. Od PL7 sporo się w drużynach pozmieniało, więc szykuje się ciekawe widowisko. Sporo namieszała reaktywacja legendarnego Pure Skillers w którego skład wchodzi część graczy byłego Fear Factory oraz Right Back Forever.
Po cichu liczę na nową dosyć drużynę, mianowicie eXtreme Speed Team, które zajęło 3. miejsce w HP Cupie, oraz wygrało później sparing z KD. mają porządną ekipę, i stać ich na pierwszą ligę na pewno. Rozczarowała mnie za to pozycja drużyny Be Quick Or Be Dead której dawałem jeszcze nie dawno pierwszą ligę. Jeszcze przed rozpoczęciem kwalifikacji rozpadli się, a parę drużyn się wzmocniło ich kosztem (np. transfer destru z BQ do NS, co w połączeniu z innymi graczami tego teamu daje całkiem dobrego przeciwnika).
Jeżeli chodzi o drugoligowce z PL7 - o NS przed chwilą pisałem, NN w moich oczach osłabło od ostatniej edycji, NAR również, chociaż to mogą być tylko pozory. KD jak się zmobilizuje może poprawić wynik z PL7 (gdzie zajęli 1. miejsce drugiej ligi).
O TCW i FF nie będę pisał, bo mi się nie chce. I tak wiadomo że zajmą pierwsze dwa miejsca. Ale graczy z tych drużyn pozdrawiam Smile. Ciekawy jestem tylko kondycji Pure Skillers. To że zakwalifikują się do pierwszej ligi to nie mam wątpliwości, ale miejsce w całej lidze może być różne. Mogą zająć miejsce na podium jak i szóste. Zobaczymy.
Liczę na to, że wszystkie spotkania w pierwszej jak i drugiej lidze będą ekscytujące i zapewnią nam wiele wrażeń Smile. Powodzenia.”
XX1: Arek, Bilus, DiabloS, Glooch, Gregorian, GrE, Jero, Key, Lewy, Majkel, Mtik, Nothing, Rugger, Sajlas, Spy

Santacruz, lider eXtreme Speed Team
„Nie wiem od czego zacząć… a więc od początku. Wszystko zaczęło się od teamu Smurfs (pewnie niektórzy nas kojarzą, przełom listopada i grudnia 2008r.), który był tylko ‘4 fun’. Byliśmy grupką przyjaciół grającą na starym nadeo lub na moich kulawych trasach Razz. Nikt wtedy nie myślał o jakichkolwiek turniejach czy ligach, na które moglibyśmy się zapisać. Potem zmodernizowaliśmy nazwę teamu na eXtreme Smurfs Team, co trwało może kilka dni, po czym zostaliśmy przy X-treme Speed Team (luty 2009r.). Punktem zwrotnym ewolucji teamu była nasza wewnętrzna liga w której śmigaliśmy tylko trasy ESL, na których potem zagraliśmy kilka mniej istotnych sparingów. Zaraz po tym na horyzoncie pojawił się HP Cup, gdzie było sporo tras z ESL/PL7. Spróbowaliśmy… i ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu zajęliśmy 3 miejsce. To wydarzenie tchnęło w team coś bardzo pozytywnego, uwierzyliśmy w siebie i dlatego startujemy teraz w PL8. Będzie to dla nas bardzo ważne przeżycie, zwłaszcza dla tych, którzy zagrają w tej lidze po raz pierwszy. Marzeniem byłoby dostać się do pierwszej ligi i zagrać z najlepszymi, ale i druga nie będzie dla nas zawodem.
Jeśli chodzi o przygotowania do Polish League, można do nich zaliczyć nasze dwa sparingi zaraz po HP Cup. Zagraliśmy ‘mały rewanż’ z teamem NAR oraz - napięty jak barani wór - mecz z (jeszcze wtedy) H5F. Korzystne dla nas wyniki bardzo pozytywnie nastroiły team, który zasłużył sobie na chwilę wytchnienia. Ten okres poświeciliśmy łowieniu talentów, inaczej ujmując - szukaniu tych, którzy mają ‘myk’ do tej gry. Oczywiście nie tylko o to się rozchodziło, trafiały się i takie osoby, które członkostwo zawdzięczają swojemu charakterowi, poczuciu humoru czy też ‘zżyciu się’ z teamem, bowiem dobra zabawa liczy się dla nas tak samo jak osiągane w grze wyniki. Dlatego też, podczas rekrutacji nowych graczy, często bardziej zwracamy uwagę na zachowanie, kulturę czy słownictwo, niż na czasy jakie ów delikwent wykręca.
Podsumowując… bez względu na to w jakiej lidze wylądujemy, dołożymy wszelkich starań, by osiągnąć jak najwyższe miejsce. Oczywiście zachowując do tego na tyle odpowiedni dystans, by było to dla wszystkich dobrą zabawą.”
xs-team: Santacruz, Shakur, Kera, Magnetic, MettheF, Rafallo, Skt7, Lukash, Boczux, Kubica, MatJaS, Moore, Gostek, Puuuma, Kubek

Krzyś, lider Pure Skillers
„Na sam początek chciałbym przybliżyć wam historie teamu , możecie ją spokojnie przeczytać pod adresem: http://pureskillers.eu/index.php?id=onas gorąco zapraszam. Natomiast jak wyglądała nasza droga do PL8… Zapewne bardzo podobnie jak w innych drużynach, uczestnictwo w różnych turniejach (WCG, TeX, CyberArena36i6 i wiele innych) jak i zwyczajna gra na zatłoczonych bądź też pustych serwerach. Skład przeszedł bardzo wiele transferów, szczególnie gdy mój poprzedni team RBF rozpadł się jak byłem w szpitalu. Wtedy PS zyskało 7 najaktywniejszych graczy zbliżonych poziomem do obecnego wtedy składu, team został oczyszczony z »inactive players« którzy olali bądź też niczego nie wnosili do drużyny, i oto tak doszło do składu który obecnie funkcjonuje. Na PL8 z pewnością będziemy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, gdyż są to pierwsze mistrzostwa polski po wielkiej reaktywacji. Za najgroźniejszych rywali mogę bez wahania wymienić drużyny TCW oraz FF. Jedni zarówno jak i drudzy prezentują bardzo wysoki i równy poziom, praktycznie obie czwórki które będą wystawiać to będzie repra polski Wink więc z nimi się liczymy najbardziej, jednak nie można lekceważyć bardzo mocnego teamu XX - są bardzo utalentowani, mogą zaskoczyć i to bardzo. Reszta drużyn, co z pewnością większość się zgodzi, odstaje poziomem, jednak nie mamy zamiaru nikogo lekceważyć. Naturalnie PS liczy na jak najwyższą pozycje w PL i do tego będziemy dążyć bo zarówno z TCW, XX jak i FF mamy szanse powalczyć. Pozdrawiam całą drużynę i w szczególności nasze największe odkrycie 2009 fatala ;]”
#p~S*: Krzyś, Arsen, bob, fatal, Fred, Grono, h0lus, iam, Marrek13, Suwak, Szyna, Szym, Tranq, Wally

Ziom, lider No Name
„Nie lubię się zbytnio rozpisywać, więc napiszę krótko i treściwie. Nie da się ukryć, że od ostatniej edycji PL sporo się w naszej drużynie zmieniło. Skład zmieniony został prawie całkowicie, a wzmocnienie drużyny w ciągu ostatnich kilku tygodni nie wchodziło w grę z powodu braku chętnych. Przygotowania do PL8 trwały od dwóch, trzech tygodni i trwają nadal. Próbuję w tym czasie zmobilizować jakoś graczy do gry, jakie będą tego efekty trzeba poczekać jeszcze kilka dni. Jako drużyna nie liczymy na jakieś specjalnie dobre miejsce, ale myślę, że jest w naszym zasięgu wygrać drugą ligę. Nie ukrywam, że będzie bardzo ciężko to osiągnąć, ale damy z siebie wszystko i jakoś to będzie:)”
NN: Ziom, Maziarz, aryS, Biały, Młody, SAL, HornET, Bombastic, BonGO, FeXm, Izzi, Kusiu, Mixer, Taczor, Cappy

MiChElE, lider Unforseen
„Unforseen to team powstały 3 miesiące temu składający się w większości z osób dawnego teamu NooL. W PL8 liczymy na 2 ligę. Nasze przygotowania wyglądały dość dobrze - doszło do nas paru dobrych graczy. Nasz team ma małe dokonania na arenie nadeo, Polish League 8 to taki nasz test jako drużyny. Mamy nadzieje na zajęcie jak najlepszego miejsca, dobrą postawę organizatorów i świetną zabawę...”
Unforseen: MiChElE, Jaro, Rafcyk, Vespa, Blue, D’Angelo, Insu’, Papierówka, Dragon23, Swiftt, Dawid, V-MaX

OmeN, lider NieSzkodzi
„NS czyli team Nie Szkodzi. W tych rozgrywkach PL8, tak się złożyło ze mam przyjemność być leaderem naszego teamu. Co do samych rozgrywek podchodzimy bardzo na luzie. Nie robimy ściśle zapowiedzianych treningów, każdy gra tyle na ile ma na to czasu. Co do sparingów, to nie było ich ostatnimi czasy za wiele, choć nie mówię że nie było ich w ogóle. Jeżeli były, to szły w miarę po naszej myśli:). Oczywiście jest u nas kilka wyróżniających się osób, które grają mecze i odnoszą bardzo pozytywne wyniki. Nie będę prorokował jak występ w PL8 nam wyjdzie, jednak pewne jest że nie poddamy się bez walki Wink.”
NS: Mały, OmeN, Riddick, Matu, Lajt, Ferbi, Luka, Anette, Królik, Kolumb, Lolokt, MightyStefan, Destru, Gizmo, Wafi

Tulin, lider RAW niestety mi nie odpowiedział.
RAW: Tulin, Gregor, DrKoks, GooFy, AdiAdri, Zezi, Katalonczyk, Lambo, Dziadzia, WasyL, Asalth, TurboDymoMan, XBOT, DonPaulo, DawiD.pl

MisioRRo, lider ReDeN również nie dał znaku życia.
ReDeN: misiorro, suv, hory, ganu, pasi, kornetto, moodrox, kamilpk, PikAczu, aro, dariol, mikuś, piachu, ebbo, Maik

Soso, lider MaDrivers też nie chciał ze mną gadać.
MD: Anubis, Artysta, Baron, Cyclone, Davix, FlesH, Johny, Lokasso, ProBoszcz, Przemo, Snake, Soso, Szewczyk, Tomczan, Arthas

Niewiele można dodać. Już niedługo rozstrzygnie się pierwsza część turnieju, czyli kwalifikacje. Nikt jednak nie wyjdzie przegrany – zostaną utworzone trzy ligi po sześć drużyn. Choć najprawdopodobniej w trzeciej lidze będzie kilka walkowerów, być może to szansa dla tych słabszych drużyn na pokazanie się i podniesienie swoich umiejętności. Najważniejszy jednak będzie skład pierwszej ligi: wiele drużyn ma szanse na zakwalifikowanie się do niej. O tym, jak będzie wyglądać końcowy skład poszczególnych lig PL8 dowiemy się już w niedzielę.

Enjoy Wink


Ostatnio zmieniony przez *тсω* Fan dnia 08 października 2009, 21:45, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 października 2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niezły art. Good Job Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 08 października 2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a już nie napisales, ze ten art był robiony głównie na strone tcw, nie? Sad ale i tak nice Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 08 października 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobry pomysł i wykonanie, fajnie przeczytać coś takiego przed najważniejszym turniejem. Pozostaje tylko życzyć wszystkim powodzenia i przede wszystkim dobrej zabawy Very Happy

PS. Najpierw patrze jak się Scooter rozpisał, a później oczywiście Biluś mnie nie zaskoczył i napisał jeszcze więcej Wink))


Ostatnio zmieniony przez Maybe. dnia 08 października 2009, 21:54, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 08 października 2009, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pięknie Fefan ! Aż się chce czytać.Tylko to na newsa powinno wskoczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 października 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fan Sad Sad Sad Sad

A jakby dało się jakoś do newsa to dać, byłoby mi bardzo miło Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 08 października 2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Pięknie Fefan ! Aż się chce czytać.Tylko to na newsa powinno wskoczyć.
buahahaha Very Happy to ja już nawet pisać nie musze, bo i tak wszystko idzie na mnie Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 08 października 2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pozwolilem sobie przepiąć jako news Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 08 października 2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sorka [/b]FAN gafa jak diabli :?
Edyta nie działa więc nie mogłem zmienić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 października 2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kawal wysilku i dobrej roboty fan.
good job!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 października 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam kibicuje Krzysiowi, to moj faworyt, może jakieś zaklady jak kiedyś były na tej stronie z która robilismy pl6 czy pl5 (lol, zapomnialem nazwy, jakby ktos pamietal pisać) Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 października 2009, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Były na gamebite i na progames.

Dzięki za miłe słowa Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 09 października 2009, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeden z lepszych artykułów jakie czytałem Smile GJ!
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 października 2009, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zarąbisty artykuł. Po przeczytaniu tego newsa nawet ja poczułem atmosferę PL8 Very Happy. Powodzenia wszystkim.

Nasuwa mi się tylko jedna dygresja. Pomimo tego, iż może startuje w tej edycji mniej drużyn, to mam wrażenie, że uczestnictwo w turnieju zostało lepiej przemyślane. Bawcie się dobrze Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
мЯτ Chmielu
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 148


PostWysłany: 09 października 2009, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niceee Faniiik Smile piękny artykuł aż chciało się przeczytać Wink

a ja życzę wszystkim GL&HF

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
auroxx
Jeździ konno


Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 09 października 2009, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wspaniała robota:) i oby więcej takich relacji już w trakcie PL8 Smile
_________________
I am what I am


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 10 października 2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GJ!!!! P4G OGIEŃ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?