Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Peoblem z Tm-Ladder
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc » Rozwiązane problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kielas6
Jeździ konno


Dołączył: 21 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 18

Skąd: Lębork

PostWysłany: 21 października 2009, 3:19    Temat postu: Peoblem z Tm-Ladder Odpowiedz z cytatem  

jestem zalogowany na stronie www.tm-ladder.com i nie wiem co dalej zrobić aby miec tez zasrany pasek mam gdzies wklejic jakiś kod smieszny ale gdzie....Co? Mile widziana odpowiedz na moje pyanko bo naprawdę nie wiem co i jak dalej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 21 października 2009, 3:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Masz zrobić dokładnie jak napisales.Ten smieszny kod wklej w swoim profilu w podpis.
Ale temat to mogles napisac w pomocy a nie w forum i strona ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc » Rozwiązane problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?