Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jakub - miarka się przebrała ...
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 18 października 2009, 21:50    Temat postu: Jakub - miarka się przebrała ... Odpowiedz z cytatem  

W sumie nie wiem jak zacząć, więc najlepiej od początku. Siedze sobie rano w sobote, szykuje się do wyjścia na uczelnie a tu zaczepia mnie na gg jakub :
Kod:
http://vip.desk.pl/jakub1.txt

Gdy już poszedłem dostałem dalszą część ( tym razem już monolog ) :
Kod:
http://vip.desk.pl/jakub2.txt

I naprawdę nie mam już do niego sił. To że zostałem chcąc/niechcąć adminem tmpl nie chce działac w pojedynke, bo to my razem tworzymy to wszystko. Więc mam pytanie - co robimy z tym delikwentem ? Bo to się robi już trochę męczące. Odpowiedzi zostawiać w komentarzach.

Żeby nie było że , jak to ujął Mr. Jakub jestem z PZPN zdejmuje mu ZP by się również mógł wypowiedzieć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 18 października 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czy Jakub był najebany, kiedy to pisał, ale to nie zmienia faktu, że nie umie czytać ze zrozumieniem. ;p przecież Vip napisał WYRAŹNIE, że to nie on dał bana, czy tam Zakaz Pisania.

A druga sprawa, co do spraw WCG, to skoro będziesz postępował tak jak teraz Jakub, to będziecie wygrywać coraz mniej, bo gracze będę mieli Cie dość i zaczną poprostu odchodzić.

Tyle ode mnie. Wink

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 października 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bana dostałeś idioto od Reda !!

Pytalem Jakub ludzi czy coś im nie odpowiada w organizacji pl8.

Wiesz jakie dostawalem odpowiedz ? nie pdoba się ludziom to ze jesteś w administracji !!

Jak dla mnie koniec usprawiedliwiania się tym ze byles najebany !!


Ostatnio zmieniony przez *тсω* baserone dnia 18 października 2009, 22:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 18 października 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub to co Ty żeś napisał to istna żenada!!!
Ogarnij się człowieku!!!!!
Wiesz dobrze że ja do Ciebie nic nie mam, poznaliśmy się na PGA i jestem na prawdę spoko gośc, ale patrząc na to co piszesz można stwierdzic że jesteś strasznie głupi i nie masz więcej niż 10 lat..... zachowujesz się jak Adi.... Zrób coś z sobą bo pieprzysz ciągle o tym jak długo jesteś na scenie, ale im dłużej ttaj jesteś to co raz więcej masz problemów.... za dużo filmów wojennych?Co? na ścianie pewnie masz obrazek z logiem tcw i rzucasz w niego strzałeczkami..... Na prawdę..... Zmień dilera bo Ci szkodzi

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 października 2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brak słów ... zwyczajnie brak słów ... jakże ten wredny świat jest stworzony, że wszyscy są przeciwko biednemu Jakubowi ...

te wszystkie teorie spiskowe są już tak męczące, że ciężko je nawet komentować ... obrażanie ludzi masz wspaniale opanowane Jakub, udowodniłeś to już wielokrotnie ... mimo wielokrotnych prób rozmów nic się nie zmieniło i niestety nie wygląda na to by mogło się zmienić ... tyle mogę powiedzieć ... nie wrzucę nawet tego co mi Jakub napisał na gg, bo to już jest żenada do kwadratu z jego strony ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 października 2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

baserone napisał:
Bana dostałeś idioto od Reda !!


eee ... akurat tym razem nie ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 18 października 2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coz mogę napisac. Vipek, zakladaj taga tcw... tzn BVG jak radzil Jakub Smile

a tak na serio. Jakub, może i jesteście 3-krotnymi mistrzami polski, ale nie upowaznie Cie to do tego, co odwalasz. I nie tylko Vip tak mysli. Btw. wiem ze zaraz będziesz mowil ze jestem w jego sekcie czy coś takiego, ale po prostu tak mysle. Mimo ze jesteś liderem najlepszego polskiego teamu, to nie daje Ci zadnego prawa stania ponad innymi i ich obrazania. Nie podoba Ci się to, ze nie mozesz pisać czego Ci się podoba? zaloz ponownie swojego bloga i pisz co chcesz. Albo inne rozwiazanie, ktore jest raczej mało prawdopodobne: Przestan pic...
pozdro

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 października 2009, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
baserone napisał:
Bana dostałeś idioto od Reda !!


eee ... akurat tym razem nie ...


Sorry wydawało mi się, ze tak mi mowiles Sad może mi się pomylilo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 18 października 2009, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ZP dostał od Sekłe Razz Poczytam co tam popisał tym razem.
Edyta napisała:
Nawet zgadłem że Envy Very Happy Jakub miał mały okres gdzie naprawdę był spokojny.Jednak jak chce to potrafi ale... Od czasu jak tu jestem ja czy on jest bez większych zmian.Nic do niego nie mam choć bywało różnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 18 października 2009, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
coz mogę napisac. Vipek, zakladaj taga tcw... tzn BVG jak radzil Jakub Smile

a tak na serio. Jakub, może i jesteście 3-krotnymi mistrzami polski, ale nie upowaznie Cie to do tego, co odwalasz. I nie tylko Vip tak mysli. Btw. wiem ze zaraz będziesz mowil ze jestem w jego sekcie czy coś takiego, ale po prostu tak mysle. Mimo ze jesteś liderem najlepszego polskiego teamu, to nie daje Ci zadnego prawa stania ponad innymi i ich obrazania. Nie podoba Ci się to, ze nie mozesz pisać czego Ci się podoba? zaloz ponownie swojego bloga i pisz co chcesz. Albo inne rozwiazanie, ktore jest raczej mało prawdopodobne: Przestan pic...
pozdro


Ej fefcio czytając to co pisał Jakub to miałem właśnie to napisać Razz

obiektywizm polega na tym, że 20000000000000000-krotni mistrzowie polski są tak samo podlegani karze jak Ci którzy mają ostatnie miejsce w III lidze. To jest sprawiedliwość :F bo jak wyjeżdżasz z tekstem "Nie masz szacunku do 3-krotnych mistrzów polski" no fajnie macie skilla ale jak bluzgasz bez sensu (albo raczej spamujesz) (cały czas do jakuba mówię) to kara Cię nie ominie, bo dowodzisz FF. Tak to się dzieje tylko w PZPN gdzie są układy korupcja itp. no i jak ostatnio słyszeliśmy na Łotwie ale to w innej sprawie...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 18 października 2009, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub zawstydził turbodymomena :<
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 18 października 2009, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GUES WHOS BACK!
to ciele to idiota. Ile razy Wam już to udowadniał. Jest niedorozwinięty lub chory ale w obu przypadkach należy unikać tego osobnika. Są dwa wyjścia:

Wyjście nr1
albo wszyscy myślący ludzie wyślą tego żenującego uczestnika naszego forum na banicję - ban w pizdu!!!

Wyjscie nr2
albo ten degenerat będzie robił kolejne zadymy i psuł naprawdę zajefajną zabawę.


Kiedyś był jajkup vs scrappler i niewielu widziało prawdę Sad, dziś jest TURBODEBIL vs nasza społeczność. Jak dla mnie są dwa wybory. Wybierzcie sami.
Jeśli chodzi o mnie, to mogę Wam zaoferować pomoc prawną i po tylu wystąpieniach tego dzika na forum założyć sprawę w sądzie, a artykułów znajdzie się wiele. Myśle, że nie warto z gry robić takiego reala i nasza/wasza reakcja powinna być internetowa: ban dla ciecia gdzie się tylko pojawi. To menda i alkoholik oraz niezrównoważony cieć. Tyle. Dość owijania w bawełnę, dość pobłażania. Vip robisz robotę good, Redziq był wzorowy, ta małpa przegięła.

_________________
...


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 października 2009, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kuba jak Cie lubie tak mowie szczerze odstaw piwo znajdź dziewczynę .... a najlepiej jeszcze mianuj shada na Cl przynajmniej na 1-2 tyg i odpocznij od TM. To będzie najlepsze dla Twojej drużyny , bo chodź oni się starają uporczywie ich ciągniesz w dół ...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 19 października 2009, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Vipka do TCW :* ogólnie to n/c...
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 19 października 2009, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja powiem, że samo założenie tematu już pokazuje, że jest do Ciebie Jakub szacunek... Czy w przypadku jakiegoś hardlorda był temat, żeby mu zdjąć ZP? Nie. Bo nic nie zrobił. Także mimo, że uważam, że nie powinno zdejmować Ci się bana, to powinieneś podziękować Vipowi za to, że w ogóle pyta ludzi o to, czy go zdjąć, czy nie. Możesz mnie teraz zjechać, ale na serio na GG jesteś całkowicie inny, niż tutaj, ile razy przesiedzieliśmy po nocy ? A tutaj robisz wieś, nie wiem, stary, ale moje zdanie to nie zdejmować Ci bana, przykro mi. A szacunek, jak już mówiłem, Vip okazał wielki, że w ogóle założył temat, zastanów się nad tym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 października 2009, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

thevip, ja mam dla Ciebie rozwiazanie wszystkich twoich problemow.
jak ci się nie podoba co ja, lub ktokolwiek inni ci pisze na gadu gadu, jest opcja "zablokuj" lub "usuń".

ty jednak szukasz uznania na publicznym forumie.
w tym momencie nie wiem już, kto tu naprawdę ma problemy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 19 października 2009, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja ci dalem zp, zarobiles 4 warny w miesiacu, ostrzezenia nie robia na Tobie zadnego wrazenia, masz wszystko gdzies i nie liczysz się z nikim i z niczym

po za tym pisales pierdoly pod wplywem alkoholu, wolalem dac ci zp niz zamykac kolejne tematy w których bys spamowal

nie wiem, czy to ty czy hardlord (ktoremu tez dalem zp), ale grozby na gg i obrazanie mnie nie poprawia twojej sytuacji

przy okazji, z tej rozmowy wynika, ze najlepiej gdybys sam mial admina na tmpl albo, zeby w ogole nie było zadnego, tmpl wtedy będzie "wolne" od jakichkolwiek kar i będziesz mogl robić co będziesz chciał

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 19 października 2009, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to dostałem ostrzeżenie, ale wiem, że za tą piękną polszczyznę się należy. Puściłem wodze fantazji, bo przecież temat z tym maestro wałkujemy już tyle lat, a brak chęci długofalowej poprawy mnie rozwala. Naigrywa się z nas i dlatego mi puściło, sry Razz

Laughing

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 19 października 2009, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

...
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19 października 2009, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Długo już się zastanawiałem dlaczego on jest 'nietykalny'? Temat rzeka..
Ciesze się, że właściwy człowiek jest na właściwym stanowisku i działa w dobrym kierunku. Dołączam się Vip do wspomnianych przez Ciebie 75% graczy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?